Ιστορίες τσιγκουνιάς: το μεγαλύτερο ελάττωμα ( ; )

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
εντάξει, εάν πήρες το iphone6, σα να προκαλείς και εσύ τα σχόλια :P

Και πού ξέρεις εσύ αν ο άλλος έκανε οικονομίες για μήνες για να το πάρει; :P
Πολλοί γνωστοί μου ξοδεύουν χρήματα για να βγαίνουν έξω και να διασκεδάζουν. Εγώ επειδή δεν είμαι τέτοιος τύπος και όταν βγω δεν χαλάω πολλά, με το χαρτζιλίκι μου προτιμώ να ψωνίζω ή να κρατάω χρήματα στην άκρη για να πάρω κάποιο gadgetάκι :P Kαι γι'αυτό δεν τα μπορώ αυτά τα σχόλια, εντάξει ρε φίλε, εγώ δεν είμαι στα μπουζούκια κάθε σαββατοκύριακο :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ενταξει εξαρταταται τι ειναι αυτο.
Δλδ αν σας πει καποιος εδωσα 20 ευρω για την εξυπνη σιτα θα την αγοραζατε και εσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Ναι γιατί όποιος δε κάνει αποταμίευση έχει να δώσει μερικές δεκάδες σε μπουζούκια κάθε ΣΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Μια ακρως αηδιαστικη περιπτωση τσιγκουνιας ειναι και η παρακατω την οποια οι περισσοτεροι δεν πιστευουν αλλα ειναι αληθεια. Φιλοξενουσαμε στο σπιτι για μερικες μερες καποιο φιλο ο οποιος τυγχανει πλουσιος και τσιγκουνης. Καθε φορα που πηγαινε τουαλετα επαιρνε μαζι του ενα σφουγγαρι. Μια μερα που ελειπα αποκαλυψε στο φιλο μου οτι για οικονομια αντι χαρτι τουαλετας χρησιμοποιει το σφουγγαρι. Του λεει μην το ξανακανεις ειναι βρωμια λεει οχι ρε το αλλαζω καθε 2 μηνες το σφουγγαρι..και οι γονεις μου ετσι κανουν! πωπω ειχα παθει σοκ θα τον πεταγα εξω αλλα εκανα υπομονη. Τρεχαμε συνεχως και ριχναμε χλωρινες στο νιπτηρα. Τι σιχαμα μπορει να γινει καποιος απο τσιγκουνια ομως:sick::loltooth: Ε στην αλλη ζωη ισως τον ξαναφιλοξενησουμε!!!!

Βρε μπας και είχε...αιμορροίδες?
Και ντρεπόταν να το ομολογήσει?
Γιατί οι γιατροί συνιστούν σε τέτοιες περιπτώσεις να μη βάζουν καθόλου χαρτί αλλά με σφουγγάρι απαλά τον πισινό τους.

Όπως και να'χει η τσιφουτιά είναι από τα μεγαλύτερα ελαττώματα, κάτι που με απωθεί εντελώς τον άλλον...με εξαίρεση το καρτούν, ο Σκρουτζ Μακ Ντακ

Οι τσιγγούνηδες άνθρωποι είναι τσιγγούνηδες και στα συναισθήματα, παντού μίζεροι σε όλες τις εκφάνσεις της συμπεριφοράς τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia73

Νεοφερμένος

Η sofia73 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Δεν αντέχω τους τσιγκουνήδες!!!Πιστεύω ότι όποιος είναι τσιγκούνης στα χρήματα ή κολλημένος με τα άψυχα αντικείμενα είναι και τσιγκούνης στα αισθήματα. Τους αποφεύγω αλλά δυστυχώς όλο και μου τυχαίνουν.Μια τραυματική πραγματικά εμπειρία ήταν όταν είχα κάνει μία χαζοσχέση στην ηλικία των 16 μ΄έναν μεγαλύτερό μου, γύρω στα 25-27 πρέπει να ήταν, και ήταν ο Σκρουτζ αυτοπροσώπος! Πηγαίναμε σε μια συγκεκριμένη καφετέρια, και πάντα πήγαινε νωρίτερα και πλήρωνε αμέσως το δικό του κι όταν παράγγειλα, μου έλεγε "εγώ το δικό μου το πλήρωσα, πλήρωσε ΜΟΝΟ το δικό σου". Πάλι καλά που δε μου έλεγε να πληρώσω και το δικό του. Εγώ μαθήτρια μ΄ένα χαζοχαρτζιλίκι κι εκείνος δούλευε στα διυλιστήρια κι έπαιρνε έναν υπέρογκο μισθό...Στο τέλος σιχάθηκα τον εαυτό μου και το σουτάρησα! Ως φοιτήτρια έχω πολλά μα πάρα πολλά να διηγηθώ...Το πιο κουφό? ήταν ένας φοιτητής που ο πατέρας του είχε κλινική στην Αθήνα.Τι έκανε ε τα σκουπίδια και τα έριχνε στον κάδο κι έπαιρνε τη σακούλα πίσω...νερό για την τουαλέτα? δεν πάταγε ποτέ καζανάκι! έπλενε τα πιάτα σε μια λεκάνη και το κουβαλούσε στο μπάνιο και το έριχνε λίγο λίγο μετά από κάθε ανάγκη του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Η τσιγκουνια ειναι αρρωστεια. Βεβαια η τσιγκουνια για μενα ειναι αλληλένδετη με τη γυφτια. Το πλεον λυπηρό ειναι να εχεις τετοια ατομα στο οικογενειακό σου περιβάλλον και εννοώ το στενό...:/: εκει λες για να μην ειμαι εγω ετσι δεν γινεται σε αλλη οικογένεια θα μεγαλώσαμε. Βεβαια ο τσιγκούνης και ο μίζερος ανθρωπος εχει να κανει και με τα λεφτα που εχει ο καθενας καθώς συνηθως οι πιο γύφτοι ειναι αυτοι που κρατανε πολλα λεφτα. Οσο πιο πολλα λεφτα κερδίζουν τοσο πιο γύφτοι και σπαγγοραμενοι γινονται. Τωρα δεν γινεται να κρατάς μισο εκατομμύριο πχ και να εχεις το παιδι σου με σκισμένα ρουχα. :P να τρέχεις με χίλια οταν πρόκειται για να φας τσαμπα και να τρως λες και εχεις να φας 3 μερες. (Μια μερα παντως δεν αποκλείεται αν ξέρουν οτι θα απολαύσουν τσαμπα φαγακι).
https://m.youtube.com/watch?v=JW-kJVoUg_I
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Σιχαινομαι τους τσιγκουνηδες και προσπαθω να τους αποφευγω οσο μπορω, ειδικα οταν προκειται να παμε σε εστιατοριο οπου θα μοιρασουμε τον λογαριασμο. Ο απολυτος εφιαλτης! Μια φορα ειχαμε εναν τετοιο στην παρεα και πηγαμε 5-6 ατομα να φαμε εξω. Σε καποια φαση προς το τελος ηρθε μια γνωστη μας η οποια δεν θελησε να φαει κατι γιατι σε λιγη ωρα θα φευγαμε, οποτε παρηγγειλε μια κοκα κολα (<1 ευρω). Μας εφεραν λοιπον τον λογαριασμο και τον διαιρεσαμε με τον αριθμο των ατομων που φαγανε. Τοτε πεταχτηκε ο τσιγκουνης και εκανε φασαρια γιατι δεν ηθελε να πληρωσει την κοκα κολα της κοπελας! Ποσο που αντιστοιχουσε σε 20 λεπτα!!!! Ουτε φιλοδωρημα δεν δεχτηκε να αφησει! Δεν φανταζεστε ποσο ντραπηκα εκεινη την ημερα. Ο συγκεκριμενος ειναι τοσο τσιγκουνης που οταν παει να φαει εξω με αλλους ορμαει στα πιατα σαν πεινασμενος που εχει να φαει 1 βδομαδα. Θελει να προλαβει να φαει οσο το δυνατον περισσοτερο για να μη νιωσει οτι πληρωσε το ιδιο με τους αλλους και εφαγε λιγοτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Χαχα φαινεται οτι οι τσιγκουνηδες ειναι και λιγουρηδες γιατι και ενας γνωστός μου οταν ήρθε σπιτι για φαγητο ρώτησα αν θελει να φτιάξω μπριζόλα ή λουκάνικο και λεει φτιάξει κ απο τα 2. Λεω ποσα? 2 μπριζόλες και 5 λουκάνικα. Χαχαχα ειχα σκάσει στα γέλια γιατι δεν το ειπε για αστείο. Βεβαια δεν τα εφαγε αλλα σκέφτηκε αφου ειναι τσαμπα μηπως και δεν χόρτασω, αφου δεν πλήρωσα εγω ας πεταχτουνε. Η μυστική λέξη γι αυτους τους ανθρωπους ειναι ΤΣΑΜΠΑ! Οταν την ακούνε τρελαίνονται. Οταν ομως ειναι για να πληρώσουν εκει κανουν και καυγά μην δώσουν κανενα ευρω παραπάνω και φανε και καμια μπουκιά λιγότερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Οι απο κατω μας ειναι τσιγκουνηδες και οταν θα παραγγειλουμε σπιτι πιτσες ή σουβλακια και παρουν πρεφα το παιδι που τα ανεβαζει, θα ερθουν επανω να φανε και αυτοι! Εχω παρατηρησει επισης οτι οι τσιγκουνηδες εχουν πολυ κακη σχεση με την αναληψη χρηματων. Τα βγαζουν λιγα λιγα, σε σημειο που οταν μπηκαν τα capital controls δεν παρατηρησαν καμια διαφορα στην καθημερινοτητα τους :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Ειναι αξιολυπητοι οι ανθρωποι αυτοι. Μονο για κοροϊδία ειναι. Εμεις που δεν εχουμε δεν σκεφτόμαστε τα 20 λεπτα (λες και θα γίνουμε πλούσιοι με αυτα) αλλα αυτοι που μπορει να εχουν χιλιάδες ειναι τοσο μικροπρεπεις που σκέφτονται μην λιγοστέψει η περιουσία τους κατα 20 λεπτα. Να μου πεις ομως άτι καπως ετσι κανουν αυτοι τα λεφτα. Τα φυλάνε και η ζωη τους ολη ειναι πως θα μαζέψουν κι αλλα αγνοώντας οτι ολοι στον ιδιο τόπο θα καταλήξουμε και δεν θα τα παρουμε μαζι μας. Να μην κρατα κανεις και να μην εχει τη δυνατότητα να ξοδεύει ειναι αλλο και να ειναι πλουσιος και να σκέφτεται τη δεκάρα ειναι αλλο. Το θεμα ειναι οτι αν εχει καποιος φιλους τέτοιους εχει τη δυνατότητα να μην τους κανει παρεα, αν ομως τους εχει και στην οικογένεια του εκει αναγκαστικά συναναστρεφεσαι και πάθαινεις φρίκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Ειναι αρρωστοι αυτοι οι ανθρωποι. Ξερω ατομο που εχει καμποσες χιλιαδες στην τραπεζα, μπορει και εκατομμυριο και δεν τρωει ποτε εξω. Αν ομως παει σε κανενα γαμο θα ειναι πρωτος πρωτος στο τραπεζι για τσαμπα φαγητο.
Οσους μπορω τους αποφευγω. Αυτους που δεν μπορω να αποφυγω, απλα τους λυπαμαι γιατι ενω εχουν χρηματα, ζουν σαν εξαθλιωμενοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Να έχεις λεφτά και να τα τσιγκουνεύεσαι... Δεν μπορώ να το καταλάβω. Τι σου προσφέρουν τα λεφτά στην τράπεζα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Αυτό δεν μπορω ουτε και γω να το καταλαβω αλλα απ´οτι παρατηρώ απο αυτα τα άτομα ειναι οτι άπαξ και φτάσουν και μαζέψουν χρηματα η αρρωστεια τους ειναι να τα πολλαπλασιάσουν. Αν τα ξοδεύουν δεν αυξάνονται με τον ιδιο ρυθμό. Βλεπω και γω στην οικογένεια μ τετοιο ατομο και εκνευριζομαι. Δουλεύει και ζει για το χρήμα αλλα μέτρα τη δεκαρα λες ειναι παμφτωχη, να πει να κανω ενα ταξίδι? απΑπαπα..έξοδα πολλα χώρια του οτι θα μεινει πισω η δουλεια οποτε θα χάσει κι αλλα λεφτακια.:P αρρωστεια πραγματική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Ήμουν εγώ με κάποια ξαδέρφια μου και ήταν να βγούμε έξω καθώς είχα πάει σπίτι τους στην Αθήνα. Παίρνουν τηλ έναν φίλο τους και του λένε " Έλα ρε,θα βγουμε για μπύρα θα'ρθεις;" αυτός δε θυμάμαι τωρα τι ειπε ακριβως,βρηκε μια δικαιολογία τελος παντων.Του λένε μετά "Κριμα και λέγαμε να ανοιξουμε και κανα μπουκάλι για τα γενεθλια του -ενος ξαδερφου μου-" Και ξαφνικά " Τώρα που το λες εχω καιρό να βγω έξω για ποτάκι,πάμε"
Μου εξηγουν τελος παντων τα ξαδερφια μου οτι αυτος ειναι τέρμα τσιγκούνης κτλ, δεν εδωσα ιδιαιτερη βαση.Αρχικά ήρθε σπιτι οπου παραγγειλαμε 2 πίτσες.Το ένα κομμάτι μετά το άλλο έτρωγε :P Άνετα έφαγε 6 κομμάτια.Με το που βγήκαμε έξω,και ενώ ανοιξαμε μπουκάλι,πραγματικα δε καταλαβα πότε ήπιε μονος του τα 3/4 :lol: Toυ λέει ο εορτάζων "Ρε μαλάκα πιες κατι γιατι δεν πινεις;" ενώ εμεις προσπαθούσαμε να καλύψουμε το γέλιο μας.Έν τω μεταξυ μαζι με τα ποτά εφεραν και ξηρους καρπους τους οποιους επισης δε καταλαβα ποτε τους εφαγε :P Το μαγαζι αυτο ειναι την ημερα καφετερια και το βραδακι μπαράκι.Το πιο ξεκαρδιστικο λοιπόν ήταν που σε μια φάση τον βλέπουμε να βάζει στις τσεπες του μπουφαν του αυτα τα μπισκοτα για τον καφέ, και να μας λέει " Τιι; " λες και ηταν το πιο φυσιολογικο πραγμα αυτο που εκανε :P

Άλλο περιστατικό:Μου έλεγε μια γνωστη μου για κάποιο συγγενη της που εμενε σε αλλη πολη και ηρθε να επισκεφθει εκεινη και την οικογενεια της.Τους έδωσε ως δώρο ένα μπουκάλι απο πότο,δε θυμαμαι συγκεκριμα,ουίσκι/κρασι φαντάζομαι.Το οπόιο κιολας ήταν ήδη ανοιγμένο :hehe: Την ημέρα που θα εφευγε απο το σπιτι τους,η γνωστη μου ελλειπε απο το σπίτι.Mετά απο καποιες βδομάδες,ειχαν επισκέψεις σπιτι της οπου και ρωτησε τους επισκεπτες αν θελουν να πιουν κάτι. Αυτοι δεχτηκαν και εκεινη πηγαίνοντας να παρει το πότο που της ειχε φερει ως δωρο ο συγγενης της,παρατηρησε οτι το μπουκάλι ελλειπε.Μαντέψτε που πήγε!

Τελευταιο περιστατικό: Ξέρω μια 3μελή οικογένεια που χρησιμοποιεί την ίδια οδοντόβουρτσα,και δεν έχει θέμα να το παραδεχθεί κιολας :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Τελευταιο περιστατικό: Ξέρω μια 3μελή οικογένεια που χρησιμοποιεί την ίδια οδοντόβουρτσα,και δεν έχει θέμα να το παραδεχθεί κιολας :hehe:
Ιιιιιιιιουυυυυ ρε παιδί μου, την ίδια οδοντόβουρτσα;:sick: ΄Ελεος..
Εγώ το μόνο παράδειγμα που ξέρω είναι από κάτι ξαδέλφες του πατέρα μου που έκοβαν τις χαρτοπετσέτες στα 2 για λόγους οικονομίας και καλά. Την στιγμή που εγώ όταν τρώω θέλω τουλάχιστον 3 και τις κάνω και χάλια.:redface:
Τι να κάνω, είμαστε χουβαρντόσογο φαίνεται.:P:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Ιιιιιιιιουυυυυ ρε παιδί μου, την ίδια οδοντόβουρτσα;:sick: ΄Ελεος..
Το κωμικοτραγικό είναι,ότι και οι 3 τους έχουν τα μισά τους δόντια,ήθελα να'ξερά τι πλένουν με την οδοντόβουρτσα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Γι' αυτο εχουν τα μισα τους δοντια... ο ενας κολλαει τερηδονα απο τον αλλο :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Χαχα απίστευτο. Και σκεφτειτε καθε ποτε θα αλλαζουν οδοντόβουρτσα! Οταν θα μεινει με 2 τρίχες πανω :hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Nα μην μπερδεύουμε την τσιγκουνιά με την αφραγκια πάντως. Γιατί γνωστός μού είχε πως σε κοινή παρέα ένα παιδί είχε πετάξει το αδιανόητο. <<Αυτή τη δικαιολογία ''δεν έχω λεφτά'' δεν την καταλαβαίνω >>.

Ultraviolence έμεινα :stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 863023

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η αδερφη μου , μου πηρε ενα στικακι δωρο στα γενεθλια μ και απο την επομενη μερα το ειχε αυτη στα κλειδια της till today
Παρ ' ολα αυτα δεν ειναι τσιγκουνα xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top