Είναι πιο ελκυστικοί/ες οι ξανθοί/ες ή όχι;

Ποιο χρώμα μαλλιών προτιμάτε σε έναν άντρα ή σε μία γυναίκα ανάλογα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 339)
  • Ξανθό

    Ψήφοι: 65 19.2%
  • Καστανό

    Ψήφοι: 91 26.8%
  • Μαύρο

    Ψήφοι: 82 24.2%
  • Κόκκινο

    Ψήφοι: 21 6.2%
  • Δεν έχω προτίμηση

    Ψήφοι: 80 23.6%

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
μ'αρέσουν οι μελαχρινοί πρασινομάτες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis.@

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Οτι και να λεμε βρε παιδια..το μελανουρι ειναι αλλο πραγμα..:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Πορτοκαλί μούσι και φακίδες κάνει;
Έχω πορτοκαλί μούσι δηλαδή στον ήλιο πορτοκαλιζη
Όσο για την αρχική ερώτηση αν πάτε να την κάνετε στης (σουηδέζες ..ιρλανδέζες ..κτλ)θα σας πούνε πως τα σκουρόχρωμα μαλλιά είναι ελκύστηκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
αποφασίστε τελικά για να δω τι βαφή θα πάρω!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
αποφασίστε τελικά για να δω τι βαφή θα πάρω!:mad:

:D:D:D:D:D:D
Η κολλητη μου, ενω ανεβαιναμε τη Γρηγοριου Αυξεντιου πριν αρκετα χρονια, πεταει το εξης και οποτε το θυμαμαι γελαω και σκεφτομαι ποσο δικιο εχει..: "Και η Βασιλειαδου αν τα ειχε ξανθα, χαμος θα γινοταν!":whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikostheater

Νεοφερμένος

Ο Νίκος Θεμελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Όλες οι αποχρώσεις είναι μιά χαρά,αρκεί να πηγαίνει στο άτομο..
Στην πορεία της γνωριμίας εξάλλου ενδιαφέρεσαι περισσότερο για το είναι του αλλου παρά το φαινεσθαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Αν και ξανθιά...γέρνω προς το μαύρο!!!΄
Έτσι γίνεται πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Αν και ξανθιά...γέρνω προς το μαύρο!!!΄
Έτσι γίνεται πάντα!
Μια απο τα ιδια και εδω!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τα 'βαψα και εγώ ξανθά μπας και γίνω ελκυστικός
Πάλι τα παιδάκια στο δρόμο έφυγαν ουρλιάζοντας :confused:

μήπως η απάντηση είναι το swan?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Τι σημασία έχει.....
Το ζητούμενο είναι τι έχει κανείς μέσα στο κεφάλι του και όχι πάνω από αυτό.
Αμα είσαι βλάκας στο βουνό, θα είσαι και στη θάλασσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
βλάκας στο βουνό, θα είσαι και στη θάλασσα.

μένω πεδιάδα... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Οχι εσύ ρε Ρεμπεσκέ
Γενικά ..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lakta13

Νεοφερμένος

Η lakta13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Παιδιά τί να σας πω...Δεν νομίζω ότι βλέπεις τον άλλο αν είναι ξανθός ή μελαχροινός...Είναι αυτός που θα τον δεις από μακρυά και θα τα δεις όλα!Όλα παίζουν ρόλο..Περπάτημα-χαμόγελο-ντύσιμο και πολλά άλλα στο μαλλί θα κολλήσω;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Μπα οι ξανθοί δε μου αρέσουν . Επίσης ούτε οι άντρες με ανοιχτόχρωμα μάτια (psycho??:P) Μαύρο ftw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ice-girl

Νεοφερμένος

Η ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Συνήθως προσέχω τους ξανθούς (γιατί μου θυμίζουν αγγλία :P), αλλά δεν έχει τοσο σημασία το χρώμα όσο το styling ;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Μαρέσουν περισσότερο οι ξανθοί (τύπου Μπράντ Πίτ ) ίσως γιατί είμαι μελαχροινή, αλλά δεν έχω γνωρίσει κανέναν. Δεν νομίζω όμως ότι παίζει αποκλειστικά ρόλο το μαλλί, αλλά τι υπάρχει κάτω απ αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
εμένα πάλι μου αρέσουν οι μελαχρινοί
οι πολύ μελαχρινοί όμως, πχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μελαχρινοι και αρρενωποι!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:


τοπ!


τι να τον κανεις το ξανθομπαμπουρα??? πλακιτσα... αλλωστε ο καραφωτης αν και ξανθος τα σπαει απλα!


και για τις γυναικες το πιστευω αυτο...
πιστευω οτι μια ΩΡΑΙΑ μελαχρινη δε συγκρινεται με μια ΩΡΑΙΑ ξανθια...:hmm:

επισης οι ξανθιες ειναι barbie, οι μελαχρινες ειναι sexy:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
ΝΑ υποθέσω ότι είσαι μελαχροινή; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
χαχαχ ναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top