Τι έχετε βαρεθεί να βλέπετε στην TV;

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βλέπω ελάχιστα πράγματα στην τιβι.Ειδικά το πρωι.Μου ανεβαίνει η πίεση αμα τυχει και ανοιξω την τηλεοραση μολις σηκωθω απο το κρεβατι το πρωι.Φωνες,ιστοριες για το τιποτα.
Μονο ντοκυμαντερ παρακολουθώ και καμια φορα ειδησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
τις διαφημησεις! μα επιτελους οταν τις βαζουν ειναι τοσο πολλες που ξεχνας την ταινια που εβλεπες! :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
τις διαφημησεις! μα επιτελους οταν τις βαζουν ειναι τοσο πολλες που ξεχνας την ταινια που εβλεπες! :mpinelik:
Κι εγώ!!!!!!!!!!!!!!
Επίσης reality σε οποιαδήποτε μορφή τους και κουτσομπολίστικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τις μεσημεριανές εκπομπές:mad: πρέπει να βρούνε κάτι άλλο να κάνουν τα μεσημέρια, ο κόσμος βαρέθηκε τα ίδια και τα ίδια:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΑΜΝΗΣΙΕΣ!!!! Τις εχουν σε ολα τα σιριαλ καραμελα, λες και παθαινουμε αμνησια καθε μερα! Ελεος καμια προτοτυπη ιδεα, καλλιτεχνες υποτιθεται οτι ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Franky5465

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
αν και έχω να παρακολουθησω εδώ και καιρό τηλεόραση κατα την διάρκεια της μέρας έχω σιχαθεί τα πρωινάδικα και τις ειδήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Έχω σιχαθεί τα σόου ταλέντων και όλους αυτούς που αυτοδιορίζονται κριτές των άλλων χωρίς καν πολλές φορές να διαθέτουν τα στοιχειώδη προσόντα για κάτι τέτοιο...
Επίσης δεν θέλω να ξαναλλάξω κανάλι και να πέσω ΠΑΛΙ πάνω στην Πάνια... :confused::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλλιστεία. Αμάν με αυτή την ηλίθια ιστορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
τον Ψωμιάδη!!:mad: έλεος έχει καταντησει μαιντανός!!! Δεν έχει αφήσει εκπομπή για εκπομπή!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
θα συμφωνήσω με τον φίλο και συναγωνιστή βόρατ. είναι τόσο ηλίθια αυτή η ιστορία, εκτός από τα κομμάτια των μπικίνι και των ερωτήσεων :P

χώρια που έχω να χαρώ καλλιστείο από το καιρό της Μις Θεολογίας (θυμάται κανείς?). Μου 'χε πει τότες ο φίλος μου ο Τακ πως θα καλλιστειαστεί μια γνωστή της αδερφής του, συμφοιτήτρια στη Θεολογική Αθηνών. Ε ξάπλωσα στο γεμάτο πράγματα κρεββάτι με φραπέ (...αείμνηστα χρόνια) και τον ρωτούσα...
"αυτή είναι?"
"όχι"
"αυτή είναι?"
"όχι"
"μήπως αυτή?"
"όχι..."
"μήπ... ... ...!!!!!"

...εμφανίστηκε η μις, και έπαθα τέτοιο ταράκουλο :eek: που έχυσα το μισό καφέ πάνω μου
:confused: και τον άλλο μισό πάνω στο leaflet του Floodland :mpinelik:

Από τότε μισώ τα καλλιστεία :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Το Λαζόπουλο (απορώ τι του βρίσκουν και έχει τόση τηλεθέαση) και τις χαζές επιθεωρήσεις του Σεφερλή που εδώ και 10 χρόνια κάνει το ίδιο σαχλό χιούμορ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Το Λαζόπουλο (απορώ τι του βρίσκουν και έχει τόση τηλεθέαση) και τις χαζές επιθεωρήσεις του Σεφερλή που εδώ και 10 χρόνια κάνει το ίδιο σαχλό χιούμορ.


Βravo νέε μου :D:D , σε συγχαίρω.Να προσθέσω και τα δικά μου απωθημένα. 'Ολες τις εκπομπές που τηλεφωνούν οι κατίνες σε ψυχολόγες της συμφοράς για συμβουλές live. 'Εμαθα προφάτως ότι και ο Πρόδρομος (όχι ο νηστευτής, ο άλλος από το Big Brother) εκτός από δίσκους, τώρα δίνει ψυχολογικές συμβουλές παρέα με την Παγιατάκη και την άλλη την χοντρούλα την Πένυ, Τένια πως την λέν'αυτήν που ήταν παλιά συνεργάτης του Μικρούτσικου στα ξεκατινιάσματα.. σε ένα πρωινάδικο. Ονειρεύομαι επίσης μια μέρα να σβήσει από τον τηλεοπτικό χάρτη η Λαμπίρη και η Τατιάνα. 'Οσο για τη Ράνια Θρασιά ας πίνει ένα δυνατό καφέ πριν μπει στο studio.

Πού είναι οι παλιές καλές εποχές με τον Πέτρο Λεωτσάκο, την Τσεσεμελή, τον Φουστέρη, και την Βίκυ Μιχαλονάκου ; Πού είναι η trash τηλεόραση που κάποτε διασκέδαζε τον κόσμο
;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πού είναι οι παλιές καλές εποχές με τον Πέτρο Λεωτσάκο, την Τσεσεμελή, τον Φουστέρη, και την Βίκυ Μιχαλονάκου ; Πού είναι η trash τηλεόραση που κάποτε διασκέδαζε τον κόσμο ;

Δυστυχώς ή ευτυχώς, είναι ακόμη στο youtube. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δυστυχώς ή ευτυχώς, είναι ακόμη στο youtube. :redface:

Ευτυχώς. Είναι η καλή πλευρά του trash όπως και ο Mister Εθνικά Μπούτια. 'Οχι άλλο Ρούλα Βροχοπούλου ! Ναι και στον Γιάννη Γαλάτη, στην 'Εφη Θώδη και στα θρυλικά ξεκατινιάσματά τους, που είναι μια καλή αρχή να ξαναγεννηθεί το trash στα τηλεοπτικά πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Ευτυχώς. Είναι η καλή πλευρά του trash όπως και ο Mister Εθνικά Μπούτια. 'Οχι άλλο Ρούλα Βροχοπούλου ! Ναι και στον Γιάννη Γαλάτη, στην 'Εφη Θώδη και στα θρυλικά ξεκατινιάσματά τους, που είναι μια καλή αρχή να ξαναγεννηθεί το trash στα τηλεοπτικά πράγματα.

Και το να γεννηθεί ξανά το trash στα ελληνικά τηλεοπτικά πράγματα είναι καλό;;;:eek:
Αν και νομίζω ότι ποτέ δεν έφυγε για να ξαναγεννηθεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Και το να γεννηθεί ξανά το trash στα ελληνικά τηλεοπτικά πράγματα είναι καλό;;;:eek:
Αν και νομίζω ότι ποτέ δεν έφυγε για να ξαναγεννηθεί...

Trash από trash διαφέρει. :D Μ'αρέσει το καλό trash. 'Αλλο Κυρία Ελισάβετ, άλλο Βροχοπούλου. 'Αλλο Γαλάτης, άλλο Ευαγγελόπουλος. Η Μιχαλονάκου και ο Γαλάτης είναι εκκεντρικοί, η Βροχοπούλου είναι φαιδρή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Trash από trash διαφέρει. :D Μ'αρέσει το καλό trash. 'Αλλο Κυρία Ελισάβετ, άλλο Βροχοπούλου. 'Αλλο Γαλάτης, άλλο Ευαγγελόπουλος. Η Μιχαλονάκου και ο Γαλάτης είναι εκκεντρικοί, η Βροχοπούλου είναι φαιδρή.

Όλοι τους είναι το ίδιο φίλε μου...Για τα μπάζα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Mε την τηλεόραση είσαι αναγκασμένος να τρως στη μάπα ό, τι σου πλασάρουν, δίχως να έχεις και πολλές επιλογές – το ζάπινγκ δεν βοηθάει και πολύ, γιατί όσο κι αν μεταπηδάς από κανάλι σε κανάλι, ελάχιστα θα απαλλαχτείς από την κατευθυνόμενη πληροφόρηση και το «σκουπιδαριό»:mad: (για να μην είμαι ισοπεδωτικός, παραδέχομαι ότι η ελληνική τηλεόραση έχει και τις καλές στιγμές της).

Στο Ιντερνετ υπάρχει τεράστια ποικιλία θεμάτων, ελεύθερη διακίνηση ιδεών, ενώ επιλέγεις εσύ αυτό που γουστάρεις χωρίς να είσαι αναγκασμένος να φας ό, τι σου πλασάρουν οι άλλοι. Εντάξει…και το ίντερνετ έχει τις κακές πλευρές του…αλλά αυτό είναι μια άλλη κουβέντα.

Σύμφωνα με έρευνες, παρουσιάζεται μια ολοένα αυξανόμενη τάση των νέων να προτιμούν περισσότερο το Διαδίκτυο παρά την t.v.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ice-girl

Νεοφερμένος

Η ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
δε βλεπω τηλεοραση!
δε θα πω τι ΔΕΝ βλεπω αλλα τί βλεπω:
φιλαρακια ._
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Σε διάφορες εκπομπές κουτσομπολίστικες και μη που έχουν τους καλεσμένους στα λεγόμενα "παράθυρα" και κάνουν "πολιτισμένες συζητήσεις" και φωνάζουν όλοι μαζί, ακόμα και στις ειδήσεις όταν συζητήτουν κάποιο σημαντικό θέμα και αρχίζουν και ορίοντε από τα "παράθυρα" και ανταλλάσουν κόσμιτικα επίθετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top