Θα αγοράζατε κινητό τηλέφωνο με προηγμένες δυνατότητες;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

grek

Νεοφερμένος

Ο grek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πώς θα σας φαινόταν αν αγοράζατε τηλέφωνο με διπλή κάρτα SIM (μια κάρτα για τη γκόμενα και μια για τη γυναίκα σας) ,στη ουσία δηλαδή 2 τηλέφωνα σε 1;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Καλό!!! Πες το μου να το πάρω. Εγώ βέβαια προς το παρόν δεν έχω ούτε γυναίκα ούτε γκόμενα, αλλά δυο κάρτες να μπορούν να χρησιμοποιηθούν και εύκολα μπορούν να σε βγάλουν από μια δύσκολη στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kloyklos

Νεοφερμένος

Ο kloyklos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Ισως σε απογοητεύσω αλλα το κινητό αυτό βγήκε για επαγγελματίες που θέλουν να έχουν και ένα προσωπικό αριθμό χωρίς να είναι αναγκασμένοι να κουβαλάνε δύο κινητά.

Για τους γκομενιάρηδες καλό ειναι πρώτα να φροντίζουν να μην τους κάνει τα ίδια η γυναίκα τους και μετα να πέρνουν δεύτερο κινητό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Πώς θα σας φαινόταν αν αγοράζατε τηλέφωνο με διπλή κάρτα SIM (μια κάρτα για τη γκόμενα και μια για τη γυναίκα σας) ,στη ουσία δηλαδή 2 τηλέφωνα σε 1;:whistle:

Πίστεψέ με, σου έχω τη λύση. Γυναίκα λεσβία! Το ελάχιστο 4 γυναικεία πόδια κάθε βράδυ σ' ένα κρεβάτι, καμία SIM και φυσικά ουδείς λόγος για άσκοπους φόρους προς το κράτος με τους αντίστοιχους λογαριασμούς! :clapup:


Disclaimer: Το e-steki δεν ευθύνεται για πιθανές προτάσεις απιστίας, οπότε η γυναίκα σας δεν μπορεί να κηνυγήσει νομικά το site, ευχαριστώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το προηγμενες δυνατοτιτες ειναι σχετικο.. Και το δικο μου εχει προηγμενες δυνατοτιτες αλλα δεν περνει 2 sim... Τεσπα, η συγκεκριμενη τεχνολογια ειναι πολυ χρησημη καπιες φορες, αλλα για τον λογο που αναφερεις εσυ υπαρχουν τοσα αλλα να προσεξεις που αυτο ειναι ελαχιστο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το κινητό της samsung με τις δύο υποδοχές sim έχει ήδη Thread εδώ: κλικ, ας συνεχίσουμε τη σχετική συζήτηση εκεί.

Την επιλογή μας ή όχι για πλήρες δυνατοτήτων κινητό τηλέφωνο τη συζητάμε εδώ: κλικ, ας συνεχίσουμε εκεί τη σχετική συζήτηση.


Το θέμα εδώ :lock: .


Εκ της διαχείρισεως, borat.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top