Ποιους θεωρείτε ταλαντούχους ηθοποιούς;

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.





Αν δεν αναγνωρίζετε κάποιον/οια, με δεξί κλικ στην εικόνα θα εμφανιστεί το όνομα.

Κριτήριο για την επιλογή τους είναι πως και μόνο η παρουσία τους είναι αρκετή να μου κεντρίσει το ενδιαφέρον
για μια ταινία.

Ίσως ξέχασα κάποιον/οια, επιφυλάσσομαι.


:)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Meryl Streep
Jack Nicholson
Natalie Portman
Penelope Cruz
Javier Bardem
Alan Rickman
Judy Dench


...

Από τους πιο ταλαντούχους, κατα τη γνώμη μου..
Σίγουρα υπάρχουν κι άλλοι που δε μου έρχονται στο μυαλό αυτή τη στιγμή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
john malkovich

jack nikolson

willem dafoe

al pacino

johny depp

alan rickman

meryl streep

rowan atkinson

cate blanchett
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,874 μηνύματα.
Ξένοι: Al Pacino, Robert De Niro, Meryl Strip (έτσι γράφεται;:redface:)

Έλληνες: Βασίλης Χαραλαμπόπουλος - του έχω λατρεία, θεωρώ οτι είναι όπως λένε ο καλύτερος κωμικός της γενιάς του, θα έλεγα κι όλων των εποχών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Meryl Strip (έτσι γράφεται;:redface:)

Meryl Streep. 'Ετσι γράφεται.

Μeryl Streep. Ηθοποιαρα!!!(και πανεμορφη)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Οff topic: Μου έχουν πει πολλοί ότι μοιάζω με αυτήν^

On topic: Συμφωνώ με τον Achilles αφαιρώντας τον Brad Pitt και προσθέτοντας την Penelope Cruz και τον Gael García Bernal.
Μου άρεσε ο Riccardo Scamarcio (Παράδεισος στη Δύση) και από παιδιά μου αρέσει πάρα πολύ η Dakota Fanning και η Sofia vassilieva
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Οff topic: Μου έχουν πει πολλοί ότι μοιάζω με αυτήν^
Ε, τοτε πρεπει να σε γνωρισουμε!!:D


Να μην ξεχναμε επισης: Javier Bardem



(Kι ενα οφθαλμολουτρο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Οff topic: Μου έχουν πει πολλοί ότι μοιάζω με αυτήν^

On topic: Συμφωνώ με τον Achilles αφαιρώντας τον Brad Pitt και προσθέτοντας την Penelope Cruz και τον Gael García Bernal.
Μου άρεσε ο Riccardo Scamarcio (Παράδεισος στη Δύση) και από παιδιά μου αρέσει πάρα πολύ η Dakota Fanning και η Sofia vassilieva

οντόπικ στο οφτόπικ δηλαδή οφτόπικ στο τετράγωνο : ψωνάρα

οντόπικ στο οντόπικ δηλαδή οντόπικ σκέτο : συμφωνώ σε όλα . Αυτή η ντακότα πώς μεγάλωσε έτσι ; Και το άλλο το κοριτσάκι από το <<ευτυχισμένοι μαζί>> ; Λίπασμα τα ποτίζουνε ;


Μαριόν Κοτιγιάρ και Τζεφ Ντάνιελς

(άκυρος , το ομολογώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.





Τζενη Καρεζη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.


Philip Seymour Hoffman
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
προσωπικα πιστευω πως οι πιο ταλαντουχοι ηθοποιοι ειναι ο Dustin Hoffman, o Jack Nicholson και ο Robert De Niro
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Έχουμε και λέμε...


Από γυναίκες

1.Meryl Streep
2.Nicole Kidman (έρωτας :P)
3.Julianne Moore
4.Charlize Theron
5.Hilary Swank
6.Penélope Cruz
7.Cate Blanchett
8.Gabourey Sidibe(πιστευω πολύ σ'αυτήν )
9.Kate Winslet
10.Audrey Tautou


Από άντρες


1.Morgan Freeman
2.Heath Ledger
3.Jude Law
4.Clint Eastwood
5.Dustin Hoffman
6. Tom Hanks
7. Al Pacino
8. Anthony Hopkins
9.Daniel Day-Lewis
10.Sean Penn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Από τους παλιούς, κορυφαίους θεωρώ Μάρλον Μπράντο :kissing:, Αλέν Ντελόν, Βίβιαν Λι, Όντρει Χέμπορν, Τζειμς Ντιν.
Όσον αφορά το σύχγρονο αμερικανικό κινηματογράφο Κέιτ Μπλανσετ, Αλ Πατσίνο, Ρόμπερτ Ντενίρο, Τζακ Νίκολσον, Ντάστιν Χόφμαν, Κέιτ Γουινσλετ, Κίρα Νάιτλι, Νάταλι Πόρτμαν, Μέρυλ Στριπ.
Από το γαλλικό κινηματογράφο, Οντρει Τατού, Μαριόν Κοτιγιάρ και Ζιλιέτ Μπινός.
Ο ιταλικός δεν έχει τίποτα να προσφέρει πια :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katepap

Νεοφερμένος

Η katepap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
1. Edward Norton
2. Al Pacino
3. Robert De Niro
4. Hugh Jackman
5. Sean Penn
6. Dustin Hoffman
7. Gerard Depardieu
8. Robert Downey Junior
9. Zan Reno
10. Russel Crow
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
απο γυναικες εχω λατρεψει την Μεριλ Στριπ στο "σπιτι των πνευματων" κι απο ανδρες ο Αλ Πατσινο και ο Τζακ Νικολσον ο οποιος εχει αυτο το τρομερο βλεμα του τρελαμενου ψυχακια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vicky###

Νεοφερμένος

Η vicky### αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Οι τρεις κορυφαοι κατα τη γνωμη μου ειναι οι Al Paccino,Daniel Day-Lewis,Marlon Brando....
και απο γυναικες Μεριλ Στριπ,Κειτ Μπλανσετ κ Ναταλι Πορτμαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Όντως.... Και όχι μόνο για το ταλέντο αλλά και για τις επιλογές του. Κυρίως για αυτές. Α ρε Leo...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top