Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,962 μέλη και 2,478,029 μηνύματα σε 78,921 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 521 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εγγυητής για αγορά αυτοκινήτου

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 19:07, 24-11-08:

Σοφια, σχετικα με τα δανεια...Το τελευταιο διαστημα δε βγαζουνε οι τραπεζες ευκολα δανεια....και αυτο ειναι γεγονος...οποτε μπορει εκει να εγκειται το οτι δεν μπορει να παρει αλλο ...
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 20:56, 24-11-08:

Ο μπαμπας μου καποτε μπηκε εγκυητης για παρει ενας φιλος του (μαζι απο τα 14-15) μια μηχανη. Ηρθε η ωρα της πρωτης δωσεις, και δεν ειχε να πληρωσει... Ευτιχος για τον πατερα μου ο φιλος του εχει μπεσα, η μηχανη ητανε μεταχειρισμενη, και ο πρωην ιδιοκτιτης την δεχτικε πισω... Απο τοτε δεν ξαναεγκυηθικε για κανεναν φιλο η γνωστο
Καμποσα χρονια μετα, ηρθε η ωρα του ξαδερφου μου να παρει αμαξι. Ειχε τα εσοδα, αλλα οχι την φορολοικη δηλωση (ξερετε τωρα πως ειναι για εναν που τωρα αρχιζει να μπαινει στην αγορα εργασιας), και στην τελικη ειναι και ανηψιος του. Μπηκε παλι, και μεχρι στιγμης (2ος χρονος) δεν υπαρχει κανενα προβλημα.
Οποτε ολα αυτα ειναι πολυ σχετικα... Παντος σε σχεση που δεν εχει κρατισει καιρο δεν ξερω αν θα εκανα μια τετια κινιση.. Βεβαια ετσι οπως ειμαι ωρες-ωρες μπορει να το εκανα και εγω, δεν αποκλειω τιποτα...
Τωρα ομως αφου το αποφασισες δεν παιζει ρολο αυτο... Μπραβο σου που θες να σταθεις τοσο σε εναν ανθρωπο! Και ελπιζω να το αξιζει, και να σου δειξει την ευγνωμοσινη που πρεπει, και να ειναι κυριος και στα οικονομικα...
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 21:24, 24-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Σοφια, σχετικα με τα δανεια...Το τελευταιο διαστημα δε βγαζουνε οι τραπεζες ευκολα δανεια....και αυτο ειναι γεγονος...οποτε μπορει εκει να εγκειται το οτι δεν μπορει να παρει αλλο ...
αν είναι φερέγγυος προς τις τράπεζες δεν έχει τέτοιο θέμα
καρατσεκαρισμένο
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 13:48, 25-11-08:

Τασο σε ευχαριστώ για τα λόγια σου.
Την Τετάρτη θα πάμε να πάρουμε το αυτοκίνητο, μετά από σέρβις που θα το κάνουνε.
Είμαι χαρουμενη για την απόφαση μου.
Θα πάνε όλα καλά. Σας ευχαριστώ όλους για την άποψη σας και που προσπαθήσατε να μου δείξετε και τις άλλες πλευρές του νομίσματος.
Καταλαβά πολλά πράγματα αλλά τολμώ, και όπως είπε και η κακή επιρροή,
είμαι ερωτευμένη αλλά μετά από πολύ σκέψει το έκανα.
Ολά καλά.
1
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 13:44, 13-05-11:

Τόλμησα τότε... τώρα ποιος πληρώνει τις δόσεις..?
Χάλια τα πράγματα.....
Οικονομικά καταστρεφόμαστε..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια