Ποιο είναι το καλύτερο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας;

Ποιο είναι το καλύτερο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 40)
  • Vodafone

  • Cosmote

  • Nova

  • Και τα τρία δίκτυα ίδια είναι!

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
WIND γιατί με συμφέρει καλύτερα ως προς τις χρεώσεις σε συγκεκριμένα άτομα αλλά ως και προς 3ους:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

webdeveloper

Νεοφερμένος

Ο webdeveloper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Για μένα πρωτεύον ρόλο είναι ανάλογα τις ανάγκες του καταναλωτή.
Αν θέλεις να στέλνεις μόνο μηνύματα το καλύτερο δίκτυο είναι η Q-telecom με τιμές πραγματικά αρκετά συμφέρουσες.
Μετά αν θέλεις να μιλάς πολύ υπάρχουν τα πακέτα ομιλίας που έχουν πλέον όλες οι εταιρείες.
Έχω φτάσει μέχρι στιγμής στην Wind με Vodafone να μην έχω δοκιμάσει ποτέ και ούτε θέλω και Cosmote αρκετά ακριβά τα πάγια σε περίπτωση σύνδεσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DragonGuard

Νεοφερμένος

Ο DragonGuard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
What s Up γιατί έχει τα καλύτερα πακέτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Εγώ έχω εδώ και χρόνια cu, μου το είχε μάθει η ξαδέλφη μου και μιλούσαμε υπερβολικά. Τότε (πριν 4-5 χρόνια) η cu ήταν η πρώτη που έδωσε χρόνο ομολίας και μηνύματα με 5 ευρώ, και τώρα μάθαν κι όλοι οι υπόλοιποι πφφ.

Αυτή τη στιγμή με μια ανανέωση οποιουδήποτε ποσού μέσα σε ένα μήνα έχεις τον επόμενο 1000 λεπτά ομιλίας και 1000 μηνύματα προς cu δωρεάν. Δε θα το πιστέψετε, αλλά τα 1000 λεπτά ομιλίας το μήνα δε μου φτάνουν :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Λοιπόν λοιπόν, επειδή τα' χω πάρει απίστευτα, και δε ξέρω πού να το γράψω το γράφω εδώ, μπας και ξέρει κανείς..!

Έχω vodafone cu, καρτοκινητό πάντα. Σήμερα μετά από δύο μήνες, αποφάσισα να αγοράσω το πακέτο με τα 120mb internet για το κινητό.
Ωραία; Πολύ ωραία.
Παίρνω το 1286 πατάω 2, και ύστερα το 4, για επιβεβαίωση της αγοράς ξαναπατάω 1, και εκεί που λέω "ούφ επιτέλους τελείωσε να μιλάει" ακούω το κουλό "Tο αίτημά σας δε μπορεί να πραγτατοποιηθεί, διότι η υπηρεσία απευθήνεται μόνο σε συνδομητές cu." :confused:

Οκ, λέω, κάποιο λάθος θα έγινε. Ξαναπροσπαθώ, και πάλι το ίδιο. Ε τι στο διάλο;:confused:
Μετά έψαχνα ένα σχετικό sms που μου΄χαν στείλει για το πακέτο αυτό, και στέλνω sms για ενεργοποίηση του πακέτου. Περίμενω, και μετά από 20 δευτερόλεπτα έρχεται μήνυμα που λέει ότι η υπηρεσία μπορεί να πραγματοποιηθεί, αυτή τη φορά, μόνο από πελάτες ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ.

Είναι δυνατόν να έχω σίγιου και καρτοκινητή και να μου λέει τα παραπάνω;
Ο Χριστός και η Παναγία. Θα μας τρελάνουν τελείως. -.-

δεν περιμένω απάντηση, απλά έπρεπε να το βγάλω από μέσα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Στην εξυπηρέτηση πελατών μάλλον θα ξεμπερδέψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Wind. Είναι συναισθηματικό δέσιμο πλέον. :redface:

Έχω και έναν αριθμό cosmote (whats up), αλλά μόνο για να με παίρνουν δωρεάν αυτοί που έχουν την αντίστοιχη εταιρία.
Έχω να το ανανεώσω κάτι μήνες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Wind. Είναι συναισθηματικό δέσιμο πλέον. :redface:

Έχω και έναν αριθμό cosmote (whats up), αλλά μόνο για να με παίρνουν δωρεάν αυτοί που έχουν την αντίστοιχη εταιρία.
Έχω να το ανανεώσω κάτι μήνες. :P
Συναισθηματικό δέσιμο με μία εταιρεία κινητής τηλεφωνίας;; :P:P
Εγώ έχω ένα καρτοκινητό Cosmote Whats up και ένα συμβόλαιο Vodafone Χωρίς.. Βέβαια, δεν το χρησιμοποιώ καθόλου, αλλά όταν τελειώνει το υπόλοιπο είναι μια σανίδα σωτηρίας.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Δε μιλάω πολύ με κινητό... Θα αγοράσω συσκευή και σκέφτομαι ποιο δίκτυο να βάλω.. Ποιο νομίζετε ότι με συμφέρει για λίγες ώρες ομιλίας; Δεν έχω ιδέα γι'αυτό όποιος θέλει ας βοηθήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Συναισθηματικό δέσιμο με μία εταιρεία κινητής τηλεφωνίας;; :P:P

Έχω περάσει πολλά με αυτό το νούμερο, με αυτή την εταιρία.. :pfff::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Στην Ελλάδα είσαι, οπότε αν ψάχνεις για διαφορετικές χρεώσεις ανά εταιρεία, την πάτησες! :P :mad:
Κοίτα ποιο δίκτυο έχει το καλύτερο σήμα στις περιοχές όπου κινήσε.. Επίσης, πες μας αν θες καρτοκινητό ή συμβόλαιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Βόνταφον μάλλον. Μην πάρεις κοσμοτέ. Σε τρελαίνουν συνεχώς στα τηλέφωνα σε ακατάλληλες ώρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Για Θεσσαλονίκη με καρτοκινητό καλύτερα... Για τη vodafone είχα ακούσει ότι είναι ακριβά αλλά από ότι λέει ο Αλήτης έκανα λάθος. Εκτός αν εννοούσαν για συσκευές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγω εχω εναν αριθμο whats up ολοι γυρω μου εχουν το ιδιο αρα ειναι μια χαρα..βεβαια αντι για σημα καμπανα πολλες φορες εχει σημα μπανανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Με έχουν πρήξει στα τηελέφωνα να αλλάξω προγράμμα, τι θκατά όλες οι εταιρείες τώρα με θυμήθηκαν?
Δε θέλω πως το λεμε, την έχω βρει με το πακέτο που έχω κάνει, αμα πια, ασε που αντι να με εξυπηρετήσουν, στο τέλος με μπερδεύουν ακόμα περισσότερο
Μα που θκατά βρίσκουν το τηλ όλες μαζί; Συνεννοημένες είναι;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Εμείς είμαστε 2-1 στο σπίτι, και η εταιρεία που μειοψηφεί έχει τσακίσει τα τηλέφωνα για να ανατρέψει το σκορ:P:P:P

...αλλά οι άλλοι 2 αντιστεκόμαστε σθεναρά :P άσε που όταν κάποια στιγμή μου έκλεψαν το τηλέφωνο, έγραψα ένα ευγενικό φαξ στον πάροχο μου, εξήγησα ότι είμαι χρόνια σταθερή πελάτισσα και ότι τώρα πρέπει να αποδείξουν τί καλή εταιρεία που είναι και μου έδωσαν την επιδότηση προσαυξημένη κατά 70-75% νομίζω και 2 μήνες νωρίτερα ...
Κάποιες φορές έχει και τα καλά της η σταθερότητα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Στην Ελλάδα είσαι, οπότε αν ψάχνεις για διαφορετικές χρεώσεις ανά εταιρεία, την πάτησες! :P :mad:
Κοίτα ποιο δίκτυο έχει το καλύτερο σήμα στις περιοχές όπου κινήσε.. Επίσης, πες μας αν θες καρτοκινητό ή συμβόλαιο..

Για τα διάφορα προγράμματα όμως προφανώς δεν ισχύει το ίδιο έτσι; Δηλαδή μόνο το what;s up είναι διαφορετικό..; Αλλά θα μου πεις αυτά αλλάζουν συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Η cosmote καποτε συμφερε περισσοτερο,τωρα πλεον δεν βλεπω καμια διαφορα απο τις αλλες εταιριες!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Έχοντας περάσει και από τις τρεις εταιρίες, θεωρώ πως η Cosmote υπερέχει. Όχι ότι είναι εντελώς απροβλημάτιστο το δίκτυό της και ότι δεν έχει "τρύπες" στην κάλυψη, αλλά η Vodafone και η Wind, παρότι σε γενικές γραμμές παρέχουν αξιοπρεπείς υπηρεσίες στα περισσότερα σημεία της Αθήνας, μόλις βγεις εκτός, αρχίζουν τα "θέματα". Πιο συγκεκριμένα, αρκετοί οδικοί άξονες της επαρχίας, πολλά χωριά και νησιά, αλλά και στη θάλασσα, η κάλυψη είναι συχνά ελλιπής και η ταχύτητα του internet συνήθως χαμηλή. Επίσης, εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει που αργούν πολύ να υιοθετηθούν από τη Vodafone και τη Wind καινοτόμες - για τα Ελληνικά δεδομένα πάντα - υπηρεσίες, όπως είναι το VoWIFI, το VoLTE, καθώς και η e-sim. Ελπίζω τουλάχιστον να μην συμβεί το ίδιο και στην κάλυψη του 5G από το 2021 και να μειωθεί το χάσμα κάλυψης μεταξύ των τριών εταιριών.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top