Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,826 μέλη και 2,472,729 μηνύματα σε 78,650 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 643 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Sex ανευ διδασκάλου

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 00:55, 17-02-12:

Καποιο soft-core πορνο την κανει τη δουλεια του σαν διδακτικο εργαλειο.

P.S.love_angel:τι ξεθαβεις βραδιατικα??
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 19:01, 05-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Ποιο βιβλίο μωρέ? Δείτε το 9 1/2 εβδομάδες και μετά ελάτε να μου πείτε για καμα σουτρα και βλακείες.

πσ: Ναι, το είδα σήμερα και έχω μείνει άφωνη...
Δεν το έχω δει...! Μετά από αυτό το μήνυμα θα το δω!

Νομίζω πως τα βιβλία για σεξ είναι άπειρως άχρηστα. Μόνο βιβλία για την ανατομία των γεννητικών οργάνων και την λειτουργία τους ίσως είναι απαραίτητα και εύχρηστα!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια