Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,953 μέλη και 2,477,930 μηνύματα σε 78,917 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 408 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προτιμάτε cinema ή σπίτι και dvd;

utubelistener

Νεοφερμένος

H utubelistener αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H utubelistener έγραψε: στις 11:34, 25-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Βασικά εξαρτάται την περίπτωση για μένα. Πρέπει να θέλω πολύ να δω μια ταινία και να την απολαύσω για να πάω σινεμά. Αλλιώς σπιτάκι με την παρέα σε dvd . Περισσότερο βλέπω ταινίες σπίτι παρά σινεμά, το σινεμά είναι για τις ''εκλεκτές'' ταινίες .
Κι εγώ ακριβώς τα ίδια, αν είναι η ταινία είναι τρομερή και θέλω να τη δω 3D θα σηκωθώ να πάω στη δίπλα πόλη που έχει και ODEON Γενικά όμως ο χειμώνας βγαίνει με ταινιούλες σπίτι, οποιαδήποτε ώρα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

cha0s

Επιφανές Μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 3,752 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 12:41, 25-09-13:

Cinema, γιατί όποτε είναι να δω ταινία με φίλους σε σπίτι, όλο μιλάμε και δε τη βλέπουμε τελικά
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 13:00, 25-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από utubelistener
Κι εγώ ακριβώς τα ίδια, αν είναι η ταινία είναι τρομερή και θέλω να τη δω 3D θα σηκωθώ να πάω στη δίπλα πόλη που έχει και ODEON Γενικά όμως ο χειμώνας βγαίνει με ταινιούλες σπίτι, οποιαδήποτε ώρα
Χαχαχα, κάπως έτσι! Μόνο που εγώ έχω τo σινεμά στην πόλη μου, οπότε το μόνο θέμα που τίθεται είναι το... εισιτήριο .

Αρχική Δημοσίευση από cha0s
Cinema, γιατί όποτε είναι να δω ταινία με φίλους σε σπίτι, όλο μιλάμε και δε τη βλέπουμε τελικά
Έχεις δίκιο σε αυτό . Πόσες και πόσες φορές έχουμε κλείσει την ταινία γιατί μιλάγαμε .
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 13:46, 25-09-13:

Σπίτι.

Cinema μια δυο φορές τον χρόνο, για καμιά ταινία τύπου Hobbit, κινηματογραφική δηλαδή.
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 14:22, 25-09-13:

Άλλη αίσθηση το σινεμά σίγουρα.. μου αρέσει πιο πολύ, αλλά το κακό είναι ότι είναι ακριβά τα εισιτήρια.. κι αν η ταινία βγει μάπα, κλαις τα λεφτά σου... ενώ στο λαπτοπ.. απλώς βγάζεις το dvd!
Παράθεση

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Detectiveal Σε ονειρεύτηκα ξανά... έγραψε: στις 01:41, 05-10-13:

Σινεμά
Παράθεση

υδωρ (Δεσποινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H υδωρ έγραψε: στις 02:24, 05-10-13:

Σινεμά
Παράθεση

PolySol

Δραστήριο Μέλος

H PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H PolySol έγραψε: στις 04:45, 05-10-13:

Πάντως αυτό που βλέπεις ένα ωραίο τρέιλερ που σε πείθει να πας να δεις τη ταινία στο σινεμά για να διαπιστώσεις ότι όλη η ταινία είναι μια φόλα με εξαίρεση τις 4 σκηνές που είδες στο τρέιλερ πρέπει να σταματήσει!
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,324 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 12:20, 05-10-13:

Η αλήθεια είναι πως έχει το σινεμά τη χάρη του. Αλλά επειδή κοστίζει κιόλας (σε αντίθεση με την ταινία που συνήθως την κατεβάζουμε ) δεν το προτιμάω συχνά. Και στο σπίτι ωραία είναι όμως με παρέα
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,170 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε: στις 12:53, 05-10-13:

Σινεμά μόνο θρίλερ και ταινίες με πολλά εφέ.
Τα υπόλοιπα στο λάπτοπ.
Παράθεση

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Detectiveal Σε ονειρεύτηκα ξανά... έγραψε: στις 14:57, 05-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από PolySol
Πάντως αυτό που βλέπεις ένα ωραίο τρέιλερ που σε πείθει να πας να δεις τη ταινία στο σινεμά για να διαπιστώσεις ότι όλη η ταινία είναι μια φόλα με εξαίρεση τις 4 σκηνές που είδες στο τρέιλερ πρέπει να σταματήσει!
Συμβαίνει καμιά φορά... αλλά κ πάλι αξίζει γιατί είναι διαφορετική η εμπειρία!

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Η αλήθεια είναι πως έχει το σινεμά τη χάρη του. Αλλά επειδή κοστίζει κιόλας (σε αντίθεση με την ταινία που συνήθως την κατεβάζουμε ) δεν το προτιμάω συχνά. Και στο σπίτι ωραία είναι όμως με παρέα
Παντού είναι καλά με καλή παρέα!
Παράθεση

Agria Indiana

Νεοφερμένος

H Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H Agria Indiana Θέλω να μπορώ να ονειρευτώ..!! έγραψε: στις 15:55, 06-10-13:

Aν δεν είσαι σπίτι να δείς μια ταινία με παρέα για να την πρίξεις(ειδικά στα θρίλερ) δεν εχει νόημα!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Indie cinema - Από Fata Morgana
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-03-19 στις 00:02.
    • Cinema - Από michael92
      Το θέμα έχει λάβει 35 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-09-09 στις 12:42.
    • Καραϊσκάκη Cinema - Από Founes
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-08-05 στις 23:26.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα