Η στιγμή που νιώσατε τον μεγαλύτερο φόβο

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Η πρώτη φορά ήταν όταν τράκαρα! όταν ξανατράκαρα είπα: ωχ, πάλι τα ίδια!!! :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ο μεγαλύτερος φόβος...;

Φόβο που να με παραλύει,θυμάμαι να ένιωσα όταν μια φορά πήγε να χτυπήσει την αδελφή μου φορτηγό... Ή μια άλλη φορά που παραλίγο να πνιγεί :(.
Φόβο για μένα, ένιωσα μια φορά που σκεφτόμουν τον θάνατο. Δεν ξέρω,τότε με τρόμαζε άπειρα η ιδέα, και μια μέρα που κάθισα και το σκέφτηκα, τρόμαξα τόσο πολύ που έβαλα τα κλάματα. Γενικά πάντως περισσότερο φοβάμαι για την οικογένεια μου, παρά για εμένα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Οταν ακουσα τη φραση: θελω να μιλησουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Ξυπνωντας απο ονειρο στο οποιο ειχα δει τον Αρχαγγελο Μιχαηλ...
Παραδοξο να νιωθεις φοβο,και ομως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξυπνώντας από εφιάλτη νιώθοντας αυτό το σφίξιμο στην καρδιά... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top