Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,976 μέλη και 2,478,798 μηνύματα σε 78,949 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 573 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πιθανότητα εγκυμοσύνης με αντισυλληπτικά χάπια

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε: στις 00:03, 23-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από LIlian Ssk
Καλησπέραααα σας είμαι 18 χρονών κ έχω μία σχέση εδώ κ 2 χρόνια περίπου..έχω πολυκυστικές ωοθήκες και ποτέ δεν έχω σταθερό κύκλο, άμα δεν κάνω την θεραπεία με την χρήση χαπιών Zinofen 35 δεν έχω καθόλου περίοδο..με το αγόρι μου λοιπόν είχαμε κάποιες επαφές χωρίς την απαραίτητη χρήση προφυλακτικού και μερικές φορές εκσπερμάτωνε τα περισσότερα έξω αλλά και σίγουρα μερικά σπέρματα παρέμεναν μέσα στον κόλπο αλλά έπαιρνα τα zinofen...Τώρα η τελευταία μου περίοδος δεν είναι κανονική, στη σερβιέτα βλέπω μόνο μερικές καφέ κηλίδες και στο χαρτί μόνο ένα βλεννώδες καφέ υγρό και είναι η 3η μέρα της περιόδου μου...Μήπως σημαίνει κάτι αυτό περί εγκυμοσύνης;;; Θα ήθελα την γνώμη σας...
απο οτι καταλαβαινω γυναικολο εχεις...γιατι δεν τον ρωτας..ειναι το σιγουρο και το καλυτερο. Εχει νοημα να σου πει ο καθενας το μακρυ και το κοντο του εδω;
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,470 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 00:06, 23-01-14:

Ενημερωτικά, το να κάνεις σεξ με προφυλακτικό δεν αποτρέπει μόνο την εγκυμοσύνη.
Εμένα αυτό μου έμεινε από το ποστ. Για τα άλλα να ρωτήσεις τον γυναικολόγο σου.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια