Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,844 μέλη και 2,473,423 μηνύματα σε 78,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 401 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το σύμπαν ως ολόγραμμα

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 10:04, 16-11-09:

το να καταλαβουμε τη φυση του συμπαντος δεν ειναι για πλακα...με αυτη τη γνωση θα μπορεσουμε καποτε να ταξιδεψουμε σε αυτο οπως στις ταινεις επιστημονικης φαντασιας...

κοινως αν δεν κοψουμε δρομο στο συμπαν...θα ειμαστε για παντα παγιδευμενοι στο ηλιακο μας συστημα ή εστω σε μια μικρη γειτονια μεχρι 10ετων φωτος περιπου..οπου δεν εχουν βρεθει καν πλανητες ακομα..........

μπορει να ζησει η ανθρωποτητα φυλακισμενη?
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 22:14, 16-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
...

μπορει να ζησει η ανθρωποτητα φυλακισμενη?
Και φυσικά, όχι! Μόνον που δεν ξέρουμε ακόμη αν αυτό (το "όχι") είναι επίσης, μία πραγματικότητα!
1
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 20:14, 20-05-10:

θα ειμαστε για παντα παγιδευμενοι στο ηλιακο μας συστημα

Συμφωνω σε μια δοση με τον Αντζελο
κάνει πολυ θόρυβο σε αυτη τη γειτονιά του σύμπαντος και ψηνομαι να μετακομισω
1
Παράθεση

kynofilos

Δραστήριο Μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 308 μηνύματα.

O kynofilos έγραψε: στις 10:03, 28-09-14:

To σύμπαν που αγάπησα - S2E27 - To Oλογραφικό Σύμπαν

http://www.veoh.com/watch/v13817918gZNd7Ad
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 30-09-14 στις 14:47. Αιτία: μετατροπή από greeklish σε ελληνικά
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια