Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,821 μέλη και 2,472,179 μηνύματα σε 78,626 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 137 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Junior music stars

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,117 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 19:35, 18-11-16:

Στον κόσμο της μουσικής τα αστέρια λάμπουν από μικρά! Και το «Junior Music Stars» είναι εδώ, για να τα φωτίσει μέσα από την τηλεόραση του ΣΚΑΪ από την Παρασκευή 18 Νοεμβρίου και κάθε Παρασκευή, αμέσως μετά το κεντρικό δελτίο ειδήσεων.
Τέσσερις καταξιωμένοι επαγγελματίες μουσικοί, η Ευγενία Μανωλίδου, η Ευρυδίκη, ο Γιάννης Βαρδής και ο Νίκος Βουρλιώτης, θα διδάξουν και θα καθοδηγήσουν τα παιδιά σε ένα όμορφο ταξίδι, γεμάτο μελωδίες και συναισθήματα.
Τα 16 παιδιά, που λαμβάνουν μέρος στο Junior Music Stars, ηλικίας 8 έως 14 ετών, από την Ελλάδα και την Κύπρο συμμετέχουν είτε ως τραγουδιστές είτε ως μουσικοί, παίζοντας πιάνο, κιθάρα, βιολί, κανονάκι, μπουζούκι, ντραμς, κλαρίνο και ποντιακή λύρα.
Ειδικότερα, τα παιδιά χωρίζονται σε δύο ομάδες - οκτώ παιδιών η καθεμία - που συγκροτούνται από 4 τραγουδιστές και 4 μουσικούς. Η Ευγενία Μανωλίδου με τον Γιάννη Βαρδή και η Ευρυδίκη με τον Νίκο Βουρλιώτη αναλαμβάνουν τα ηνία της κάθε ομάδας και την διδασκαλία των παιδιών της. Ο Γιώργος Θεοφάνους παρακολουθεί την πορεία και των 16 παιδιών και τα βοηθά με τις πολύτιμες συμβουλές τους. Όσα συμβαίνουν στο backstage τα περιγράφει η Αντωνία Καλλιμούκου.
Στο Junior Music Stars δεν υπάρχουν αποχωρήσεις και αρνητικές αξιολογήσεις. Όλα τα παιδιά μαζεύουν αστέρια για την ομάδα τους. Η ομάδα, που θα μαζέψει τα περισσότερα αστέρια, θα πάει στον τελικό. Τα αστέρια δεν τα μοιράζουν μόνο ο Γιώργος Θεοφάνους με τους τέσσερις κριτές, αλλά και τα μεγαλύτερα ωδεία της Ελλάδας και της Κύπρου, που έχουν ενεργό ρόλο στην ψηφοφορία κάθε βραδιάς.
Μέσα από ένα συναρπαστικό κι επιμορφωτικό για τα παιδιά ταξίδι στον υπέροχο κόσμο της μουσικής, θα προκύψουν οι δύο κορυφαίοι Junior Music Stars, ένας τραγουδιστής κι ένας μουσικός. Στους δυο κορυφαίους «Junior Music Stars» χορηγείται από μια υποτροφία για τις μουσικές σπουδές τους έως και την ενηλικίωσή τους.
Τα βράδια του Νοεμβρίου θα είναι πιο φωτεινά, καθώς 16 αστέρια είναι έτοιμα να λάμψουν και να ζεστάνουν τις καρδιές μας!

Πηγή: http://www.gossip-tv.gr/media-tv/sto...#ixzz4QNnc1ORz
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,056 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 11:32, 11-02-17:

Φωνάζει δεν τραγουδάει. Παρόλα αυτά όλοι τη θαυμάζουν.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,056 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 11:33, 11-02-17:

Ακούγονται οι ανάσες της. Τονική ασταθεία. Δεν λέει καλά το σ.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 11:35, 11-02-17:

Eδώ δεν κατάλαβα τι κρίνουμε. Ο ήχος επικαλύπτεται από όλη την οχρήστρα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Junior master chef - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 74 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-05-17 στις 10:02.
    • Βιβλίο Stars & Stripes coursebook (Michigan ECCE) - Από g1wrg0s
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αγγελίες Βιβλίων.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-04-13 στις 17:08.
    • Master chef junior - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-01-12 στις 09:42.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα