Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,967 μέλη και 2,478,209 μηνύματα σε 78,931 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 556 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

So you think you can dance

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,149 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 13:20, 23-04-17:

H πρώτη version του talent show μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις, η επιστροφή του στον Αντ1 την περίμενα με επιφύλαξη καθώς η κριτικη επιτροπή δε μου γεμίζει το μάτι καθώς και ο ίδιος ο αντ1 δε μου γεμίζει το μάτι με τις παραγωγές του.

Το show έκανε πρεμιέρα και εδώ είναι το επίσημο θέμα του στο στέκι ώστε να το σχολιάζουμε.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 23-04-17 στις 13:26.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,188 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 23:13, 27-04-17:

Μου κάνει εντύπωση ο Μελισαννίδης έχει σοβαρέψει αρκετά σε σχέση με το παρελθόν.

Πολύ καλό show αλλά έπρεπε να προβάλλεται την Κυριακή.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,149 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 23:56, 12-05-17:

Σκηνοθετικά τόσο το master chef όσο και το so you think you can dance? ήταν κατώτερο από τα αντίστοιχα του mega. Το χορευτικό reality ως τώρα κρίνεται ως αποτυχία τόσο από κριτική επιτροπή όσο και από αγωνιζόμενους. Ξαφνικά σημερα έκοψαν χωρίς λόγο 8 άτομα που είχαν περάσει ενώ τους βάλανε να χορεψουν hip hop εκαι με βάση αυτό κόψανε άτομα ενώ έπρεπε να υπάρχει ένας συνδιασμός.

Απογοήτευση κατ εμέ.
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

Ο Ιππολύτη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 890 μηνύματα.

O Ιππολύτη έγραψε: στις 00:00, 13-05-17:

Βασικά επειδή γνωρίζω άτομο που πήγε και το έκοψαν άδικα κιόλας, μπορώ να επιβεβαιώσω ότι είναι προκαθορισμένο το ποιος θα περάσει. Αλλά και χωρίς να γνώριζα για την κοπέλα που έκοψαν άδικα, ο καθένας μπορεί να δει ότι όποιος είναι από τη σχολή του μεταξοπουλου ή ανήκε στη χορευτική ομάδα της φουρειρα, περνάει. Το μέσον στην ελληνική κοινωνία έχει πολλές, πολλές διαστάσεις...
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,188 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 10:18, 13-05-17:

Ο χορός στην Ελλάδα πάει κατά διαόλου. Προωθούν τη νέα τάξη πραγμάτων, δηλαδή τους hiphoppers που είναι σκυφτοί.
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

Ο Ιππολύτη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 890 μηνύματα.

O Ιππολύτη έγραψε: στις 11:49, 13-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Ο χορός στην Ελλάδα πάει κατά διαόλου. Προωθούν τη νέα τάξη πραγμάτων, δηλαδή τους hiphoppers που είναι σκυφτοί.
Είμαι στη βιβλιοθήκη και κρατιέμαι με νύχια και με δόντια να μη γελάσω.

Η κυριουλα μάλλον δεν κατανόησε ότι έστειλε το παιδί της σε ένα τηλεοπτικό σόου, που προφανώς και προωθεί την εμπορικότητα. Εξάλλου και στα προηγούμενα sytycd οι χορευτές χόρευαν όλους τους χορούς, και κρίνονταν για την επίδοση τους σε όλους, όχι μόνο σε αυτούς που "ειδικευονταν". Θέλει να βρει και το δίκιο της. Αχου τη.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ιππολύτη : 13-05-17 στις 12:13.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • House & Dance - Από love_angel
      Το θέμα έχει λάβει 305 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-06-19 στις 21:14.
    • Dead Can Dance: Art in Art - Από DreamStealer
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-01-12 στις 19:45.
    • Michael Flatley - Lord of the Dance - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-10-10 στις 09:26.
    • Baby Dance - Από Κακή Επιρροή
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-02-08 στις 18:04.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα