Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,846 μέλη και 2,473,494 μηνύματα σε 78,681 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 492 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σύνταξη Βιογραφικού Σημειώματος

Unseen skygge

Διάσημο Μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 822 μηνύματα.

O Unseen skygge έγραψε: στις 12:54, 20-03-18:

Πάντως για σερβιτόρος που λες λίγο μετράει ένα τέτοιο βιογραφικό. Το σημαντικο σε τέτοια επαγγέλματα είναι να έχεις είτε γνωστό είτε εμπειρία.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

GTR-890

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GTR-890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O GTR-890 έγραψε: στις 15:13, 20-03-18:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
@GTR-890
http://prntscr.com/itoqyf
Το & είναι λέξη και χρειάζεται κενό πίσω και μπροστά
Η παρένθεση "(" θέλει κενό πίσω της.
Στις πιστοποιήσεις γράψε το όνομα της πιστοποίησης (όχι σκέτο πρώτες βοήθειες).

Επίσης πρόσεχε τα σημεία στίξης στα ηλεκτρονικά σου κείμενα. Θέλει ένα κενο μετά δηλαδή.
Σωστός τρόπο.
Μπλα μπλα μπλα, μπλα μπλα. Μπλα μπλο. και όχι έτσι
Μπλα μπλα , μπλα μπλα . Μπλο

Ευχαριστώ!!!!

Αρχική Δημοσίευση από Unseen skygge
Πάντως για σερβιτόρος που λες λίγο μετράει ένα τέτοιο βιογραφικό. Το σημαντικο σε τέτοια επαγγέλματα είναι να έχεις είτε γνωστό είτε εμπειρία.
Ναι ισχύει ,αλλά καλύτερα πάρα καθόλου ...ακούω μερικούς και λένε "απλά πήγαινε άφησε όνομα και τηλέφωνο στο αυεντικό του μαγαζιού " και σκέφτηκα αν υπάρχει και βιογραφικό καλό θα ήταν (πλεονέκτημα προς εμένα σκέφτηκα πως θα είναι )
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GTR-890 : 20-03-18 στις 15:13. Αιτία: AutoMerge
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,443 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε: στις 16:33, 20-03-18:

Αρχική Δημοσίευση από GTR-890
Ναι ισχύει ,αλλά καλύτερα πάρα καθόλου ...
μην πηγαινεις με αυτη την λογικη να συνταξεις βιογραφικο. προσπαθησε να μπεις στο σκεπτικο του εργοδοτη και σκεψου τι ειναι αυτο που θα ηθελες να διαβασεις σε ενα cv ενος υποψηφιου σου. για να γινω πιο συγκεκριμενη, ας πουμε πως εισαι εσυ ο ιδιοκτητης της καφετεριας στην οποια θα ηθελες να προσληφθεις. πιστευω πως λιγο θα σε ενδιεφερε να διαβασεις ενδιαφεροντα και ασχολιες οπως "αναγνωση βιβλιου" γιατι αυτο δεν εχει καμια σχεση με το συγκεκριμενο επαγγελμα. αναφερε προσοντα που θα μπορεσουν να εκτιμηθουν (πχ συνεπεια) και επειτα εξηγησε πως τα απεκτησες αυτα (καποια προηγουμενη δουλεια που ενδεχομενως να ειχες).
παντως στην περιπτωση σου, μιας και εισαι και αρκετα μικρος και δεν εχεις και πολλα να γραψεις, ισως το να αφησεις ενα ονομα και τηλεφωνο να ειναι οντως καλη λυση.
Παράθεση

GTR-890

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GTR-890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O GTR-890 έγραψε: στις 20:07, 20-03-18:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
μην πηγαινεις με αυτη την λογικη να συνταξεις βιογραφικο. προσπαθησε να μπεις στο σκεπτικο του εργοδοτη και σκεψου τι ειναι αυτο που θα ηθελες να διαβασεις σε ενα cv ενος υποψηφιου σου. για να γινω πιο συγκεκριμενη, ας πουμε πως εισαι εσυ ο ιδιοκτητης της καφετεριας στην οποια θα ηθελες να προσληφθεις. πιστευω πως λιγο θα σε ενδιεφερε να διαβασεις ενδιαφεροντα και ασχολιες οπως "αναγνωση βιβλιου" γιατι αυτο δεν εχει καμια σχεση με το συγκεκριμενο επαγγελμα. αναφερε προσοντα που θα μπορεσουν να εκτιμηθουν (πχ συνεπεια) και επειτα εξηγησε πως τα απεκτησες αυτα (καποια προηγουμενη δουλεια που ενδεχομενως να ειχες).
παντως στην περιπτωση σου, μιας και εισαι και αρκετα μικρος και δεν εχεις και πολλα να γραψεις, ισως το να αφησεις ενα ονομα και τηλεφωνο να ειναι οντως καλη λυση.

Επιρεαζουν πουθενά τα χόμπι;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GTR-890 : 20-03-18 στις 21:05.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια