Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,966 μέλη και 2,478,151 μηνύματα σε 78,930 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 500 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Survivor 2

Ποιος θα κερδίσει στο Survivor 2;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 3)
Μαχητές
2
66,67%
Διάσημοι
1
33,33%
Δεν βλέπω Survivor
0
0%
ΔΞ/ΔΑ
0
0%

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,185 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 22:45, 24-01-18:

Τι κλήρωση και σαχλαμάρες. Αρχηγέ λείπεις...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,527 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 23:56, 24-01-18:

Μόνο Ντάνος.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10-7 νικητές οι διάσημοι.
Η σπηροπουλου έκανε 2 νίκες!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 25-01-18 στις 15:22. Αιτία: Συγχώνευση πολλαπλών μηνυμάτων.
1
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,149 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 11:01, 01-02-18:

Ωρα να κάνω την κριτική μου

Το ριάλιτι επιβίωσης είναι άρτια σκηνοθετημένο αλλά φέτος δεν έγινε καθόλου καλή επιλογή παιχτών με αποτέλεσμα να το καθιστά απίστευτα βαρετό. Ενώ πέρσι ο παρουσιαστής έβγαζε παρατσούκλια (κινέζος από την Θεσσαλονίκη, μανατζερ ραγκμπι κοκ) φέτος απλά δε μπορεί να τους βρεις τπτ. Η Σπυροπούλου παίζει δεν έχει βγάλει ακόμα τον εαυτό της ενώ τα έπαθλα είναι το ίδιο μονοτονα με πέτσι.

Θα προσπαθήσουν μελλοντικά να βάλουν και άλλος παιχτες για να διορθώσουν το λάθος τους αλλά για μένα το παιχνίδι έχει ήδη χαθεί.
1
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 19:24, 01-02-18:

Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,776 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 19:34, 01-02-18:

Είσαι αλήθεια εσύ;;; Σήμερα έχω βαλθεί να χαιρετάω κόσμο! Έπρεπε βρε ψυχή να παιχτεί το Survivor για να δώσεις σημάδια ζωής; (Σόρρυ που σας εισβάλλω έτσι στο θέμα αλλά είμαι σε κοινωνικό μουντ for once).
Τι κάνεις Αγγελάκο; Πώς τα περνάς;
1
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 19:51, 01-02-18:

καλαααααααα

α και survivor δεν βλεπωωω βαριεμαιι..σειρες κωμωδιες ταινιες και νετ..
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,185 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 10:38, 03-02-18:

16λεπτη ανάλυση από τον Αγριανίδη. Απορώ εκεί στο ΣΚΑΙ γιατί δεν του δίνουν εκπομπή.
1
Παράθεση

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,061 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 17:41, 08-02-18:

Πολύ άδικη η χθεσινή αποχώρηση. Η Χατζίδου και η Σπυροπούλου υποστηρίχθηκαν από τους θαυμαστές που έχουν στη showbiz, και έτσι αποχώρησε η Κατερίνα Χαλικιά, η οποία ήταν η καλύτερη αγωνιστικά από τις 3. Εγώ τη λυπήθηκα πάντως, ειδικά όταν έκλαψε στην παραλία και ήλπιζε ότι μπορεί το κοινό να ταυτιστεί και μαζί της.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Libertus : 08-02-18 στις 17:45.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 17:53, 08-02-18:

Νικητής θα είναι ο Κρητικός, δεύτερη η Δαλάκα και τρίτος με κάποιο ρίσκο ο φραουλίτσας.
Παράθεση

Evaki_555

Δραστήριο Μέλος

H Evaki_555 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H Evaki_555 έγραψε: στις 23:33, 08-02-18:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
16λεπτη ανάλυση από τον Αγριανίδη. Απορώ εκεί στο ΣΚΑΙ γιατί δεν του δίνουν εκπομπή.
Αντ' αυτού εχουν τις γλάστρες Βαλαβανη- Βασαλο στην σχετική με το παιχνίδι εκπομπή οπου δεν μπορουν να αρθρώσουν λέξη.
Παράθεση

Guest 874453

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 874453 έγραψε: στις 19:52, 07-04-18:

Αύριο θα έχει?
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 23:07, 13-04-18:

Το survivor2 δεν βλέπεται.

Όποιος θέλει να δει πραγματικό survivor μπορεί να ψάξει στο youtube. Τα ανεβάζει ο Ηλίας Βαλάσης που ξεχώριζε στο παιχνίδι. Οι παίκτες ήταν όλοι τους ξεχωριστοί μεταξύ τους και η επιλογή των αγωνισμάτων πολύ καλή. Οι παίκτες μιλούσαν στη κάμερα με ειλικρίνια και δεν φοβούνται να που ψηφίζω το τάδε παίκτη γιατί είναι δυνατός.

Δείτε το γιατί το Τούρκικο survivor έχει χαλάσει την ταυτότητα του παιχνιδιού.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Survivor - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 608 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-07-17 στις 18:50.
    • Survivor #3 - Οι δράκοι - Από dimijim
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Tournaments.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-10-16 στις 12:51.
    • Survivor #2 - Η Ένωση - Από MissKit
      Το θέμα έχει λάβει 115 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Tournaments.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-04-11 στις 17:47.
    • Survivor #2 - Αποστολή #3 - Survivor: Laponia - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 19 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Tournaments.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-03-11 στις 21:43.
    • Survivor #1 - ΕΝΩΣΗ - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 106 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Tournaments.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-09-10 στις 23:43.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα