Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,953 μέλη και 2,477,920 μηνύματα σε 78,916 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 145 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς χωρίζετε;

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 21:49, 30-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
σε εναν αλλον πηδαγα απο τα καγκελα της πισω εισοδου για να μη με βρει και πολλα αλλα...
Εμπρός βγάλε τον Κούγια που κρύβεις μέσα σου. Έχεις φάει ή έχεις ρίξει τακούνι;
5
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Zilda

Περιβόητο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 975 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 02:08, 22-11-18:

Χμμμ...κάτσε να θυμηθώ...Α! Λοιπόν, μέσω μηνυμάτων ή Skype κατά προτίμηση. Ήμουν κάποτε τόσο πόνοψυχη που αν έβλεπα τον άλλον να στεναχωριέται μπορούσα να γυρίσω μόνο Κ μόνο Γ αυτό παραμερίζοντας το τι ήθελα εγώ για μένα. Εντάξει παιδιαστικος ο χωρισμός από μακρυά αλλά....
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,724 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 10:47, 23-11-18:

Γενικά, χωρίς δράματα (αν εξαιρέσουμε εκείνα της εφηβικής ηλικίας).
Μου έτυχε και κανα-δυο φορές να πω τη μοιραία φράση μέσω τηλεφώνου, η μια περίπτωση λόγω απόστασης.
Παράθεση

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,152 μηνύματα.

H olivi@ έγραψε: στις 17:03, 23-11-18:

Μου φαίνεται ανέντιμο να χωρίζεις τον άλλον με οποιονδήποτε τρόπο πέραν του face to face, με την εξαίρεση να συντρέχει κάποιος πρακτικός λόγος πχ απόσταση. Εφόσον αποφασίζεις ότι θέλεις αυτή η σχέση να τελειώσει (που δικαίωμά σου), οφείλεις τουλάχιστον να ενημερώσεις τον άλλον στα ίσα.
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πόσο "εύκολα" χωρίζετε; - Από burbuja
      Το θέμα έχει λάβει 65 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-04-14 στις 17:58.
    • Χωρίζετε ή σας χωρίζουν; - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 39 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-09-11 στις 17:25.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα