Καλοκαιρινές διακοπές: Ξεφάντωμα ή χαλαρά;

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μου αρέσει να κάνω διαφορετικά πράγματα, ανάλογα με την διάθεση. Όταν πάω σε νησιά προτιμώ χαλαρά, να αράζω στην θάλασσα, να εξερευνώ χωριά και φύση, να τρώω και να πίνω πολύ ούζο, και ποτάκι το βράδυ. Έχω κάνει όμως και τελείως ξεσαλοδιακοπές σε πιο έντονα νησάκια.

Εξωτερικό θέλω να μου φεύγει η πίστη στο να γυρνάω και να γνωρίζω μέρη, να βλέπω αξιοθέατα, να βγαίνω.

Και αραιά και πού έχω ανάγκη να πηγαίνω στο χωριό μου, να είμαι ΟΛΗ ΜΕΡΑ στην θάλασσα και να σαπίζω.

Βλέπω τι είχα γράψει πριν 4 χρόνια και διαπιστώνω ότι πολύ δύσκολα αλλάζω συνήθειες!:P Το μόνο που έχει διαφοροποιηθεί είναι ότι πια δεν κάνω ούτε το λίγο ξεσάλωμα που έκανα τότε (η πιο πρόσφατη φορά που τα έσπασα σε διακοπές ήταν στην Ίο το 2006). Μπορεί να κοιμηθώ πολύ αργά (6-7 το πρωί), αλλά επειδή θα έχω αράξει στην παραλία ή στον κήπο/βεράντα με συζητησούλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
ΧΑΛΑΡΑ ΔΑΓΚΩΤΟ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
καλοκαιρινές διακοπές:clapup:αρχίζω και τις σκέφτομαι στην πρώτη άνοδο της θερμοκρασίας,ποτέ δεν προγραμματίζω πώς θα περάσω,το μόνο που θέλω με πάθος είναι το παρεάκι μου,μηχανή.....και ατέλειωτο ταξίδι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Χαλαρά εννοείται...!Ο όρος party animal δε με αντιπροσωπεύει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Menoula

Νεοφερμένος

Η Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
αναλογα τις ορεξεις....συνηθως ξεφαντωμα και τρρρρρρρρρρρρρρρελαααα....
αλλα πολλες φορες...χρειαζεται κ η χαλαρουιτα ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
χαλλλαραα...παραλια,ξαπλωστρα και καφες..το τριπτυχο των απολυτων διακοπων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
χαλαρό ξεφάντωμα
τρελή φιλόοφο's style 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Χαλαρουίτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
δεν μπορώ να πω ότι ξεφαντώνω ιδιαίτερα στις διακοπές...χαλαρά και ήρεμα πράγματα!:beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Όταν κάνω συνεχόμενα ξενύχτια κουράζομαι αντί να ξεκουράζομαι. Όποτε ψηφίζω χαλαρα χωρίς όμως να σημαίνει και ξενέρωτα. Για μένα χαλαρα είναι λιώσιμο στην παραλία από το πρωί μέχρι νωρις το απόγευμα και μετά φαΐ, ποτο, σεξακι και υπνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sapphire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sapphire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Και απο τα δυο, 10 μερες χαλαρα οικογενειακα, ξεκουραση και ηρεμια και 10 μερες ξεφαντωμα με την παρεα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Με παιδια μόνο ξεφαντωνεις και λιώνεις! 😂😂
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 1,602 μηνύματα.
Ο συνδυασμός είναι ο,τι πρέπει και νομίζω είναι και σε τι φάση βρίσκεσαι. Αν θα πας με τη παρέα σου τραβάει και η μαλακια και το ξεφάντωμα και όλα.
Αν πας με τη σχέση είναι πιο γούτσου-γουτσου και χαλαρά.
Και εννοείται θέμα χαρακτήρα. Προσωπικά φέτος θέλω να χαλαρώσω με το βιβλιαρακι μου ατενίζοντας τη θαλασσιτσα (οσο αντέξω γιατί γεννηθηκα πολυ γαλα για να αντέχω τον ήλιο😅) .
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Μανα με μικρα παιδια δε το λες και χαλαρα
αλλα ολα καλα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top