Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,825 μέλη και 2,472,523 μηνύματα σε 78,642 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 223 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ας μιλήσουμε για το βόλεϊ!

sophie_96

Διακεκριμένο μέλος

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,047 μηνύματα.

H sophie_96 Πίστεψε ότι μπορείς και θα γίνει! έγραψε: στις 10:11, 11-11-18:

Σας αρέσει το βόλει; Παίζετε τώρα ή παίζατε παλιότερα ; Ποια είναι η αγαπημένη σας θέση ;

Εδώ μπορούμε να ανταλλάζουμε εμπειριες, να δίνουμε συμβουλές και γενικά να συζητάμε οτιδήποτε έχει σχέση με το συγκεκριμένο άθλημα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,160 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 10:24, 11-11-18:

Το αγαπημένο μου αγώνισμα εκανα βόλεϊ από την Α γυμνασίου μέχρι την Β λυκειου.
1
Παράθεση

sophie_96

Διακεκριμένο μέλος

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,047 μηνύματα.

H sophie_96 Πίστεψε ότι μπορείς και θα γίνει! έγραψε: στις 12:23, 11-11-18:

Τι θέση έπαιζες Φώτη;
1
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,160 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 12:36, 11-11-18:

6αρι ήμουν!
Παράθεση

sophie_96

Διακεκριμένο μέλος

H sophie_96 Πίστεψε ότι μπορείς και θα γίνει! έγραψε: στις 12:41, 11-11-18:

Και εγώ τις περισσοτερες φορές λιμπερο ήμουν αλλά φέτος με ορισανε 4άρι και ευχαριστιέμαι να καρφώνω .
Βεβαια φοβάμαι χιαστούς σε αυτήν την θέση...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sophie_96 : 11-11-18 στις 12:49.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:24, 11-11-18:

Σε ποια ομάδα;
Παράθεση

sophie_96

Διακεκριμένο μέλος

H sophie_96 Πίστεψε ότι μπορείς και θα γίνει! έγραψε: στις 13:27, 11-11-18:

Σχολείου και του πανεπιστημίου
1
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,143 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 19:34, 03-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από sophie_96
Και εγώ τις περισσοτερες φορές λιμπερο ήμουν αλλά φέτος με ορισανε 4άρι και ευχαριστιέμαι να καρφώνω .
Βεβαια φοβάμαι χιαστούς σε αυτήν την θέση...

Να μην φοβάσαι, Σόφι, αν δεν έχεις κάποιο θέμα ήδη με τους χιαστούς σου. Να είσαι απλά προσεκτική και πολύ τυπική με την warm up και το cool down και να μην καταπονείς τον οργανισμό σου! Συγκεντρωμένη όταν κάνεις άλματα και να προσέχεις την τεχνική σου.
2
Παράθεση

sophie_96

Διακεκριμένο μέλος

H sophie_96 Πίστεψε ότι μπορείς και θα γίνει! έγραψε: στις 14:43, 04-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Eileen
Να μην φοβάσαι, Σόφι, αν δεν έχεις κάποιο θέμα ήδη με τους χιαστούς σου. Να είσαι απλά προσεκτική και πολύ τυπική με την warm up και το cool down και να μην καταπονείς τον οργανισμό σου! Συγκεντρωμένη όταν κάνεις άλματα και να προσέχεις την τεχνική σου.
Προς το παρόν όχι ευτυχώς δεν έχω θέμα με χιαστούς, απλά έχω ιστορικό 2-3 μικροδιαστρεμμάτων εκτός από ένα που με πήρε και με σήκωσε για 1 εβδομάδα δεν μπορούσα καν να το πατήσω πριν λίγους μήνες και φοβάμαι μην εξασθένησε. Αλλά έχω απευθυνθεί στον φυσικοθεραπευτή της ομάδας/σχολής και ακολουθώ πρόγραμμα ενδυνάμωσης τετρακέφαλων και γενικά μυϊκών ομάδων οπότε θα είμαι κομπλέ πιστεύω .....

Ναι το βόλεϊ εκτός από άθλημα ψυχολογίας, είναι και θέμα τεχνικής, συγκέντρωσης αλλά και αντανακλαστικών, ιδιαίτερα όμως να είσαι στο σωστό timing στο σημείο που πρέπει, να σκεφτείς ποια είναι η καλύτερη κίνηση που μπορείς να κάνεις και παράλληλα να εφαρμόσεις και τον κατάλληλο τρόπο εκτέλεσής της. Έχει πηγαία ομορφιά
Παράθεση

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,113 μηνύματα.

H olivi@ . έγραψε: στις 16:09, 04-02-19:

Tι είναι το άθλημα ψυχολογίας;
1
Παράθεση

sophie_96

Διακεκριμένο μέλος

H sophie_96 Πίστεψε ότι μπορείς και θα γίνει! έγραψε: στις 17:14, 04-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από olivi@
Tι είναι το άθλημα ψυχολογίας;

Κάθε άθλημα όπως και το βόλεϊ χαρακτηρίζονται και αθλήματα ψυχολογίας εάν κάνεις αναζήτηση στο διαδίκτυο πρώτα.
Για το βόλει συγκεκριμένα για να σε διευκολύνω δες
Εδώ
αλλά και εδώ

Σε κλείνω τώρα έχω και διάβασμα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sophie_96 : 04-02-19 στις 17:43.
Παράθεση

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,113 μηνύματα.

H olivi@ . έγραψε: στις 19:47, 04-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από sophie_96
Κάθε άθλημα όπως και το βόλεϊ χαρακτηρίζονται και αθλήματα ψυχολογίας εάν κάνεις αναζήτηση στο διαδίκτυο πρώτα.
Για το βόλει συγκεκριμένα για να σε διευκολύνω δες
Εδώ
αλλά και εδώ

Σε κλείνω τώρα έχω και διάβασμα

Άρα είναι περιττός χαρακτηρισμός εφόσον όλα τα αθλήματα είναι ψυχολογίας. Δεκτό.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια