Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,964 μηνύματα σε 79,002 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 283 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόβλημα με ένσημα

airtrelomike13

Δραστήριο Μέλος

Ο airtrelomike13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 234 μηνύματα.

O airtrelomike13 έγραψε: στις 01:47, 26-02-19:

Παιδιά καλησπέρα. Έχω ένα θέμα και χρειάζομαι τη βοηθεία σας. Εργάστηκα σε ένα λογιστικό γραφείο μέχρι το Δεκεμβριου του 2018 με μερικη απασχοληση από τον Αυγουστο. Εχω 88 ενσημα. Ενώ είχα βγάλει κανονικό δικό μου ΑΜ ΙΚΑ από τότε που είχα κάνει πρακτική άσκηση, πάω τώρα να πατήσω ασφαλιστική ικανότητα μέσω άτλας και μου βγάζει 2 ΑΜ ΙΚΑ χωρις να εχω καμια σχεση με το δεύτερο που μου βγαζει. Επιπλεον ναι μεν τα ένσημα του εργοδοτη εχουν περαστει στη σελιδα του ΕΦΚΑ στο πραγματικό μου ΑΜ ΙΚΑ που ειχα βγαλει απο τη πρακτικη μου ασκηση, αλλά μεσω ατλας οχι μονο δεν φαινεται τπτ, αλλα μου βγαζει τα ενσημα το διαστημα των ενσημων της πρακτικης οταν την εκανα πριν 3 χρονια και απο κατω εχει το καινουριο ΑΜ ΙΚΑ που σας λεω με το οποιο δεν εχω καμια σχεση. Επίσης, ενω εχω 88 ημερες ασφαλισης και πληρω το οριο των 75 ενσημων του ΙΚΑ, δεν μου βγαζει ασφαλιστικη ικανοτητα και φοβαμαι οτι φταιει το μπερδεμα με τον 2ο ΑΜ ΙΚΑ

Ειχα παει στο ΙΚΑ προ 3μηνου και το ειχα πει αλλα μου λεει οτι εχω κανονικα τον ΑΜ ΙΚΑ που ειχα βγαλει απο την πρακτικη, και ο 2ος που μ βγαζει ο ατλας δεν αντιστοιχει πουθενα. Εχω στιελει μηνυμα και στον ατλα αλλα δεν μου εδωσαν σημασια

Σας παρακαλω βοηθηστε με θα εχω θεμα?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,838 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 09:34, 26-02-19:

Πρέπει να πας στο ΙΚΑ να στο διορθώσουν. Αν σού λένε άσχετα, πάρε το όνομα του υπαλλήλου που δε σε εξυπηρετεί και πάρε ένα τηλέφωνο στο συνήγορο του πολίτη για να τον αναγκάσεις να σε εξυπηρετήσει.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πρόβλημα με το ΑΟθ - Από Γιάννης/98
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αρχές Οικονομικής Θεωρίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-18 στις 21:01.
    • Πρόβλημα - Από Death Habit
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικές Επιστήμες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-02-10 στις 23:58.
    • Προβλημα στο in.gr - Από Embrance
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-11-05 στις 17:20.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα