Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,984 μέλη και 2,478,961 μηνύματα σε 78,957 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 428 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

archaios19 (Βαγγέλης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 397 μηνύματα.

O archaios19 έγραψε: στις 12:41, 02-01-19:

Friends! Έχω δει το κάθε επεισόδιο τουλάχιστον πέντε φορές και δεν προτίθεμαι να σταματήσω! Θεωρώ πως από πολλές απόψεις είναι το καλύτερο sitcom και όσα άλλα έχουν αποπειραθεί να το αντιγράψουν ή να το προσεγγίσουν έστω ( The Bing Bang Theory, How I Met Your Mother κλπ) απλώς απέτυχαν!
Οι ερμηνείες των ηθοποιών είναι υποδειγματικές για κωμωδία, το σενάριο καθόλου "τελματωμένο" ακόμη και στον 10ο κύκλο, ενώ βρίσκω ευρηματικό τον τρόπο που ακόμη και οι πιο δυσάρεστες καταστάσεις γίνονται ανάλαφρες και ευχάριστες!
ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΞΑΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ!
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,911 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 23:27, 03-01-19:

Αρχική Δημοσίευση από archaios19
Friends! Έχω δει το κάθε επεισόδιο τουλάχιστον πέντε φορές και δεν προτίθεμαι να σταματήσω! Θεωρώ πως από πολλές απόψεις είναι το καλύτερο sitcom και όσα άλλα έχουν αποπειραθεί να το αντιγράψουν ή να το προσεγγίσουν έστω ( The Bing Bang Theory, How I Met Your Mother κλπ) απλώς απέτυχαν!
Το How I Met Your Mother δε το λες με τη καμία αποτυχημένη αντιγραφή.Έχουν αρκετές ομοιότητες(όπως πολλές sitcom εδώ που τα λέμε)αλλά στέκεται μόνο του.
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,370 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 18:25, 10-03-19:

Παιδιά, δείτε το Άγραφος Πίνακας (Tabula Rasa). Ψυχολογικό θρίλερ, γεμάτη μυστήριο. Εάν κρίνω απ' το πρώτο επεισόδιο, προβλέπεται να 'ναι δυνατή.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    harry akritas

Βρείτε παρόμοια