Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,989 μέλη και 2,479,287 μηνύματα σε 78,970 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 216 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Coming Soon Movies

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 20:24, 25-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Natalia Secret
Δε με ενθουσίασε σχεδόν καθόλου θα έλεγα το τρέιλερ.
Τιιιιιι!!!!! Έχω ξετρελαθεί με αυτή τη ταινία!! Ανυπομονώ τόσο για την Τετάρτη 27/11 που βγαίνει εδώ στην Ελλάδα!! Και το 2ο μέρος της τριλογίας μου φαίνεται ακόμα πιο συναρπαστικό από το 1ο!!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Felid

Διακεκριμένο μέλος

H Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Felid έγραψε: στις 20:39, 25-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Τιιιιιι!!!!! Έχω ξετρελαθεί με αυτή τη ταινία!! Ανυπομονώ τόσο για την Τετάρτη 27/11 που βγαίνει εδώ στην Ελλάδα!! Και το 2ο μέρος της τριλογίας μου φαίνεται ακόμα πιο συναρπαστικό από το 1ο!!!
Αν θες φαντασία + μάχες να δεις το Θορ 2.
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 20:45, 25-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Natalia Secret
Αν θες φαντασία + μάχες να δεις το Θορ 2.
Hunger Games φορ έβα .
Παράθεση

Alex S

Νεοφερμένος

Ο Alex S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O Alex S έγραψε: στις 22:11, 25-11-13:

12 years a slave λογικά θα είναι η ταινία της χρονιάς, είναι και αληθινή ιστορία..
3
Παράθεση

Felid

Διακεκριμένο μέλος

H Felid έγραψε: στις 22:50, 25-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alex S
12 years a slave λογικά θα είναι η ταινία της χρονιάς, είναι και αληθινή ιστορία..
Και εγώ κάτι τέτοιο πιστεύω!
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Losing all hope, was freedom! έγραψε: στις 21:56, 31-01-16:

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γκρινιάρης Gkrr : 31-01-16 στις 21:59.
Παράθεση

Sandman

Νεοφερμένος

Ο Sandman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 39 μηνύματα.

O Sandman έγραψε: στις 23:46, 31-01-16:

μυριζομαι επος!
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,148 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 17:31, 06-03-19:

Χθες στο σινεμά είδα το παρακάτω trailer. Η ταινία λέγεται Shadow και είναι του Zhang Yimou, γνωστoύ για τα Ιπτάμενα Στιλέτα, το Coming Home.
Το Shadow είναι μία ταινία εποχής και αφορά την προσπάθεια ενός βασιλιά και του λαού του, να ανακτήσουν την πόλη-βασίλειο (?) τους. Κεντρικά πρόσωπα στην ιστορία φαίνεται να είναι ο νέος βασιλιάς, ο στρατηγός του και ένας σωσίας που βρήκαν και μοιάζει στο βασιλιά.

Αυτό που με κέντρισε περισσότερο στο trailer πέραν της υποσχόμενης ιστορίας είναι τα χρώματα στην εικόνα, που σου αφήνουν την αίσθηση ότι ορισμένα σημεία έχουν γυριστεί σε ασπρόμαυρο.

Στις αίθουσες από 14 Μαρτίου. Ανυπομονώ!
Παράθεση

Felid

Διακεκριμένο μέλος

H Felid έγραψε: στις 00:18, 22-07-19:

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD

Πρεμιέρα: 22 Αυγούστου 2019

Έχει δυνατούς ηθοποιούς η ταινία, αλλά κάτι μου λέει ότι δε θα μου αρέσει ιδιαίτερα... :/
Παράθεση

doop

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο doop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 91 μηνύματα.

O doop έγραψε: στις 00:37, 22-07-19:

Σε ολόκληρο τον γαλαξία...η Daisy Ridley ήταν και είναι η καλύτερη επιλογή για τον ρόλο

Παράθεση

Guest 647452

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 647452 έγραψε: στις 01:09, 22-07-19:

Την περιμενω πως και πως.
1
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Agaphbou

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Coming Out? - Από aye
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-09-15 στις 21:03.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα