Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,379 μηνύματα σε 78,976 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 485 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φάση

giwrgos26

Νεοφερμένος

Ο giwrgos26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O giwrgos26 έγραψε: στις 11:27, 22-08-19:

καλημέρα στην ομάδα..θα ήθελα την γνώμη σας πάνω σε κάτι..χθες βγήκα με ένα κορίτσι και κάποια στιγμή φασωθηκαμε..δεν τραβήχτηκε για να δείξει ότι ήθελε να σταματήσουμε, αλλά μου φάνηκε κάπως ψυχρή και δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω μετά από αυτό..
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,658 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 15:48, 22-08-19:

Βάλτης θερμόμετρο για να δεις αν όντως είναι ψυχρή.
2
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Agaphbou

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε; - Από haniel
      Το θέμα έχει λάβει 1516 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-10-18 στις 08:40.
    • Φάση ή σχέση; - Από skyfall
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νέες Γνωριμίες - Νέες Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-01-13 στις 00:11.
    • World War III, προημιτελική φάση ... - Από Buggs
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-10-10 στις 08:42.
    • Απλώς μια φάση;; - Από tirogaridaki_23
      Το θέμα έχει λάβει 31 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μπερδέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-12-06 στις 20:26.
    • Φάση ταλάντωσης - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικές Επιστήμες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-06-06 στις 02:48.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα