Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,956 μηνύματα σε 79,002 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 176 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σέρβις, αξεσουάρ, απορίες σχετικά με το αυτοκίνητο

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,232 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 20:07, 27-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Devil
Νομιζεις ενα OPEL που το πηρες καινουργιο πριν 6 χρονια με 17Κ δεν μπορεις να το πουλήσεις τουλάχιστον ενα 10Κ ; και βάζεις τα υπολοιπα 8-9 γραμμάτια να πάρεις πάλι ενα καινουργιο.
Όποιος θέλει να παίρνει καινούριο αυτοκίνητο κάθε 5 χρόνια καλή επιλογή είναι και το leasing. Γλυτώνεις ασφάλειες, συντήρηση, ζημιές, κλοπή, το παρκαρεις στον ήλιο χωρίς τύψεις.

Τώρα που το πήρες καινούριο αν σου τύχει μια ζημιά 1000 ευρώ αναγκαστικά θα τη χρυσοπληρώσεις γιατί έδωσες 15000 ευρώ πριν ένα χρόνο. Είναι στο χέρι της αντιπροσωπείας να σου βάλει τη ζημιά εντός της εγγύησης καθώς μπορεί να βρει πολλούς τρόπους για το αντίθετο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 27-07-19 στις 20:14.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,232 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 09:55, 02-08-19:

Όποιος ψάχνει κάλυμμα για το τιμόνι του αυτοκινήτου του. Προτείνω αυτό:
https://www.amazon.co.uk/gp/product/...?ie=UTF8&psc=1

Πολύ καλή αίσθηση με πολύ σταθερά grip.
1
Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 284 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε: στις 00:46, 25-08-19:

έκανα κλικ στο "αυτοκίνητο" για να χαζέψω τη συζήτηση, και παρατηρώ ότι μιλάτε για οπελ.. δε ξέρω αν πρέπει να με πιάσουν τα γέλια ή τα κλάματα... έχω ένα μεταχειρισμένο του 2009 και μιά ωραία πρωία που με έκοψε να ελέγξω τα λάδια διαπίστωσα πως ο δείκτης δεν έδειχνε καν λάδια.. κούνησα το κεφάλι μου και πήγα συνεργείο. Το astra μου καίει 600-700 γραμμάρια λάδι για 1000 χλμ. Τα πίνει σφηνάκι εν ολίγοις. Αυτή τη στιγμή του έχω α δικά του 5w30. Δοκίμασα και με 10w40 αλλά τίποτα. Τι άλλο λάδι να δοκιμάσω ρε παιδιά?? για τραχτερ??
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,153 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 13:37, 25-08-19:

και εμένα το corsa μου έχανε λάδια....... και μου το φτιαξανε στην αντιπροσωπεια
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 13:44, 25-08-19:

εγώ σε golf του 1998 1.600
αντλία βενζίνης - φλοτερ = 200 ευρώ
σερβις κλιματισμου = 50 ευρώ
μπαταρία καπουτ έβαλα αυτή τη μπαταρία 90 ευρώ https://www.skroutz.gr/s/4068558/Bos...60AH-540A.html
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Απορίες σχετικά με το σπίτι - Από Fani93
      Το θέμα έχει λάβει 41 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικό σπίτι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-07-15 στις 00:01.
    • Απορίες σχετικά με το Skype - Από panagiotis_stav
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-02-13 στις 20:12.
    • Απορίες σχετικά με το B2 - Από sindy
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γερμανικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-09-11 στις 18:19.
    • Απορίες σχετικά με τα ΚΕΠ - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-10-08 στις 18:10.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα