Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,856 μέλη και 2,473,757 μηνύματα σε 78,696 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 170 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Νέα Games;

Obscura

Διάσημο Μέλος

H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε: στις 17:39, 21-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από μικρή γοργόνα
γεια σας! ξερει κανεις να μου πει που μπορω να βρω κωδικους για καινουρια πραγματα στο sims 2 ? Οι φιλες μου εχουν extreme χτενισματα και θα ηθελα να μαθω που μπορω να βρω κωδικους και πως να τους χρησιμοποιησω..
Με μία γρήγορη αναζήτηση στο google φαίνεται πως για τα χτενίσματα συγκεκριμένα δε βάζεις κωδικούς αλλά τα κατεβάζεις: http://answers.yahoo.com/question/in...5130245AASEHdG

Τώρα για περαιτέρω κόλπα, νομίζω μία αναζήτηση με λέξεις κλειδιά "sims 2 cheats" θα σε βοηθήσει
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,727 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 17:40, 21-12-08:

Εδώ θα βρεις ότι υπάρχει όσον αφορά κωδικούς για τα παιχνίδια. Απλά βρίσκεις το Sims που θέλεις, και πατάς πάνω στο link "Codes":
http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/list_s.html

Παράθεση

μικρή γοργόνα (Όλγα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H μικρή γοργόνα έγραψε: στις 17:47, 21-12-08:

ευχαριστω πολυ! θα προσπαθησω να βρω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Online games vs lan games - Από Charalabos
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-11-09 στις 18:56.
    • LCD-TFT vs CRT για games. - Από Dare-Devil
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-11-08 στις 04:18.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα