Counter Strike

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Παιδια για πειτε μου την γνωμη σας για να με βοηθισετε να αποφασισω (σιγα την αποφαση δλδ αλλα νταξει...)
2 συμαθιτες μου φτιαχνουν μια ομαδα για εναν πανελληνιο διαγωνισμο. Ειναι ειδη 3 και θελουν και εμενα, να μπω η οχι; Παει αρκετος καιρος που το εχω παρατισει και δεν ξερω. Συγουρα δεν πανε/παμε για πρωτια αλλα για την πλακα μας/τους αλλα οπως και να εχει μην ξεφτιλιστω κιολας...

Κοίτα να δεις...Το c.s δεν μαθαίνεται από την μια στιγμή στην άλλη.Θέλει κόπο.Συμφωνώ με τα λεγόμενα του gademi.Θα έπαιρνα και εγώ μέρος στο πανελλήνιο πρωτάθλημα αλλά την ομάδα μας την έχουμε διαλύσει πριν πολύ καιρό.Ο hetfiled κατάντησε ανενεργός παίχτης!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Ξερεις, εχω πολυ πιο σημαντικα πραγματα να κανω απο το να παιζω Counter-Strike. Η ηλικια των 16 ειναι η πιο δυσκολη για αυτους που εχουν θεσει καποιους στοχους. Αλλα και να μην ειχα τιποτα αλλο να κανω, το Counter Strike ΔΕΝ το ξαναρχιζω, γιατι πολυ απλα με τα σημερινα δεδομενα του gaming, εχει καταντησει τελειως μουφα. Ειναι μονο για τα μικρα παιδακια (κοινως "νιανιαρα") που χαιρονται τρελα να παιρνουν frags με το τσουβαλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Τα off topic posts μεταφέρθηκαν εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Όπως καταλαβενετε το θέμα δημιουργηθηκε με σκοπό την ελεύθερη συζήτηση γύρω απο αυτό το game.
Επιπλεον θα ήθελα να σας παρακαλεσω αν ξερετε κανενα cheat να μου πείτε που μπορώ να το βρω.Ευχαριστώ

Για το Condition Zero 8ες cheats?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer:
Για το Condition Zero 8ες cheats?

Ναι σε ευχαριστω αλλα δεν εννοουσα τετοιο ειδους cheats αλλα τα cheats σε στυλ προγραμματος σαν το wall hack αν το εχεις ακουστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top