Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,986 μέλη και 2,479,146 μηνύματα σε 78,966 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 469 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Counter Strike

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 606 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 13:16, 26-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Παιδια για πειτε μου την γνωμη σας για να με βοηθισετε να αποφασισω (σιγα την αποφαση δλδ αλλα νταξει...)
2 συμαθιτες μου φτιαχνουν μια ομαδα για εναν πανελληνιο διαγωνισμο. Ειναι ειδη 3 και θελουν και εμενα, να μπω η οχι; Παει αρκετος καιρος που το εχω παρατισει και δεν ξερω. Συγουρα δεν πανε/παμε για πρωτια αλλα για την πλακα μας/τους αλλα οπως και να εχει μην ξεφτιλιστω κιολας...

Κοίτα να δεις...Το c.s δεν μαθαίνεται από την μια στιγμή στην άλλη.Θέλει κόπο.Συμφωνώ με τα λεγόμενα του gademi.Θα έπαιρνα και εγώ μέρος στο πανελλήνιο πρωτάθλημα αλλά την ομάδα μας την έχουμε διαλύσει πριν πολύ καιρό.Ο hetfiled κατάντησε ανενεργός παίχτης!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 23:29, 26-10-05:

Ξερεις, εχω πολυ πιο σημαντικα πραγματα να κανω απο το να παιζω Counter-Strike. Η ηλικια των 16 ειναι η πιο δυσκολη για αυτους που εχουν θεσει καποιους στοχους. Αλλα και να μην ειχα τιποτα αλλο να κανω, το Counter Strike ΔΕΝ το ξαναρχιζω, γιατι πολυ απλα με τα σημερινα δεδομενα του gaming, εχει καταντησει τελειως μουφα. Ειναι μονο για τα μικρα παιδακια (κοινως "νιανιαρα") που χαιρονται τρελα να παιρνουν frags με το τσουβαλι.
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 11:20, 27-10-05:

Τα off topic posts μεταφέρθηκαν εδώ
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 19:30, 10-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil
Όπως καταλαβενετε το θέμα δημιουργηθηκε με σκοπό την ελεύθερη συζήτηση γύρω απο αυτό το game.
Επιπλεον θα ήθελα να σας παρακαλεσω αν ξερετε κανενα cheat να μου πείτε που μπορώ να το βρω.Ευχαριστώ
Για το Condition Zero 8ες cheats?
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 19:32, 10-01-06:

Αν θες για Condition Zero μπες http://www.cheatplanet.com/pccheats/counter_strike_condition_zero.htm
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 606 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 21:27, 01-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer
Για το Condition Zero 8ες cheats?
Ναι σε ευχαριστω αλλα δεν εννοουσα τετοιο ειδους cheats αλλα τα cheats σε στυλ προγραμματος σαν το wall hack αν το εχεις ακουστα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια