Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,819 μέλη και 2,471,956 μηνύματα σε 78,609 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 312 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ομοφυλόφιλος αδερφός

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 12:33, 19-05-07:

Δεν θα το κάνουν, ξέρουν πολύ καλά οτι δεν με ενδιαφέρει κάτι τέτοιο και δεν έχουν το παραμικρό πρόβλημα με αυτό.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 12:38, 19-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Δεν θα το κάνουν, ξέρουν πολύ καλά οτι δεν με ενδιαφέρει κάτι τέτοιο και δεν έχουν το παραμικρό πρόβλημα με αυτό.
ο καθενας το σκεφτονται αλλιως πιστευω ομως οτι το μεγαλυτερο ποσοστο θα ειχε προβλημα,
ασε που υπαρχει μια περιπτωση να εχουν προβλημα κ απλα να μην στο λενε
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 12:41, 19-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
ο καθενας το σκεφτονται αλλιως πιστευω ομως οτι το μεγαλυτερο ποσοστο θα ειχε προβλημα,
ασε που υπαρχει μια περιπτωση να εχουν προβλημα κ απλα να μην στο λενε
Μπα όχι, συμφωνούν απόλυτα......
Ακου που σου λέω.....
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 12:52, 19-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Μπα όχι, συμφωνούν απόλυτα......
Ακου που σου λέω.....
μακαρι να εχεις δικοιο
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 13:17, 19-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Ο γονιος για το παιδι του, σιγουρα.

θέλω να ελπίζω ότι ο γονιός δεν ενδιαφέρεται με ποιον το κάνει το παιδί του και πως και τι κάνει στο κρεβάτι του αλλά αν είναι πραγματικά ευτυχισμένο

(οκ, έχει δίκιο η corpse... έχουν επηρεαστεί οι ορμόνες μου )
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,445 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 13:38, 19-05-07:

Τι σημασία έχει τι πιστεύουν οι γονείς;

Ο αδερφός σου το λέει σε εσένα, εσύ τι υποστηρίζεις; Για παράδειγμα εγώ υποστηρίζω οτι είναι δικαίωμα του να είναι ομοφιλόφυλος και πολύ καλά κάνει και το εκφράζει. Απο εκεί και πέρα θα σταθώ δίπλα του και θα τον βοηθήσω να το πει στους γονείς όπως θα το έλεγε στον καθένα και θα δεχτώ μαζί του τις γνώμες των γονέων και πάλι μαζί του θα είμαι για να τις αποκρούσουμε.

Κανένα πρόβλημα.
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 642 μηνύματα.

O Αρκτούρος έγραψε: στις 23:28, 21-05-07:

Στην περίπτωση αυτή εννοείται πως θα το υποστήριζα το συγκεκριμένο άτομο και θα προσπαθούσα ν'ανοίξω τα μάτια και το μυαλό των γονιών μου.(αν και δεν έχω αδερφό). Και γιατί υπάρχει μια γενική τάση να ταυτίζουμε την ομοφυλοφιλία με την θηλυπρεπή συμπεριφορά; Αυτό είναι μεγάλο λάθος. Οι "κραγμένες" είναι άλλο θέμα κι εξαιτίας της εικόνας τους ο κόσμος δεν θέλει να αποδεχτεί την ομοφυλοφιλία. Έτσι δεν είναι;
Και επίσης δεν υπάρχει καμιά "υποχρέωση" να πεις στους γονείς σου ότι είσαι ομοφυλόφιλος. Ο καθένας επιλέγει μόνος του τον τρόπο ζωής του. Άλλοι αισθάνονται πως θέλουν να το πουν, άλλοι πάλι είναι πιο κλειστά άτομα. Αυτό είναι αυτονόητο.
Παράθεση

T_Lord

Νεοφερμένος

Ο T_Lord αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O T_Lord έγραψε: στις 02:27, 19-06-07:

Δεν θα ειχα κανενα απολυτοσ προβλιμα με τον αδερφο μου η αδερφη μου αν ιτανε ομοφυλοφυλος και ακομα καλυτερα αν μθ το ελεγε γιατι θα ετσι θα μου εδιχνε και τιν εμπιστοσυνι του προ εμενα....αν και πιστεςο ποσ πεζει ρολο και με πια νοτροπια οικογενιας μεγαλονει κανεις...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια