Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,819 μέλη και 2,471,945 μηνύματα σε 78,610 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 164 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μασονία

johnietraf (γιαννης)

Περιβόητο Μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,231 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε: στις 22:28, 22-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από νικος ρεθυμνο
Χαμος γινεται στο Διαδικτυο περι του τι ειναι τελικα αυτη η δραση...
ξαφνικα εγινε χαμος?
τοσο καιρο τι λενε?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 05:13, 23-08-13:

Χαμος γινεται στο Διαδικτυο περι του τι ειναι τελικα αυτη η δραση...
Πολύ Dan Brown διαβάζετε...
2
Παράθεση

spyroskaftanis

Δραστήριο Μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 436 μηνύματα.

O spyroskaftanis έγραψε: στις 14:24, 23-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Βtw το "χαμένο σύμβολο" είναι βιβλιάρα!! Να το διαβάσετε!
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 17:04, 23-08-13:

Πότε έγινε ο χαμός;
Παράθεση

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 17:16, 23-08-13:

Oύτε εγώ είδα κάτι πρόσφατα στο συγκεκριμένο θέμα..
Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,888 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε: στις 19:43, 23-08-13:

Αναφερθηκα γενικα ρε παιδια,ότι δηλαδη με μια αναζητηση στο Διαδικτυο,υπαρχει ολα τα υποτιθεμενα; νεοταξικα σχεδια:-P Εγω απλα ηθελα να επαναφερω το θεμα,διοτι, ο,τι και να ισχυει στ'αληθεια,παρουσιαζει ενδιαφερον.

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Ουτε την ταινια εχω δει,ουτε το βιβλιο εχω διαβασει,απλα εκανα καποιες αναζητησεις στο ιντερνέτε.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 23-08-13 στις 19:45. Αιτία: merge posts
Παράθεση

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 15:25, 24-08-13:

Αναφερθηκα γενικα ρε παιδια,ότι δηλαδη με μια αναζητηση στο Διαδικτυο,υπαρχει ολα τα υποτιθεμενα; νεοταξικα σχεδια:-P Εγω απλα ηθελα να επαναφερω το θεμα,διοτι, ο,τι και να ισχυει στ'αληθεια,παρουσιαζει ενδιαφερον.

Ουτε την ταινια εχω δει,ουτε το βιβλιο εχω διαβασει,απλα εκανα καποιες αναζητησεις στο ιντερνέτε.
Και γω απο το Ιντερνετ κατατοπίστηκα..Είχα δει και ένα ντοκιμαντέρ.Είναι καλό να ψάχνεσαι.
Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,888 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε: στις 19:58, 24-08-13:

Αμα ολα αυτα που γραφονται, ισχυουν, τοτε γιατι τα αφηνουν να βγουν στη φορα;
Θα πει κανεις ,και που κυκλοφορει ο,τι κυκλοφορει, θα γινει τιποτα;
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος