Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,989 μέλη και 2,479,290 μηνύματα σε 78,970 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 289 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αν η ζωή σου γυριζόταν σε ταινία, ποιος θα ήθελες να σε ενσαρκώσει;

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 17:12, 19-05-08:

1
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 17:49, 19-05-08:

μμμμ...!!!
Αυτη...
Συνημένες Εικόνες

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Neraida : 13-09-13 στις 19:09.
1
1
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 19:02, 19-05-08:

Ποια είναι, Νεράιδα; Δε φαίνεται...
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 1,374 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 19:06, 19-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι

Νομίζω ότι είναι η Σαρλίζ Θερόν....... !!!!!
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 19:31, 19-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Αρχική Δημοσίευση από cibyllian
Νομίζω ότι είναι η Σαρλίζ Θερόν....... !!!!!
Ε οχι και δε φαινεται!!!
Ναι αυτη ειναι, η Σαρλιζ Θερον....
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 58 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε: στις 19:44, 19-05-08:

Ο Κλιντ Ήστγουν κατα προτιμηση στην ταινία Οι Ασυγχώρητοι
Παράθεση

Jesus ate your cake (Χεσούς)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H Jesus ate your cake έγραψε: στις 19:50, 19-05-08:

Υποτιθεται πως θα επρεπε να εξηγουμε γιατι επιλεγουμε τον καθε ηθοποιο, περα απ΄το προφανες, οτι δηλαδη γουσταρουμε την εφανιση του/της.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 20:04, 19-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Jesus ate your cake
Υποτιθεται πως θα επρεπε να εξηγουμε γιατι επιλεγουμε τον καθε ηθοποιο, περα απ΄το προφανες, οτι δηλαδη γουσταρουμε την εφανιση του/της.
Ειναι ξανθια, ομορφη και πολυ καλη σε αυτο που κανει...
νταξξξξξξξ τωρα?!
1
1
Παράθεση

Jesus ate your cake (Χεσούς)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H Jesus ate your cake έγραψε: στις 20:15, 19-05-08:

Νομιζα πως επιλεγαμε ηθοποιο με βαση το ποιος θα ηταν ο καταλληλοτερος να παιξει τη ζωη μας. Αν ηταν να βαζουμε οποιον {νομιζουμε οτι} μας φερνει σε εμφανιση και εγω θα εβαζα τον Daniel Day-Lewis, αλλα προς το παρον δε παιζει.

edit: βεβαι ο συγκεκριμενος εχει παιξει {με επιτυχια} εκ διαμετρου αντιθετους ρολους. Ισως θα μπορουσα να τον ειχα βαλει
2
Παράθεση

Buggs

Επιφανές Μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 58 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O Buggs έγραψε: στις 20:18, 19-05-08:

Εξηγήσεις για την προτίμησή μου. Ο Κλίντ Ηστγουντ στην συγκεκριμένη ταινία μου ταιριάζει στον τρόπο που παίζει. Στα συναισθήματα που βιώνει και στον τρόπο που αντιδράει. Επίσης η ιστορία του μου ταιριάζει και πάνω απ όλα ο τρόπος ποιυ τα αποδιδει ολα αυτά με το ιδιαίτερο στύλ του ο εν λόγω ηθοποιός.
2
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 19:33, 20-05-08:

Η Natalie Portman ή η Kate Winslet.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 19:43, 20-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Jesus ate your cake
Νομιζα πως επιλεγαμε ηθοποιο με βαση το ποιος θα ηταν ο καταλληλοτερος να παιξει τη ζωη μας. Αν ηταν να βαζουμε οποιον {νομιζουμε οτι} μας φερνει σε εμφανιση και εγω θα εβαζα τον Daniel Day-Lewis, αλλα προς το παρον δε παιζει.

edit: βεβαι ο συγκεκριμενος εχει παιξει {με επιτυχια} εκ διαμετρου αντιθετους ρολους. Ισως θα μπορουσα να τον ειχα βαλει
Ο Ντανιελ Ντει Λουις..εχει καταπληκτικες ερμηνειες στο ενεργητικο του......
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 09:55, 21-05-08:

Τον τελευταίο καιρό νομίζω πώς η μαρία η άσκημη είναι το σίριαλ να με ενσαρκώσει αλλα ηθοποιός όποια θέλετε αν και δεν με βλέπω να υπάρχει ηθοποιός που να μπορεί να το κάνει αυτό, είμαι μοναδική περίπτωση, ο θεός έσπασε το καλούπι μετά απο μένα μετα απο έλεγχο είπε δεν ξαναβγάζει στην πιάτσα ελατωματικά όντα
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,841 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 12:28, 21-05-08:

Εγω διαλεξα τη δικια μου γιατι το στυλ της στη συγκεκριμενη ταινια μου εκανε κλικ, και μου θυμισε κατι απο μενα!
Παράθεση

FaniFox

Δραστήριο Μέλος

H FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H FaniFox έγραψε: στις 12:52, 21-05-08:

Η Drew Barrymore γιατί μου μοιάζει κάπως στη εμφάνιση αλλά δεν μου μοιάζει στη φωνή.
Θα μπορούσε να τη ντουμπλάρει στη φωνή η Catherine Zeta Jones;
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 16:57, 21-05-08:

Εγώ διάλεξα την Catherine Zeta Jones γιατί με εκφράζει σαν άνθρωπος και μου μοιάζει σε κάποια σημεία- αποπνέει κάτι σοβαρό, χωρίς όμως αυτό να επισκιάζει την ομορφιά και τη θηλυκότητά της. Είναι σέξυ, αλλά χωρίς αυτί να παραπέμπει σε κάτι πρόστυχο. Είναι καλή στη δουλειά της, αλλά ταυτόχρονα έχει μία πολύ όμορφη οικογένεια και έναν πολύ ωραίο - στα νιάτα του- άνδρα.
Last but not least, μου μοιάζει στο figure (καλά εγώ είμαι λίγο πιο αδύνατη σε κάποια σημεία και λίγο πιο γεμάτη σε άλλα ) και στα χρώματα.
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 21:09, 21-05-08:

H Αντζελίνα Τζολί xωρίς δεύτερη σκέψη.

Μ αρέσει αυτό που εκπέμπει ως προσωπικότητα ακόμη και στις σιωπές της.
Δεν θεωρώ σε καμμία περίπτωση ότι της μοιάζω εμφανησιακά ή ότι έχουμε τον ίδιο δυναμισμό αλλά αν κάποιος έβρισκε κάτι τόσο αξιόλογο στην ζωή μου ώστε να την κάνει ταινία γιατί να μην εμφανιστώ όπως θα ήθελα να είμαι
2
1
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O teo έγραψε: στις 22:35, 21-05-08:

Εγω θα διαλεγα τον πρακτορα της ΣΤΑΖΙ Γκερντ Βίσλερ(ηθοποιος Ούλριχ Μούε) στην ταινια οι ζωες των αλλων . δεν ξερω γιατι αλλα ειμαι αρκετα παραξενος και θελω ολα να τα μαθαινω. επισης θελω να παρακολουθω καποια απο εδω μεσα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teo : 21-05-08 στις 22:40.
2
Παράθεση

Franky5465 (Γιώργος)

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O Franky5465 έγραψε: στις 22:45, 21-05-08:

θέλω να γίνω κωμωδία
και δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλά θα προτιμούσα τον jack black
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 00:24, 22-05-08:

Πραγματικα δεν ξερω... Ισως ο Stalone, ισως ο Trejo (αν και λατινος να παιζει Ελληνα..... αστο..)
Δεν ξερω... δεν μου ταιριαζει κανενας που να ξερω...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια