Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,001 μέλη και 2,479,965 μηνύματα σε 79,002 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 333 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αν η ζωή σου γυριζόταν σε ταινία, ποιος θα ήθελες να σε ενσαρκώσει;

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 21:22, 20-11-09:

Ο Τάσος Προύσαλης
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,445 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 00:24, 24-11-09:

πενελοπε κρουζ
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 00:35, 24-11-09:

monica bellucci
ή

salma hayek

4
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 00:45, 24-11-09:

Αν ειστε το ιδιο ομορφες ευκαιρια να γνωριστουμε κι απο κοντα!!

Λοιπον ενας ηθοποιος κανει για μενα..

Sam Rockwell

3
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,445 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 00:54, 24-11-09:

μου έχουν πει οτι μοιάζω με τη μπιορκ; σου κάνει;
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 00:57, 24-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
μου έχουν πει οτι μοιάζω με τη μπιορκ; σου κάνει;
Τι να σου πω;; Δεν σε βλεπω με το ιδιο ματι οπως πριν, αλλα χαλαλι.. Μπορει να εχεις καλη ψυχη!!
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H suspiria έγραψε: στις 01:03, 24-11-09:

xaxaxa

επισης απάντηση στο θέμα, αν η πενέλοπε ήταν απασχολημένη με τον πέδρο, θα δεχόμουν και την helena bohem carter
1
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 01:13, 24-11-09:

..θα δεχόμουν και την helena bohem carter
Αυτη η ηθοποιος μ'αρεσει παρα πολυ!! Και να φανταστεις οτι την ειχα πρωτοδει στη πιο ασχημη κινηματογραφικη της εμφανιση.. Στο ιστορικο και αξεπεραστο Fight Club.

(αντι-οφθαλμολουτρο)

υγ μεταξυ μας τωρα θα διαλεγα ελενα απο πενελοπε..
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 01:14, 24-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Ο Τάσος Προύσαλης

Τον τύπο τον λατρεύω αλλά ήταν καρμικό η λέξη κωθώνι να ταυτιστεί με την φάτσα του.
4
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H suspiria έγραψε: στις 01:18, 24-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από rascal_gd
υγ μεταξυ μας τωρα θα διαλεγα ελενα απο πενελοπε..
εξωτερικά ή σαν τύπο;
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 01:21, 24-11-09:

η Ίντριλ
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη self-instructive depressing : 24-11-09 στις 01:23. Αιτία: πότε επιτέλους θα μάθω :(
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 01:31, 24-11-09:

εξωτερικά ή σαν τύπο;

Δεν ειναι ωραια αυτη η γυναικα;; Φανταζομαι οτι και ο τυπος της σαν γυναικα ειναι αυτο που μ'αρεσει αλλα οπως και να χει η πενελοπε θα εδινε "χολιγουντιανο" αερα στην ταινια μας και μεις θελουμε κατι σε ανεξαρτητο σινεμα. Οποτε δεν θα μας εκανε. Θα μας εκανε;;
1
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H suspiria έγραψε: στις 08:43, 24-11-09:

Όχι Μου αρέσει πολύ περισσότερο η Πενέλοπε Κρουζ εξωτερικά. Σαν τύπος μου αρέσουν και οι δύο αν κ όσο το σκέφτομαι μάλλον η Κάρτερ μου ταιριάζει περισσότερο Αλλά όχι και χολιγουντιανή η Κρουζ. Εμένα θα μου θυμίζει Αλμοδοβάρ αν και η αγαπημένη μου παρουσία της είναι στο φοβερό Vicky Cristina Barcelona και ο χαρακτήρας που υποδύεται τα σπάει

υγ. τα βυζιά της Κάρτερ είναι εντελώς διαφορετικά στη φωτογραφία με το μπλε πουκαμισο και στη φωτογραφία με το μαύρο φόρεμα.
Παράθεση

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Lost_Prophet έγραψε: στις 09:50, 24-11-09:

Steven Strait.Γιατί μοιάζουμε λίγο!Και σκιάζεται σαν σκοτεινός τύπος όπως εγώ.(Που και που)
Παράθεση

Utopia (Ελενα)

Νεοφερμένος

H Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H Utopia έγραψε: στις 23:44, 17-12-09:

Αν και αρκετοι μου λενε οτι φερνω λιγο στη σκαρλετ(πραγμα απιστευτο γτ στο μονο που μοιαζουμε ειναι οτι εχουμε το ιδιο χρωμα ματια,ξανθα μαλλια-ασχετα αν τα δικα μου ειναι πιο σκουρα-και ζυγωματικα), δεν θα ειχα κανενα προβλημα να με υποδηθει εμφανισιακα αλλα για ερμηνεια διαλεγω την πενελοπε κρουζ.Ειναι ισως η μονη που μπορει να υποδηθει πειστικα πιο καθημερινους,απλους χαρακτηρες....
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 00:21, 18-12-09:

αν και αρκετοί μου λένε ότι φέρνω λίγο στον τζορτζ κλούνεΐ(πράγμα πιστευτό γτ στο μόνο που μοιάζουμε είναι ότι έχουμε το ίδιο χρώμα μάτια - άσχετα αν τα δικά μου είναι λίγο πιο ωραία-ίδια αυτιά , μύτη , στόμα , κάτω ραχιαίους και τετρακέφαλους) , δεν θα είχα κανένα πρόβλημα να με ιπωδειθεί εμφανισιακά γιατί για ερμηνεία διαλέγω τον αιμίλιο λιάτσο . Είναι ίσως ο μόνος που μπορεί να ειπωδειθεί πειστικά πιο καθημερινούς , απλούς και μετριοπαθείς χαρακτήρες....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη self-instructive depressing : 18-12-09 στις 00:21. Αιτία: με πήρε τελικά ο μάνατζερ αν δίνω την άδεια για την ταινία
6
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 02:55, 18-12-09:

Με αυτόν!

Άσχετο χριστουγεννιάτικα;
2
2
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,944 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 03:37, 18-12-09:

Rocco Siffredi:

(Ο ξανθός στο βίντεο που κάνει τα έξαλλα. Προσοχή το βίντεο είναι από Γαλλικό τηλεοπτικό σόου και ΔΕΝ περιέχει ερωτικές σκηνές, ΟΥΤΕ γυμνό, οπότε ΜΗΝ χαίρεστε)

Ο τύπος ήταν και είναι έμπνευση για μένα...!
1
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,021 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 09:41, 18-12-09:

Ο Christopher Walken. Αν και δεν μοιάζουμε φατσικά καθόλου, μου αρέσει πάρα πολύ αυτός ο ηθοποιός και είναι απ'τους λίγες φυσιογνωμίες που μπορούν να ενσαρκώσουν τέλεια μια ζωή που ήταν σωστό θρίλερ σε κάποιες φάσεις. Σαν κοιτάς αυτή τη φάτσα δεν ξέρεις τι νοιώθει, είναι σαν να έχει έρθει από άλλο πλανήτη, ένα ύφος που σου βγάζει ένα περίεργο μείγμα ψυχρότητας, γλυκύτητας και διαστροφής, και σίγουρα πολύ παράξενος. Το σπάσιμο της φωνής του σε αρκετές στιγμές μου βγάζει επίσης βγάζει μεγάλη τρυφερότητα. Ο κατάλληλος ηθοποιός για να αναβιώσει μια πολύ παράξενη και αρκετά μεταφυσική ζωή.

http://www.youtube.com/watch?v=WlUK51W7uoc
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  christopherwalken.jpg
Εμφανίσεις:  100
Μέγεθος:  48,5 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DrStrangelove : 18-12-09 στις 10:26.
3
Παράθεση

Turok

Νεοφερμένος

Ο Turok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Turok έγραψε: στις 20:03, 09-01-10:

Χμμ δεν ξερω... Μαλλον ο Τομ Κρούζ. :Ρ

Άκυρο: Ο Κρίστιαν Μπέιλ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια