Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,953 μέλη και 2,477,924 μηνύματα σε 78,916 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 254 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ο έρωτας άργησε μία μέρα... αρκεί η αγάπη;

star65

Νεοφερμένος

Ο star65 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 51 μηνύματα.

O star65 Frankly, my dear, I don't give a damn έγραψε: στις 22:13, 29-10-10:

πόσο μου αρέσει που όταν είναι μικρά ονειρεύονται έρωτες και αγάπες...
7
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 01:09, 30-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από star65
Ποσο μου την δινει οταν ανακαλυπτεις πως οταν μεγαλωνουν δεν εχουν γινει ουτε στο ελαχιστο σοφοτεροι...
7
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 14:23, 31-10-10:

μια δικη μου εμπειρια είναι να νιώθω εντονη σεξουαλικη-ερωτική ελξη για ένα άτομο, να μην το εκδηλωσω ποτε αυτό για ένα χρόνο περίπου (για διάφορους λόγους δικούς μου, ανασφαλειες, προσκολληση σε κοινωνικες επιταγες κλπ),
και στο τέλος να υπαρξει ενδιαφερον απο μερους του και προσεγγιση. εγω φυσικα να δεχομαι γιατι απωθημενα ειναι αυτα, αλλα ο έρωτας να έχει πια φυγει, και να υπάρχει μόνο η αγάπη. τώρα βλέπω δυνατό έρωτα από αυτόν, αλλά εγω τον αγαπώ μοναχα.
δε μου έχει λείψει ο δυνατός έρωτας στη ζωή μου. μου έχει λείψει ο δυνατός συγχρονισμένος έρωτας στη ζωή μου, και δεν ξέρω αν αυτό θα μου μεινει να με βασανιζει σαν ιδεα...
3
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 801 μηνύματα.

O Apro έγραψε: στις 15:17, 31-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από ciela
μια δικη μου εμπειρια είναι να νιώθω εντονη σεξουαλικη-ερωτική ελξη για ένα άτομο, να μην το εκδηλωσω ποτε αυτό για ένα χρόνο περίπου (για διάφορους λόγους δικούς μου, ανασφαλειες, προσκολληση σε κοινωνικες επιταγες κλπ),
και στο τέλος να υπαρξει ενδιαφερον απο μερους του και προσεγγιση. εγω φυσικα να δεχομαι γιατι απωθημενα ειναι αυτα, αλλα ο έρωτας να έχει πια φυγει, και να υπάρχει μόνο η αγάπη. τώρα βλέπω δυνατό έρωτα από αυτόν, αλλά εγω τον αγαπώ μοναχα.
δε μου έχει λείψει ο δυνατός έρωτας στη ζωή μου. μου έχει λείψει ο δυνατός συγχρονισμένος έρωτας στη ζωή μου, και δεν ξέρω αν αυτό θα μου μεινει να με βασανιζει σαν ιδεα...
μ' αρέσει η απάντησή σου, γιατί είναι απόλυτα συγχρονισμένη.... με τον χρόνο
μην το σκέφτεσαι πολύ,γιατί μπορεί να ξαναέρθει.... από στιγμή σε στιγμή
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 15:39, 31-10-10:

Αγάπη είναι να είσαι ερωτευμένος με τα αρνητικά χαρακτηριστικά του άλλου. Γι'αυτό τον λόγο προτιμώ την αγάπη.
6
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 801 μηνύματα.

O Apro έγραψε: στις 16:06, 31-10-10:

την αγάπη θα τη νιώσεις πολύ δυνατά, όταν τη χάσεις....(εννοώ τον αγαπημένο σου)
εκεί θα σε ζορίσει και θα νιώσεις την πραγματική της ένταση....
προσωπική γνώμη....
δεν ήθελα να σας ρίξω ψυχολογικά, αλλά με αναγκάσατε....
μάλλον με ανάγκασα....
1
Παράθεση

lugar

Διάσημο Μέλος

H lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών . Έχει γράψει 810 μηνύματα.

H lugar έγραψε: στις 11:32, 04-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από star65
Πόσο μου αρέσει όταν ΕΠΕΙΔΗ συνεχίζουν να τα ονειρεύονται πάντα τα κάνουν πραγματιμότητα.
6
Παράθεση

GiorgosAsi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 549 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε: στις 14:13, 17-02-15:

Οταν παψει ο ερωτας υπαρχει αγαπη?
ΔΗλαδη ενα ζευγαρι εαν δεν κανει ερωτα μπορει να ειναι πραγματικα αγαπημενο?
Τελευταια τεινω να μην πιστευω στην αγαπη,πιστευω οτι τον εαυτο μας αγαπαμε και ειναι δικη μας η αγαπη,και ολα αυτα περι αγαπης των ανθρωπων ειναι χριστιανικοι μυθοι,μονο ο ερωτας ειναι
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GiorgosAsi : 17-02-15 στις 14:17.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πρώτος έρωτας - Πρώτη αγάπη - Από blonde_angel
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-08-13 στις 22:06.
    • Έρωτας, αγάπη ή χρήμα; - Από Γιάννης
      Το θέμα έχει λάβει 142 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-11-10 στις 22:50.
    • Έρωτας Vs Αγάπη - Από Ciela
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μπερδέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-09-10 στις 23:38.
    • Έρωτας ή Αγάπη; - Από Κυκλάμινο
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα μέσα στη σχέση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-07-09 στις 23:07.
    • Έρωτας, αγάπη ή τίποτα και πώς τα ξεχωρίζουμε; - Από peach
      Το θέμα έχει λάβει 44 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα μέσα στη σχέση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-08-08 στις 02:25.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα