Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,815 μέλη και 2,471,796 μηνύματα σε 78,606 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 385 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Eurovision Song Contest 2017

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,117 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 01:09, 14-05-17:

Οι επιτροπές για μια ακόμη φορα καθόρισαν το αποτέλεσμα ντροπή
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,494 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 01:14, 14-05-17:

Οι επιτροπές για μενα ψήφισαν όπως να ναι και βγήκαν 30 χώρες
Παράθεση

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,124 μηνύματα.

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε: στις 01:42, 14-05-17:

Εμένα μ'αρέσει που η Γερμανία κάθε χρόνο είναι στον πάτο. Έτσι, 5 και 6 πόντους και πολύ είναι.
1
Παράθεση

Lancelot

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,608 μηνύματα.

O Lancelot Ξες εσύ... έγραψε: στις 01:45, 14-05-17:

Πηραν ψηφους χωρες οπως Αυστραλία , Αγγλια ,ολλανδια ,νορβηγια και η ιταλια απο επιτροπες δεν πηρε τιποτα οπως και η μολδαβια . Για την ιταλια γνωριζουμε όλοι (ακομα και εγω που τωρα τελευταία ασχολουμε με eurovision) την κοντρα με την Γιουροβίζιον και την μη συμμετοχή σε διαγωνισμούς διότι εκανε δικού της πχ σανρεμο . Η ιταλια αφου δεν κερδισε με τους ιλ βολο δεν θα κερδισει ποτέ . Οσον αφορα το τραγούδι της Πορτογαλίας δεν μ αρεσε που δημιουγηθηκε ενα σκηνικο και μια απαιτηση απο τους Πορτογάλους να σεβαστουν το προβλημα υγειας του τραγουδιστή το οποιο εξυπνα χρησιμοποιησε ο ιδιος . Κακως λοιπον οι επιτροπες κρινουν τον νικητή . Εφοσον η δικια μας επιτροπη ειχε ουγγαρεζο φανταζομαι τι θα ειχαν οι αλλοι .
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 01:56, 14-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από Lancelot
Πηραν ψηφους χωρες οπως Αυστραλία , Αγγλια ,ολλανδια ,νορβηγια και η ιταλια απο επιτροπες δεν πηρε τιποτα οπως και η μολδαβια . Για την ιταλια γνωριζουμε όλοι (ακομα και εγω που τωρα τελευταία ασχολουμε με eurovision) την κοντρα με την Γιουροβίζιον και την μη συμμετοχή σε διαγωνισμούς διότι εκανε δικού της πχ σανρεμο . Η ιταλια αφου δεν κερδισε με τους ιλ βολο δεν θα κερδισει ποτέ . Οσον αφορα το τραγούδι της Πορτογαλίας δεν μ αρεσε που δημιουγηθηκε ενα σκηνικο και μια απαιτηση απο τους Πορτογάλους να σεβαστουν το προβλημα υγειας του τραγουδιστή το οποιο εξυπνα χρησιμοποιησε ο ιδιος . Κακως λοιπον οι επιτροπες κρινουν τον νικητή . Εφοσον η δικια μας επιτροπη ειχε ουγγαρεζο φανταζομαι τι θα ειχαν οι αλλοι .
Kαλά από Ιl volo ήταν φανταστικό. Δε συγκρίνεται. Τους ήταν πάρα πολύ!
Α είχαμε τον Ουγγαρέζο εμείς; Ό,τι να 'ναι. Ναι, καταλαβαίνω τι γινόταν και στις άλλες χώρες..
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,494 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 01:58, 14-05-17:

Παιδιά εγώ δεν περίμενα 1η την πορτογαλία
υγ ο άλλος που έδειξε τον κώλο του στην σκηνή μάγκας
υγ αύριο (λογικά βίντεο και με τις 27 πρώτες θέσεις)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ανώνυμος Αλκοολικός : 14-05-17 στις 02:02.
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,865 μηνύματα.

O nPb ζω σε μια βρώμικη πόλη...έλεος! έγραψε: στις 10:14, 14-05-17:

Eμένα μου άρεσε η Παπαρίζος.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,047 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 11:23, 14-05-17:

Στήσιμο όσο δεν πάει. Αδικήθηκε πολή η Ελλάδα.
Παράθεση

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 519 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε: στις 11:32, 14-05-17:

Τι θεση βγηκε η Ελλαδα? Ενημερωστε κι εμας τους ασχετους
1
Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

Ο Covfefe αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,489 μηνύματα.

O Objectivism έγραψε: στις 11:40, 14-05-17:

19η. google search ξέρω γω..
η πορτογαλία πρώτη αν και το τραγουδί της παίζει να ήταν ο πιο βαρετός συνδιασμός νανουρίσματος και ξεψυχίσματος.
4
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,577 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 12:08, 14-05-17:

Και πολύ μας ήταν. Και που περάσαμε τελευταίοι στον ημιτελικό μας, πολύ μας ήταν. This is love και this is love είναι στίχοι αυτοί;
Μια ουσιαστική αποστολή δεν είμαστε άξιοι να στείλουμε μάλλον.
Αναμενόμενη η νίκη της Πορτογαλίας, άγγιξε πολύ κόσμο αν και δεν θα είχα κανένα πρόβλημα αν το επαιρνε η Βουλγαρία
2
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,372 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 12:36, 14-05-17:

Εγώ ακόμα δεν καταλαβαίνω γιατί ασχολούμαστε με αυτό τον "θεσμό" σαν χώρα. Από την μία γίνεται ολόκληρο πατιρντί για το ποιος θα πάει και αν περάσαμε στον τελικό και τι θέση πήραμε, και από την άλλη εγώ προσωπικά έχω να δω αξιόλογη συμμετοχή χρόνια τώρα.
2
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 12:40, 14-05-17:

Τελική κατάταξη όλων των χωρών:
1ος ο κώλος με άπειρους βαθμούς
2η Πορτογαλία 758
3η Βουλγαρία
4η Μολδαβία
5η Βέλγιο
6η Σουηδία
7η Ιταλία
8η Ρουμανία
9η Ουγγαρία
10η Αυστραλία
11η Νορβηγία
12η Ολλανδία
13η Γαλλία
14η Κροατία
15η Αζερμπαϊτζάν
16η Αγγλία
17η Αυστρία
18η Λευκορωσία
19η Αρμενία
20η Ελλάδα
21η Δανία
22η Κύπρος
23η Πολωνία
24η Ισραήλ
25η Ουκρανία
26η Γερμανία
27η Ισπανία
Από αυτές που δεν πέρασαν
28η Γεωργία
29η Σερβία
30η Ελβετία
31η Φιλανδία
32η Ιρλανδία
33η Εσθονία
34η Τσεχία
35η Αλβανία
36η Σκόπια
37η Μαυροβούνιο
38η Μάλτα
39η Λιθουανία
40η Σλοβενία
41η Λετονία
42η Σαν Μαρίνο
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,865 μηνύματα.

O nPb ζω σε μια βρώμικη πόλη...έλεος! έγραψε: στις 13:00, 14-05-17:

Μ' αρέσει πως μάζεψαν τον κωλεπιδειξία.
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,477 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 02:11, 17-05-17:

Είδα μόνο τον 1ο ημιτελικό. Ξεχώρισα αυτά τα δύο:
https://www.youtube.com/watch?v=wY1fN0R5vXY (Azerbaijan)
https://www.youtube.com/watch?v=ipK0AH-6Dis (Finland - δεν πέρασε )
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scandal : 17-05-17 στις 02:19.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Survivor - Αποστολή #5: Guess the song - Από ultraviolence
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Tournaments.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-10-16 στις 18:48.
    • Numen: Contest of Heroes - Από Mad1kas
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-06-08 στις 10:47.
    • Thessaloniki Song Festival... - Από Hi-Fly Archaeopteryx
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-11-07 στις 23:51.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα