Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,986 μέλη και 2,479,238 μηνύματα σε 78,969 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 447 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς προσεγγίζετε το άτομο που σας ενδιαφέρει;

thanos323 (σουπερ γουμαρ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 149 μηνύματα.

O thanos323 χαρτοσακουλας απο ναιλον και βαμβακι έγραψε: στις 11:31, 13-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum
Πάντως είναι αρκετά ενοχλητικό και απογοητευτικό να προσπαθεί να σε προσεγγίσει κάποιος μέσω φίλων, δεν είμαστε στο δημοτικό πια "Σούλααα, πες στην Τούλα ότι μου αρέσει σε παρακαλώ, δεν θέλω να γίνω ρεζίλι μπροστα στους φίλους μουυυ". Ολάκεροι μαντράχαλοι 28 και 22 ετών αντίστοιχα το έκαμαν πρόσφατα και έμεινα με 5-6 ερωτηματικά να αναβοσβήνουν σαν πινακίδες πάνω απ το κεφάλι μου, μετά κοίταξα αν πετάει κανα δόντι μου και φοβάται κανείς μην τονε δαγκάσω, ήμαρτον χριστιανοί!
ημαρτον δεν θα πει τιποτα....
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 22:29, 20-07-10:

Σας έχει τύχει ποτέ να σας αρέσει κάποιος αλλά να είστε τόσο ντροπαλός-η για να του το πείτε/δείξετε; Σε τέτοιες περιπτώσεις τι κάνετε/ θα κάνατε;
2
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 22:39, 20-07-10:

Η δική σου προσέγγιση είναι σαν το κλάσμα , ο αριθμητής είναι αυτό που θα δείξεις εσύ , ενώ ο παρονομαστής αυτό που θα σου δείξει ο άλλος . Όσο πιο γρήγορα καταλάβεις , ότι πρέπει να γράψεις πρώτα τον αριθμητή ανεξαρτήτως του παρονομαστή , τόσο μικρότερη η πιθανότητα να χρειαστεί να τραβήξεις την γραμμή ανάμεσα τους
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη self-instructive depressing : 20-07-10 στις 23:16.
5
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

O Boom έγραψε: στις 22:44, 20-07-10:

Ναι, υποτίθεται ότι το καταλαβαίνεις ότι πρέπει να κάνεις κίνηση όμως η ντροπαλότητα σε εμποδίζει, τότε τι κάνεις;
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 22:52, 20-07-10:

εξαρτάται , αν είσαι ο ραζ , απλά πίνεις

κάτι πιο υγιεινό , είναι να ψάξεις βαθύτερα τα αίτια που σε κάνουν να ντρέπεσαι
όπως λέει και μια σοφή φράση , καλύτερα να μετανιώσεις για κάτι που έκανες παρά να κάνεις κάτι που θα το μετανιώσεις

οκ , το παραδέχομαι , πόσταρα απλώς για να δώσω το λινκ
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη self-instructive depressing : 20-07-10 στις 23:03.
4
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

O Boom έγραψε: στις 23:46, 20-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
εξαρτάται , αν είσαι ο ραζ , απλά πίνεις

κάτι πιο υγιεινό , είναι να ψάξεις βαθύτερα τα αίτια που σε κάνουν να ντρέπεσαι
όπως λέει και μια σοφή φράση , καλύτερα να μετανιώσεις για κάτι που έκανες παρά να κάνεις κάτι που θα το μετανιώσεις

οκ , το παραδέχομαι , πόσταρα απλώς για να δώσω το λινκ
Παρά να μετανιώσεις για κάτι που ΔΕΝ έκανες

Ανάλογες εμπειρίες κανείς;
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 04:04, 21-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Παρά να μετανιώσεις για κάτι που ΔΕΝ έκανες

Ανάλογες εμπειρίες κανείς;
οφ κορς, όλοι μας είχαμε.

Το σκεφτήκαμε, φοβηθήκαμε την απόρριψη και δεν κάναμε την κίνηση, αναρωτιόμασταν τι θα συνέβαινε αν βγάζαμε αυτό που θέλαμε να δείξουμε, ζητούσαμε συμβουλές πως να το κάνουμε, πότε να το κάνουμε τι να πούμε και στο τέλος καταλήξαμε ότι η εμπειρία είναι σαν την τσατσάρα την αποκτάς όταν γίνεις καραφλός

και όλα αυτά επειδή το σκεφτόμασταν και μέναμε άπραγοι. little less conversation and little more action

μπαμπης5304

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο μπαμπης5304 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O μπαμπης5304 έγραψε: στις 01:12, 26-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από epote
και εκανα σε ολες ενα καιναισθητικο τεστακι χωρις να τους εξηγησω τι ειναι,
τι ειδους τεστακι ? ...Details απο τον master
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 22:22, 03-01-11:

ευθεως.............
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 801 μηνύματα.

O Apro έγραψε: στις 20:33, 04-01-11:

δε μπορώ να ξέρω..., ανάλογα τη διάθεση..., το πρόσωπο, το λόγο, το παρόν....
Παράθεση

Loth

Δραστήριο Μέλος

H Loth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 215 μηνύματα.

H Loth έγραψε: στις 21:03, 04-01-11:

πραγματικά δεν ξέρω! μλεχρι στιγμής οι " προσεγγισεις" μου είνια λίγο άκυρες που λένε και γεμάτες έμπνευση
πχ. το αγορι με το οποίο είμαι τώρα τον προσέγγισα με ένα μονόλογο σε ένα τετράδιο στην βιβλιοθήκη, πιο παλιά θυμάμαι εριξα ποτό πάνω του και γνωριστήκαμε, αλλή φορά απλά εκει που μιλάγαμε τον φίλισα.. χεχ ναι κάπως έτσι άρχιζε
1
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 21:16, 04-01-11:

Ναι γιατι το μελεταμε τοσο πολυ...

Αφου ειναι οπως κατσει κι οπως βγει...

Αν υπηρχε συνταγη, δεν θα χε νοημα να το κανουμε και η ολη κατασταση θα ηταν οπως αναφερθηκε και πιο πριν στο στυλ, "Ψιτ, μου αρεσεις... Θα μου κατσεις??"

Αλλα ευτυχως δεν υπαρχει, θελει εμπνευση κι αυτοσχεδιασμο...

Ε, και στο τελος, οτι θελει προκυψει...
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 801 μηνύματα.

O Apro έγραψε: στις 22:20, 04-01-11:

με τα τέσσερα....
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 23:34, 06-01-11:

Μπραβο Apro συμφωνω μαζι σας!!!!!!!!!!!οχι υποκρισιες ...., ''στροφουλες'' και ''να το κουραζουμε το θεμα....,'' straight to the point....!!!
Παράθεση

passenger123 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O passenger123 έγραψε: στις 01:15, 07-01-11:

Η γυναίκα αντιδρά "εγκεφαλικά" στο 99.9% ( τι να σου κάνει ο Αινστάιν ! ) της πρώτης προσπάθειας προσέγγισης χωρίς να το επιδιώκει αλλά εκ φύσεως , δηλαδή το συναίσθημα πρέπει να γεννηθεί αφού αιτιολογηθεί πρώτα , να διασταυρωθεί , να στοχοποιηθεί και να ..ούφ .. εξελιχθεί , οπότε όπως καταλαβαίνεις ο χρόνος είναι με το μέρος της . Ο άντρας και ο τρόπος σκέψης του στην προσέγγιση διαφέρει με τον νόμο των πολλαπλών επιλογών ( βλέπε στούκας και καμικάζι έως καντάδα έστω και με jukebox κάτω από παραθύρι - εξαιρούνται οι κοπέλες άνω του 3ου ορόφου ) ειδικά άν δαγκώσεις άσχημα την λαμαρίνα .Το όλο θέμα όποια κίνηση και άν επιλέξεις , είναι να μπείς στον ρόλο να δράσεις άμεσα γιατί ...η κοπέλλα μπορεί να έχει και ρολόι και βασικό βήμα είναι να της αφήσεις τον απαιτούμενο χρόνο ( όχι πιέσεις εδώ - κάτι πάει να γίνει ) να αποφασίσει την επόμενη κίνηση της .
1
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 87 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε: στις 20:28, 11-12-16:

Πρώτα πρώτα πρέπει να τον γνωρίσεις τον αλλον..Αρα εγω συνηθιζω να τον πιάνω φίλο και απο εκει και περα αρχιζεις τον μαθαινεις και καταλαβαινεις αν πρεπει να προχωρισεις η να στρεψεις αλλου τα νυχια σου..Εξαλλου μπορει στο τελος να αποδειχθει οτι ειναι καλυτερος να ειστε φιλοι πραρα να μπλεξουνε τα μπουτια σας...
Παράθεση

Thatcherite

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Thatcherite αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Thatcherite έγραψε: στις 22:25, 11-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από evalliaChefαρα
Πρώτα πρώτα πρέπει να τον γνωρίσεις τον αλλον..Αρα εγω συνηθιζω να τον πιάνω φίλο και απο εκει και περα αρχιζεις τον μαθαινεις και καταλαβαινεις αν πρεπει να προχωρισεις η να στρεψεις αλλου τα νυχια σου..Εξαλλου μπορει στο τελος να αποδειχθει οτι ειναι καλυτερος να ειστε φιλοι πραρα να μπλεξουνε τα μπουτια σας...
Και να του πεις οτι τον βλεπεις σαν φιλο και να του κανεις την καρδια περιβολι...
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 87 μηνύματα.

H evalliaChefαρα έγραψε: στις 01:09, 14-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από Thatcherite
Και να του πεις οτι τον βλεπεις σαν φιλο και να του κανεις την καρδια περιβολι...
οοοχι απαραιτητα αφου δεν εχει ς κανει σαφες στον αλλον ακομη πως τον βλεπεις γιατι να στεναχωρηθει?
..εε
βρε συ λες γι αυτο να ξέκοψε ο Μάνος?
Παράθεση

manolis_98

Περιβόητο Μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 905 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε: στις 01:47, 14-12-16:

Γι'αυτο ξεκοψε,σιγουρακι
Παράθεση

evalliaChefαρα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H evalliaChefαρα έγραψε: στις 01:54, 14-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από manolis_98
Γι'αυτο ξεκοψε,σιγουρακι
αμαν
μπααα οχι βρε συ ηταν ολιγον πεφτουλας δεεεε νομιζω..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια