Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,968 μέλη και 2,478,361 μηνύματα σε 78,936 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 538 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σας την ''έπεσε'' ποτέ άτομο του ιδίου φύλου;

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 19:14, 04-08-14:

Και μια και δυο;
Ναι! Μου την εχουν πεσει γυναικες, την πρωτη φορα τρομαξα η αληθεια ειναι. Τις αλλες οκ, το χειριστικα οπως θα το χειριζομουν με εναν ανδρα που δε με ενδιαφερει. Κι ολα καλα!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Donatella

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Donatella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 126 μηνύματα.

H Donatella Η πιο δύσκολη γλώσσα είναι τα "ξεκάθαρα" έγραψε: στις 00:12, 21-02-18:

Πολλες φορες μου την εχουν πεσει γυναικες.
Η τελευταια φορα ηταν οταν ειχα παει μαζι με τις φιλες μου σε ενα μπαρ, που στην πορεια καταλαβαμε οτι ηταν gay bar. Δεν ειχαμε ιδεα και φυσικα καμια απο εμας δεν ηταν ομοφυλοφιλη, οποτε ολες αισθανομασταν σαν την μυγα μες το γαλα. Ηταν χειμωνας και φορουσα ενα γουνακι για πανωφορι και ετσι οπως καθομασταν και μιλουσε η φιλη μου με την σερβιτορα που για το πού θα καθισουμε νιωθω ξαφνκα 3 χερια στην πλατη μου να με χαιδευουν. Γελασαμε πολυ εκεινη την μερα.
Παράθεση

Τσιγάρα σέρτικα (Στράτος :P)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 994 μηνύματα.

O Τσιγάρα σέρτικα έγραψε: στις 00:36, 21-02-18:

Αρχική Δημοσίευση από Donatella
νιωθω ξαφνκα 3 χερια στην πλατη μου να με χαιδευουν. Γελασαμε πολυ εκεινη την μερα.
η θεά Κάλι σε γκέη βέρσιον στην έπεσε Ντον;;;;;;;;;;;;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Τσιγάρα σέρτικα : 21-02-18 στις 00:42.
4
Παράθεση

Donatella

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Donatella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 126 μηνύματα.

H Donatella Η πιο δύσκολη γλώσσα είναι τα "ξεκάθαρα" έγραψε: στις 00:56, 21-02-18:

Δεν ξερω... Παντως πολυ εγκαρδιες ηταν με μενα και το παλτο μου!!
3
Παράθεση

Devil

Επιφανές Μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,063 μηνύματα.

O Devil !!! έγραψε: στις 00:58, 21-02-18:

Αρχική Δημοσίευση από Donatella
Πολλες φορες μου την εχουν πεσει γυναικες.
Η τελευταια φορα ηταν οταν ειχα παει μαζι με τις φιλες μου σε ενα μπαρ, που στην πορεια καταλαβαμε οτι ηταν gay bar. Δεν ειχαμε ιδεα και φυσικα καμια απο εμας δεν ηταν ομοφυλοφιλη, οποτε ολες αισθανομασταν σαν την μυγα μες το γαλα. Ηταν χειμωνας και φορουσα ενα γουνακι για πανωφορι και ετσι οπως καθομασταν και μιλουσε η φιλη μου με την σερβιτορα που για το πού θα καθισουμε νιωθω ξαφνκα 3 χερια στην πλατη μου να με χαιδευουν. Γελασαμε πολυ εκεινη την μερα.

=O
5
Παράθεση

Zilda

Περιβόητο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 983 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 09:58, 15-03-18:

Ναι μου την έχουν πέσει αλλά πολύ διακριτικά. Δλδ κάποιες ματιές έπιασα.
Από την άλλη δεν ξέρω κι ολας... ήμουν σε ένα κλαμπ κ ζαχαρωνα έναν που είχε μια κομπλεξική εκεί δίπλα του...Μαλλον τώρα που το σκέφτομαι θα ήταν γκομενα του και με αγριοκοιτουσε
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Zilda : 15-03-18 στις 10:05.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια