Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,843 μέλη και 2,473,331 μηνύματα σε 78,679 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 511 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς θα αντιδρούσατε αν κάποιος/α φλέρταρε το σύντροφό σας;

Zilda

Περιβόητο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 955 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 02:03, 22-11-18:

Τίποτα δεν θα έκανα. Σιγά μην δώσω στην άλλη τη χαρά ότι με επηρεάζει κι ολας ( ).
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,698 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 11:03, 23-11-18:

Αν και το θεωρώ τουλάχιστον προσβολή για το άτομο που το συνοδεύει, το να φλερτάρει κάποιος τον/ην σύντροφό του (και ξεδιαντροπιά για όποιον το κάνει), τη δεδομένη στιγμή δεν θα αντιδρούσα.
Υπάρχει καιρός μετά να τα πούμε με το ταίρι όταν βρισκόμαστε οι δυο μας, καθότι έτσι στην ψύχρα συνήθως δεν παίρνει το θάρρος κάποιος/α να φλερτάρει άτομο που συνοδεύεται. Χρειάζεται και τη συναίνεση/ενθάρρυνση από κάποιον άλλον να του δώσει το "πράσινο φως" με λόγια, με κινήσεις, με βλέμματα. Όπερ σημαίνει, κάτι σάπιο θα υπήρχε στο βασίλειο της..σχέσης μου.
3
Παράθεση

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,120 μηνύματα.

H olivi@ . έγραψε: στις 17:10, 23-11-18:

Αρχική Δημοσίευση από Aleksa
Αν και το θεωρώ τουλάχιστον προσβολή για το άτομο που το συνοδεύει, το να φλερτάρει κάποιος τον/ην σύντροφό του (και ξεδιαντροπιά για όποιον το κάνει), τη δεδομένη στιγμή δεν θα αντιδρούσα.
Υπάρχει καιρός μετά να τα πούμε με το ταίρι όταν βρισκόμαστε οι δυο μας, καθότι έτσι στην ψύχρα συνήθως δεν παίρνει το θάρρος κάποιος/α να φλερτάρει άτομο που συνοδεύεται. Χρειάζεται και τη συναίνεση/ενθάρρυνση από κάποιον άλλον να του δώσει το "πράσινο φως" με λόγια, με κινήσεις, με βλέμματα. Όπερ σημαίνει, κάτι σάπιο θα υπήρχε στο βασίλειο της..σχέσης μου.

Από που κι ως που προσβολή; Εντάξει, δεν είπαμε να έρθει κάποιος να του πει "νύχτα μου είσαι για έναν μάγκα που ποτέ κανείς μας δεν θα μας τον ξεχάσει", αλλά εφόσον ο άλλος δεν ανταποδίδει δεν βρίσκω το λόγο να προκύψει το οποιοδήποτε θέμα μεταξύ σας. Προσβλητικό κατ' εμέ είναι να θεωρείς ότι εφόσον τον φλερτάρουν φταίει αυτός που το ενθάρρυνε.
Παράθεση

The Mountain

Δραστήριο Μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 349 μηνύματα.

O The Mountain έγραψε: στις 17:54, 23-11-18:

Αρχική Δημοσίευση από olivi@
"νύχτα μου είσαι για έναν μάγκα που ποτέ κανείς μας δεν θα μας τον ξεχάσει"

EDIT: Lol τώρα είδα ότι είναι από Κων/νου και Ελένης...Δεν πειράζει ο αντιπρόεδρος του Εδεσσαικού θα μείνει εκεί γιατί είναι αξέχαστος μάγκας.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Mountain : 23-11-18 στις 18:02.
1
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,698 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 20:55, 23-11-18:

Αρχική Δημοσίευση από olivi@
Από που κι ως που προσβολή; Εντάξει, δεν είπαμε να έρθει κάποιος να του πει "νύχτα μου είσαι για έναν μάγκα που ποτέ κανείς μας δεν θα μας τον ξεχάσει", αλλά εφόσον ο άλλος δεν ανταποδίδει δεν βρίσκω το λόγο να προκύψει το οποιοδήποτε θέμα μεταξύ σας. Προσβλητικό κατ' εμέ είναι να θεωρείς ότι εφόσον τον φλερτάρουν φταίει αυτός που το ενθάρρυνε.
Προσβολή γιατί δεν σέβεται και δεν υπολογίζει τον/την συνοδό του, ανεξάρτητα από το αν θα ανταποκριθεί ή όχι.
Αν ανταποκριθεί, η ευθύνη από το... "τρίτο πρόσωπο" μεταβιβάζεται σε εκείνον που ενθάρρυνε, οπότε προσβλητικό και αναξιοπρεπές, είναι για κάνει ο άλλος τα στραβά μάτια και να προσποιηθεί οτι τίποτα δεν έγινε.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια