Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,953 μέλη και 2,477,924 μηνύματα σε 78,916 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 264 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φιλία μετά από σχέση: Εφικτό;

kate_gka

Νεοφερμένος

H kate_gka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H kate_gka χαρισε μου εναν κοσμο μοναχα για μας... έγραψε: στις 13:47, 30-07-11:

Αμεσως μετα no!Σε καμια των περιπτωσεων!Θα γινει πολυ χειροτερη η κατασταση.
Μετα απο καιρο αφου εχουν ξεπερασει ο ενας τον αλλο και δεν εχουν μεινει αποθημενα ισως ναι...
Ωστοσο το θεωρω λιγο επικινδυνο γιατι ενδεχομενως να προκυψουν μεγαλυτερα μπλεξιματα..
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 17:29, 30-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από kate! =]
μην το επιχειρησετε ποτε!!!εκτος και αν ειναι η αισχατη λυση και ο μαναδικος τροπος να μην χασεις τον αλλον απο την ζωη σου!!ειναι εφιαλτικο να νιωθεις πραγματα για τον αλλον να τον εχεις διπλα σου και να μην εχεις το δικαιωμα να τον φιλησεις , να τον παρεις μια αγκαλια....το προσπαθησα δεν μας βγηκε η ¨φιλια¨μας κρατησε για 2 μερες...ε μετα δεν αντεξε ουτε εκεινος!!
Ή εκτός αν και οι δύο δε νιώθουν κάτι επιπλέον ή τέλος πάντων μάθουν να χαλιναγωγούν αισθήματα/ορμές κτλ.
3
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,021 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 18:06, 30-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από iJohnnyCash
Πιστεύετε ότι δυο σύντροφοι μπορούν μετά από χωρισμό να είναι φίλοι?
Αν εκείνη χρειάζεται χρήματα από τον πρώην της και δεν βρίσκει άλλο κορόιδο (ανάγκη).
Αν την έχουν φτύσει οι πάντες, οπότε τον πρώτο που θα σκεφτεί είναι το κορόιδο (ανάγκη).
Αν δεν έχει καμμίά φίλη γυναίκα γιατί τις ζηλεύει όλες ή αυτές είναι καθίκια (ανάγκη).
Αν έχει ξανακάνει σχέση και έχει ξανακάνει και αυτός, οπότε κανείς από τους δυο δεν ζηλεύει (λογικό).
Αν ανήκουν σε μια ομάδα ανθρώπων με κοινά συμφέροντα και ενδιαφέροντα ή ακόμα και
μυστικά, οπότε βαριούνται όλους όσους δεν έχουν τα ίδια ενδιαφέροντα ή νοιώθουν ούφο
όταν είναι ανάμεσα σε διαφορετικές κάστες (στίγμα ή ελιτισμός).
Αν και οι δυο δεν ήταν ποτέ ερωτευμένοι μεταξύ τους, αλλά απλά ήταν σεξουαλικοί παρτενέρ.

προσωπικά αρνήθηκα πάντα να επιδιώξω ή να ονειρευτώ φιλία με πρώην, πολύ απλά γιατί ποτέ δεν έχω πει ψέμματα ότι ερωτεύτηκα και αγάπησα και επειδή παραδέχομαι ότι έχω συναισθήματα, είμαι εξαρτημένος και απόλυτος.
(ή θα έχουμε τα πάντα ή ας μην έχουμε τίποτα).
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DrStrangelove : 30-07-11 στις 18:18.
3
Παράθεση

partblah1990

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο partblah1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 86 μηνύματα.

O partblah1990 Hello to all έγραψε: στις 08:58, 17-08-11:

Μια φορά μονάχα φτάνει να ραγισει το γυαλί !

http://www.youtube.com/watch?v=d-zwUhfME9g
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια