Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,993 μέλη και 2,479,579 μηνύματα σε 78,983 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 553 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Οι χειρότερες διαφημίσεις

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,315 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 06:24, 29-06-05:

Παιδιά η διαφήμηση του ConnX είναι θεική! Δεν είναι κακή, είναι επίτηδες παρακμιακή. Ο διαφημηστής κοροιδέυει τους ΟΤΕτζίδες μπροστά στα μούτρα τους. Οι "agents" είναι οι οτετζίδες που περιμένουν απο τον καημένο χρήστη να μάθουν τί προιόν είναι αυτό που πουλάνε, οπως έγινε πολλάκις με τους κατα τόπους ΟΤΕδες και το adslgr.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 01:51, 30-06-05:

Καλά ρε gademis είσαι μορφή! Δεν την είχα σκεφτεί αυτήν την προοπτική. Εμένα έτσι κ αλλιώς πάντως μου αρέσει αυτή η διαφήμηση.
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 10:01, 30-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από gademis
Παιδιά η διαφήμηση του ConnX είναι θεική! Δεν είναι κακή, είναι επίτηδες παρακμιακή. Ο διαφημηστής κοροιδέυει τους ΟΤΕτζίδες μπροστά στα μούτρα τους. Οι "agents" είναι οι οτετζίδες που περιμένουν απο τον καημένο χρήστη να μάθουν τί προιόν είναι αυτό που πουλάνε, οπως έγινε πολλάκις με τους κατα τόπους ΟΤΕδες και το adslgr.
όντως
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 11:39, 30-06-05:

Για να ήταν πιό ρεαλιστική η διαφήμιση θα έπρεπε οι πράκτορες να ήταν μεσήλικες με κοιλάρες, ψιλοκαραφλοί με μια οδοντογλυφίδα στο χέρι. Η αίθουσα να είναι μέσα στο χαρτί και όχι state of the art και πρίν απο τον χρήστη που έχουν πιάσει (λέμε τώρα) να περιμένουν καμιά 500 πολίτες. Ρεαλισμός στην διαφήμιση
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 12:44, 30-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Για να ήταν πιό ρεαλιστική η διαφήμιση θα έπρεπε οι πράκτορες να ήταν μεσήλικες με κοιλάρες, ψιλοκαραφλοί με μια οδοντογλυφίδα στο χέρι. Η αίθουσα να είναι μέσα στο χαρτί και όχι state of the art και πρίν απο τον χρήστη που έχουν πιάσει (λέμε τώρα) να περιμένουν καμιά 500 πολίτες. Ρεαλισμός στην διαφήμιση
Πολύ καλή παρατήρηση..........
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,315 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 12:45, 30-06-05:

Χεχε, πράγματι.
Θα το έπαιρνε πρέφα βεβαια μετά ο Βουρλούμης και θα την έκοβε.
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 13:03, 30-06-05:

Εμ,ολες με τα Jumbo!!!
1
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:02, 30-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από gianakin
Εμ,ολες με τα Jumbo!!!
ΜΜΑΜΑΑΜΜΑΜΑΜΑ τώρα την θυμήθηκα, τι έκτρωμα ήταν αυτό :/
1
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 21:56, 30-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από gianakin
Εμ,ολες με τα Jumbo!!!
ΑΙΣΧΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ! :/
1
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 10:25, 01-07-05:

εμένα μου αρέσουν με τα JUMPO έχουν πλάκα
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 11:13, 01-07-05:

Οτι πιο εκνευριστικο εχει να δειξει με παιδακια η τηλεοραση κ το ραδιοφωνο.Κατι κακομαθημενα νιανιαρα να ουρλιαζουν "κ αλλα δωρα κ αλλα δωρα".Πυροβοληστε τα!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 21:04, 16-08-05:

Απ' τις χειρότερες διαφημίσεις είναι αυτές με το Calgon Είναι φρικτή διαφήμιση
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 23:23, 22-08-05:

εμενα μου της σπανε ολες
Παράθεση

lila

Νεοφερμένος

H lila αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H lila έγραψε: στις 01:13, 24-08-05:

εμενα δε μου αρεσουν αυτες του ariel και θεωρω πολυ ηλιθιες τισ διαφιμησεις με τις πεδικες τσαντες για το σχολειο...
αλλα καθα διαφιμηση την θεωρω πολυ καλη (εκτως απο μερικες εξερεσεις)γιατι η καθε μια απευθινετε σε διαφορετικη ομαδα ατομων και αν τη δειτε μεσα απο τα ματια αυτης της ομαδας θα δειτε οτι ειναι λητουργικεσ....νωμιζω...
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 515 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 13:02, 24-06-06:

Εμένα δεν μου αρέσει η διαφήμηση του Γερμανού...
Βουόλτα.. έλεος πια, λίγο φαντασία δεν υπάρχει???
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 14:24, 24-06-06:

Οι πιο πολλές διαφημίσεις μου τη σπάνε.
Παράθεση

vaguraw (Βαγγέλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O vaguraw έγραψε: στις 14:37, 24-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Η χειρότερη διαφήμιση ever είναι αυτή για το απορρυπαντικό,νομίζω το Persil Express ή κάπως έτσι γύρω στα 8 χρόνια πριν.Γιος πανύψηλος υποτιθέμενος μπασκετμπολίστας λερώνει τη φανέλα του και τρέχει στην,μετά βίας 1,50,μάμα του να του την καθαρίσει .Ήθελα να ξερα πόσα παίρνουν οι κειμενογράφοι για αυτές τις αηδίες...Γενικά οι ελληνικές διαφημίσεις αν δεν ξεφύγουν απο το στυλ ελληνίδα νοικοκυρά,ημίγυμνο μοντέλο κ.τ.λ.δεν θα προσφέρουν κάτι αξιόλογο.Μοναδική εξαίρεση οι παλιές διαφημίσεις του Neskafe εκείνες με το ηλιοβασίλεμα
ΜΑ ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΗΜΕΡΑ

νομιζα οτι ειναι tide
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 15:47, 24-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από katerina
Νομιζω οτι θα βγαλω καντηλες αν ξανακουσω "ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΙΚΙΝΙ? TEΛΕΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!".. yiak!
Χα χα χα χα είναι σε εκείνη τη διαφήμιση για μια αλοιφή με την οποία χάνεις πόντους; Εκεί δεν είναι που λέει και τη θεϊκή ατάκα "Και όταν είναι κατειλημμένα τα τηλέφωνά μας, να επειμένετε. Ο επιμένων, αδυνατίζει"
Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε: στις 17:17, 24-06-06:

Εμένα μου την δίνουν οι διαφημήσεις για απορριπαντικά στις οποίες λερωμένα παιδάκια πηγαίνουν σε μοντελο-μαμάδες και λένε "μαμά λερώθηκα"... Κι εκεί ούτε μια φωνή, ούτε μια μπάτσα... έτσι για να νοιώθουμε σαν στο σπίτι μας βρε παιδί μου!!
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 590 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 17:48, 24-06-06:

Εκείνες με τον Μπάμπη-κουλ και τις τράπεζες, και εκείνες με το "θέλω να ευχαριστήσω το διαχειριστή μου" ή κάπως έτσι... έλεος με τις τράπεζες... αλλά και η πιο καλή που έχω δει τελευταία από τράπεζα είναι, εκεί που πάει ο μπαμπάκας να πάρει τους βαθμούς του γιου, ένας συνηθισμένος ανθρωπάκος ο μπαμπάκας "γεια σας, ήρθα για τους βαθμούς του γιου μου", και δίπλα να είναι ο γιος, 2.50μ ύψος και μαύρος και να λέει ο διευθυντής, είστε σίγουρος οτι αυτός είναι ο γιος σας? ή κάπως έτσι πάει τελοσπάντων!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια