Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,968 μέλη και 2,478,394 μηνύματα σε 78,938 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 544 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Οι χειρότερες διαφημίσεις

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 15:01, 08-06-09:

χαλια μαυρα:

1
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε: στις 20:23, 06-07-09:

Προσωπικα με εκνευριζουν αυτες που δειχνουν μονο εικονα και βλεπεις ανθρωπους να ανοιγοκλεινουν το στομα και μετα βγαινει στην οθονη η λεξη η ακους καποιον να λεει''Κουφαθηκες;'' Και μετα η υπολοιπη διαφημιση κυλαει κανονικα..Αλλα με εκνευριζουν πολυ..Νομιζω οτι χαλασε η τηλεοραση..
Παράθεση

baudE Laire (jrot)

Νεοφερμένος

Ο jrot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O baudE Laire έγραψε: στις 19:48, 18-04-10:

αλέξη (κωστάλα) ,

ίσως καταφέρω να ζήσω

αλλά αυτό το παράπονο πόσο με τρώει

1
Παράθεση

Δεσμώτης

Επιφανές Μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 3,597 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε: στις 20:16, 18-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από baudE Laire
αλέξη (κωστάλα) ,

ίσως καταφέρω να ζήσω

αλλά αυτό το παράπονο πόσο με τρώει
Βωδελαίρε, μόνο που είναι στο μπάντμιντον, δε πρόκειται να πατήσω για τα επόμενα 37 χρόνια.

Όσο για το παράπονο, σε πόσα κομμάτια θρυμματίζεται ένα ποτήρι που εκσφεντονίζεται?

μπαχαχα σε καλό μας

Αυτά τα τσιτάτα φίτσουρινγκ Costalas
είναι ό,τι κλασσικότερο του έλληνα εξυπνάκια,
δηλαδή μακριά βογγούν οι κάμποι.

Φτάνει με τα ψευτοκουλτουρέ.
1
Παράθεση

baudE Laire (jrot)

Νεοφερμένος

Ο jrot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O baudE Laire έγραψε: στις 20:28, 18-04-10:

άσχετο , αλλά έκοβα το κεφάλι μου ότι όταν μου απευθύνει τον λόγο ή ο φαντ ή ο ρασκαλίτο ή εσύ , θα με πείτε βωδελαίρο

(άσχετοι με την τέχνη )

οντόπικ :

και τα ηχεία έχουνε πιο ωραίες καμπύλες
4
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 00:47, 01-09-10:

σιχαινομαι ολες τις διαφημισεις της συγκεκριμενης φετας!
5
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,255 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 14:50, 01-09-10:

Εμένα δε μου αρέσει εκείνη της ΙΚΕΑ, με την υστερική γυναίκα, που κοιτάει την απόδειξη και τρέχει, λέγοντας "Βάλε μπρος, βάλε μπρος..... Ξεκίναααααααααα............. Γιάχουυυυυ" Παλιά είχε πιο υστερική φωνή, τώρα τη διόρθωσαν

Όσο για το παριζάκι Υφαντής, καλύτερα δείτε

5
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 15:59, 01-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Αυτό το πράγμα που δείχνουν στη διαφήμιση, φαίνεται τόσο ψεύτικο! Σαν κομμάτι ασβέστης στην κυριολεξία.
1
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,021 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 16:05, 01-09-10:

H καινούρια διαφήμιση των Τζάμπο στο ραδιόφωνο με τον Ανδρέα Μικρούτσικο και κάποιον που μιμείται τον καραγκιόζη και τον γιο του τον κοπρίτη. Δεν έχω ακούσει πιο εκνευριστική και πιο ηλίθια διαφήμιση. Κρίμα γιατί όλες τις διαφημίσεις των Τζάμπο ως τώρα τις έβρισκα πολύτ έξυπνες και με έκαναν να γελάω απ'την καρδιά μου.
6
Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Περιβόητο Μέλος

H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,010 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε: στις 20:39, 15-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel

φεεεεεεεεεεεεεετα
ΦΤΑΝΕΙ δεν θέλουμε άλλη φέτα
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 19:39, 24-01-11:

και δεν πηρες τυχαια +5
παντως και γω αυτο ηρθα να ποσταρω
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 01:38, 07-11-11:

Δὲ λέω, εἶναι καλὸς ὁ σκοπὸς τῆς παραπάνω διαφήμισης, ἀλλὰ ὁ τρόπος μὲ τὸν ὁποῖο παρουσιάζονται αὐτὰ τὰ φαινόμενα, σὲ ἕνα εὐσίσθητο κοινό ὅπως τὸ παιδικό, μᾶλλον θὰ πέρναγε τὰ ἀκριβῶς ἀντίθετα μηνύματα...
3
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 01:40, 07-11-11:

Νομιζω πως η παραπανω διαφημιση απευθηνεται πιο πολυ στους γονεις των παιδιων παρα στα ιδια τα παιδια. Εγω προσωπικα την βρηκα αστεια και ενδιαφερουσα διαφημιση.
1
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 01:53, 07-11-11:

Ἀντιλαμβάνομαι τὸ ὅτι ἀπευθύνεται στοὺς γονεῖς τῶν παιδιῶν, ὅμως ἀναπόφευκτα δὲ θὰ τὴ δοῦν καὶ τὰ παιδιά; Μῆπως ἔτσι δὲ συγκεκριμενοποιοῦνται περισσότερο αὐτὰ τὰ ὁποῖα μπορεῖ κάποιος νὰ βρῇ στὸ διαδίκτυο καὶ σὲ κάποιον ποὺ δὲν ἀντιλαμβάνεται σὲ βάθος τὸ τί συμβαίνει, νὰ φανοῦν θελκτικά; Θὰ μποροῦσαν πιστεύω νὰ τὴν παρουσιάσουν μὲ μιὰ ἄλλη ὀπτική. Ἡ παρακάτω διαφήμιση π.χ. νομίζω ὅτι παρουσιάζει τὸ θέμα μὲ μιὰ πιὸ σωστὴ ὀπτική:

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 02:02, 07-11-11:

Γνωμη μου ειναι οτι γενικοτερα το θεμα του ιντερνετ ειναι πιο πολυπλοκο και δεν γινεται να αναλυθει σε μια διαφημιση.
Και νομιζω πως καπου εδω βγαινω οφτοπικ...
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 21:39, 02-01-12:

Αυτη τη διαφημιση θα την καταλαβουν πιο πολυ οι Βορειοελλαδιτες,δεν ξερω αν παιζει και νοτια Ελλαδα.Ειναι σε τοπικο σταθμο της πολης. Τelemarketing! Διαφημιζει το τεπαγιανκι (δεν ξερω και πως γραφεται ακριβως) ενα ηλεκτρικο τηγανι που φτιαχνεις διαφορα φαγητα και δειχνει εναν σεφ και μια κοπελιτσα που μαγειρευουν. Καλα αυτη η διαφημιση παιζεται απο το πρωι ως το βραδυ.Εχω παθει εθισμο και την βλεπω συνεχεια. Το κορυφαιο ειναι οτι το αγορασα κιολας το τηγανι...Ασε που οποτε την βλεπω μου ανοιγει και η ορεξη!!!
1
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 02:47, 31-01-12:

Ἀντιλαμβάνομαι ὅτι ἡ παραπάνω διαφήμιση ἔχει ὡς σκοπὸ νὰ παρουσιάσῃ τὸ ἔργο αὐτοῦ τοῦ σωματείου γιὰ ἀνθρώπους μὲ εἰδικὲς ἀνάγκες καὶ νὰ εὐαισθητοποιήσῃ τὸν κόσμο σχετικὰ μὲ αὐτὸ τὸ θέμα, ἀλλὰ δὲν μπορῶ τόσο διδακτισμὸ συνδυασμένο μὲ εὔκολη συναισθηματολογία σχετικά μὲ τὰ προβλήματα αὐτῆς τῆς εὐαίσθητης ὁμάδας τοῦ πληθυσμοῦ. Λίγος περισσότερος ῥεαλισμὸς δὲ θὰ ἔβλαπτε ἀκόμα καὶ σὲ ἕνα τέτοιο θέμα...
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 09:42, 31-01-12:

(Eτοιμαστείτε να διαφωνήσετε...) Το ομορφάντρα μου. Δηλαδή η εποχιακή μπαρούφα που περιέργως αντιμετωπίζεται σαν κάτι ποιοτικό από μεγάλη μερίδα πληθυσμου (βλέπε τυχαίο δε νομίζω, να φυγετε να πατε αλλου, η φουκαριάρα μανα, Λιζα Μπανανα, κλπ).
3
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 23:50, 14-02-12:

Χμμμ...πιανεται ως διαφημιση? Καααααααααααααλαααα last year!!!!

PS: Δεν ξερω αν το προσεξατε τα παλαμακια απο το κιτρινο ανθρωπακι συνοδευουν το τραγουδιιιιιιιιι!!!Τραγικο!!!!!
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 02:35, 20-04-12:

Θα πρέπει όλοι οι υποψήφιοι της Δημοκρατικής Συμμαχίας, να έφαγαν πολύ ξύλο πριν ποζάρουν. Δεν εξηγείται αλλιώς η ομοιότητά τους με την Adams Family.

Χειρότερη πολιτική καμπάνια EVER!!!
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  dimsim.jpg
Εμφανίσεις:  388
Μέγεθος:  118,3 KB  
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια