Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,856 μέλη και 2,473,753 μηνύματα σε 78,696 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 372 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πρώτο αμάξι, τι να διαλέξω;

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 19:57, 27-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από gatouni8400
Audiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγώ μαζί σου , αλλά με 10 χιλιάρικα , το πολύ-πολύ να πάρει audi ζάντες
6
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

gatouni8400 (Χαρά Καλέ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H gatouni8400 Δεν είναι εδώ για κανέναν εκτός από..... έγραψε: στις 20:06, 27-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
εγώ μαζί σου , αλλά με 10 χιλιάρικα , το πολύ-πολύ να πάρει audi ζάντες
χα χαααααααααααααααααααααα..δεν ήξερα οτι πρέπει με 10 χιλιάρικα!!!!!!Λοιπόν τότε προτείνω το fiat 500..κι αυτό μου αρέσει πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 20:36, 27-07-10:

Αν σου αρέσει πάρε το 500.
Παράθεση

gatouni8400 (Χαρά Καλέ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H gatouni8400 Δεν είναι εδώ για κανέναν εκτός από..... έγραψε: στις 20:55, 27-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Αν σου αρέσει πάρε το 500.
Δεν σου αρέσει???????????????????????????σορρυ..................
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 21:03, 27-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από gatouni8400
χα χαααααααααααααααααααααα..δεν ήξερα οτι πρέπει με 10 χιλιάρικα!!!!!!Λοιπόν τότε προτείνω το fiat 500..κι αυτό μου αρέσει πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ε άμα σου αρέσει, αυτό να πάρει.
2
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 21:04, 27-07-10:

Είπες ότι σου αρέσει πολύ!!! Γι' αυτό στο είπα..
Το πρότεινε και άλλο μέλος. Θα πάω να το δω.

Αρχική Δημοσίευση από borat
Ε άμα σου αρέσει, αυτό να πάρει.
You got the point
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prinCess. : 27-07-10 στις 21:30. Αιτία: merge
1
Παράθεση

gatouni8400 (Χαρά Καλέ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H gatouni8400 Δεν είναι εδώ για κανέναν εκτός από..... έγραψε: στις 21:09, 27-07-10:

Είσαι 19 χρονών κ θα πάρεις δικό σου αμαξάκι..μπράβο σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πάντως να πας να το κοιτάξεις,είναι πολύ όμορφο αμάξι για μια κοπέλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 22:47, 27-07-10:

πληρωνεις τσμπα λεφτα για μοδα.και design για το 500..(σκαρι ka εχει.)
με την ιδια τιμη παιρνεις πολυ καλυτερα αυτοκινητα..

εγω οποτε βλεπω γυναικες-συνηθως- στο δρομο με το 500αρακι και σκαραβαιο καινουριο..τις κατατασσω αμεσως στις κότες-ψωνια..που παιρνουν το αυτοκινητο για φιγουρα και οχι για πραγματικη αξια του..

στην ιδια κατηγορια ανηκει και το μνι κουπερ καινουριο..

απλα μοδα κα ολα τα αλλα μετρια.....

σαν να παιρνουμε ρουχα..που φτασαμε..
2
1
Παράθεση

Morelo

Διάσημο Μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 871 μηνύματα.

O Morelo έγραψε: στις 22:57, 27-07-10:

Εγω σστα λεφτα που προτιθεσαι να δωσεις ψηφιζω το ford fiesta οπως ειχα γραψει!
το fiat συμφωνω με τον Αγγελο.... και μενα μονο για φιγουρα και στυλ μου φενεται οτι ειναι αυτο το αμαξι... ασε που για ταξιδια που το χριαζεσαι δεν νομιζωω να ειναι και η καλυτερη επιλογη.. αυτο πρεπει να ειναι ιδανικο για την πολη και για μικρες αποστασεις !!
1
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 23:02, 27-07-10:

παρε ενα γερο αυτοκινητο μικρης κατηγοριας ,οχι σουπερ μινι(σαν το 500 ).. αλλα σαν το φιεστα,fabia, mazda 2,207 κλπ..
μικρο,,αλλα να πηγαινει και σε δρομο 1200-1400 κυβικα

τα mazda θεωρουνται πολυ γερα ..ισχυει?

στα μικρα γενικα θεωρουνται καλυτεροι οι γιαπωνεζοι παντως..ισως ειναι καλυτερα να ψαξεις εκει..

τα πεζο που μου αρεσουν εμενα πχ ειναι εξαιρετικα ίσως και τα καλυτερα συχνα σε οικογενειακες μπερλινες.. αλλα στα μικρα και οι γαλλοι ακομα συνεργαζονται συχνα με τους ιαπωνες..
εκαστος στο ειδος του..
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H MissKit έγραψε: στις 02:05, 28-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
πληρωνεις τσμπα λεφτα για μοδα.και design για το 500..(σκαρι ka εχει.)
με την ιδια τιμη παιρνεις πολυ καλυτερα αυτοκινητα..

εγω οποτε βλεπω γυναικες-συνηθως- στο δρομο με το 500αρακι και σκαραβαιο καινουριο..τις κατατασσω αμεσως στις κότες-ψωνια..που παιρνουν το αυτοκινητο για φιγουρα και οχι για πραγματικη αξια του..

στην ιδια κατηγορια ανηκει και το μνι κουπερ καινουριο..

απλα μοδα κα ολα τα αλλα μετρια.....

σαν να παιρνουμε ρουχα..που φτασαμε..
Το 500αράκι είναι χαριτωμένο αρκετά αλλά μόνο για μια έκδοσή του θα ενδιαφερόμουν η οποία δεν κυκλοφορεί. Είναι συλλεκτική. Δε σας λέω ποια θα με πάρετε με τις ντομάτες, αν δεν τη γνωρίζετε.
Mini θα έπαιρνα αν έβρισκα την παλιά τους έκδοση. Τρελαίνομαι με το παλιό. Είναι απίθανο. Επίσης δε μου αρέσει να κατηγοριοποιώ τους ανθρώπους. Καθένας είναι μοναδικός, κι ας έχει κάποια κοινά σημεία με κάποιον άλλον, οπότε ως προς αυτό διαφωνώ.

Καταλήξαμε σε Opel Corsa ή Suzuki Swift.
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 12:01, 28-07-10:

από το σύνολο των ποστ σου , θα πρότεινα το Swift αν και αρχικά σου πρότεινα το corsa

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
εκαστος στο ειδος του..
και ο Στάρμπακς στον φραπέ του
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,137 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 12:43, 28-07-10:

Εμφανισιακά μου αρέσει περισσότερο το opelaki. Αν και η πρόταση του Μοrelo (ford fiesta) νομίζω ότι είναι καλύτερη και από τα δυο.
2
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 12:50, 28-07-10:

από το σύνολο των ποστ σου , θα πρότεινα το Swift αν και αρχικά σου πρότεινα το corsa
και εγω swift θα προτεινα...τα corsa εχουν φημη τουλαχιστον ως βαρια και αργοκινητα για μικρα..

τα suzuki μικρα θεωρουνται πιο αξιοπιστα ..
και πιο γερα και λιγοτερες ζημιες θεωρουνται τα daihatsu..

συνεχιζω βεβαια να πονταρω και σε mazda..
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H MissKit έγραψε: στις 15:46, 28-07-10:

Το corsa μου άρεσε περισσότερο Και μάλλον αυτό θα πάρουμε.. Θα πάει στο μηχανικό κι αν μας δώσει πράσινο φως μετά θα περάσει στα χέρια μου (ταλαίπωρο )
2
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,628 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 15:59, 28-07-10:

Εγώ θεωρώ υπερβολικό 10-11 χιλιάρικα για πρώτο αυτοκίνητο. Σε κρίση βρισκόμαστε πρώτον και δεύτερον καλό είναι τα παιδιά να ξέρουν την αξία των χρημάτων. Εγώ στη θέση των γονιών σου θα σου έπαιρνα ένα μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση.

(αλλά εγώ είμαι και πολύ αυστηρή)
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H MissKit έγραψε: στις 16:41, 28-07-10:

Αν είδες, μεταχειρισμένο ψάχναμε κι εννοείται ότι δεν είναι καινούριο σε τέτοια τιμή. Το συμπέρασμα ότι δεν ξέρω την αξία των χρημάτων δε γνωρίζω από που προκύπτει. Οι γονείς μου νοιάζονται για 'μένα και θέλουν να είμαι ασφαλής στο δρόμο, επομένως κάνουν ό,τι καλύτερο μπορούν.
6
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,628 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 16:52, 28-07-10:

Αν είδες, μεταχειρισμένο ψάχναμε κι εννοείται ότι δεν είναι καινούριο σε τέτοια τιμή. Το συμπέρασμα ότι δεν ξέρω την αξία των χρημάτων δε γνωρίζω από που προκύπτει. Οι γονείς μου νοιάζονται για 'μένα και θέλουν να είμαι ασφαλής στο δρόμο, επομένως κάνουν ό,τι καλύτερο μπορούν.
Δε μιλούσα για σένα, το γενίκευσα. Δεν κατάλαβα οτι ψάχνετε μεταχειρισμένο, αλλά και πάλι αυτά τα λεφτά είναι κάπως σπατάλη.

Εγώ πήρα 2 μεταχειρισμένα αμάξια με δικά μου χρήματα.

Μην προσβάλλεσαι, κουβέντα κάνουμε.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H MissKit έγραψε: στις 16:58, 28-07-10:

Οκ.. Είναι που δε σας γνωρίζω και δε μπορώ να καταλάβω ποιος λέει τι και με ποια διάθεση Απλώς μπήκε σε αυτό το θέμα και νόμιζα πως το συμπέρασμά σου με συμπεριελάμβανε.
Είμαι φοιτήτρια, και δεν εργάζομαι, οπότε το να μπορέσω να πάρω αυτοκίνητο με δικά μου χρήματα αργεί για μερικά χρόνια. Ωστόσο όταν τα καταφέρω πίστεψέ η χαρά μου θα είναι διπλή.
1
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 22:03, 28-07-10:

Το corsa μου άρεσε περισσότερο Και μάλλον αυτό θα πάρουμε.. Θα πάει στο μηχανικό κι αν μας δώσει πράσινο φως μετά θα περάσει στα χέρια μου (ταλαίπωρο )
αντε με το καλο.

.ποιας χρονολογιας ειναι?
για να βρουμε φωτο...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια