Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,967 μέλη και 2,478,231 μηνύματα σε 78,931 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 504 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πάμε θέατρο;

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε: στις 23:10, 17-07-13:

εγω αναρωτιεμαι αξιζει να παω στις Βακχες; Θα ρθουν Βολο σε 5 μερες.
Ο λογος που με κανει να το σκεφτομαι ειναι οτι παιζει ο Ρουβας.
Νταξει ρατσισμος ξερω γω αλλα αληθεια δε ξερω αν αξιζει να δωσω χρηματα για να δω καποιον που δεν ειναι καν ηθοποιος.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

H _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 852 μηνύματα.

H _Νηρηίς_ έγραψε: στις 23:14, 17-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από rootbreaker
Ο λογος που με κανει να το σκεφτομαι ειναι οτι παιζει ο Ρουβας.
Νταξει ρατσισμος ξερω γω αλλα αληθεια δε ξερω αν αξιζει να δωσω χρηματα για να δω καποιον που δεν ειναι καν ηθοποιος.
Πόσο είναι το εισιτήριο;
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε: στις 23:18, 17-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από _Νηρηίς_
Πόσο είναι το εισιτήριο;
15 νομιζω οτι ειναι .Τα δινεις η δε τα δινεις;
Η περιμενεις να δεις την ''Ελενη'' που παιζει η Πεμυ Ζουνη και τον ''Αγαμεμνων'' που παιζει ο Μαινας;
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 23:21, 17-07-13:

Και μόλις πήγα να σου απαντήσω "Γιατί όχι;"
Μετά διάβασα αυτό:

Έλεος......

Don't do it
1
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε: στις 23:29, 17-07-13:

Κοινη λογικη το οχι στο Ρουβα αι γκεςς
Παντως ενταξει αγαπω το θεατρο και ολο μειωνεται ο κοσμος στις παραστασεις που αξιζουν και αυτο μου ξενιζει πολυ.
Παλιοτερα πηγαινα να παρω εισητηριο και μου ελεγαν ''καλα που ηρθατε τωρα,γιατι ειναι σχεδον τα τελευταια''
Και τωρα μισοαδεια τα θεατρα.Ειναι πολυ κριμα.
Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

H _Νηρηίς_ έγραψε: στις 23:42, 17-07-13:

15 νομιζω οτι ειναι .Τα δινεις η δε τα δινεις;
Η περιμενεις να δεις την ''Ελενη'' που παιζει η Πεμυ Ζουνη και τον ''Αγαμεμνων'' που παιζει ο Μαινας;
Έψαξα προ ημερών στο διαδίκτυο ειδήσεις για τις Βακχες. Απο κάτι video-αποσπάσματα δεν ικανοποιήθηκα, μπορεί φυσικά η παράσταση στην ολότητά της να είναι πιο ενδιαφέρουσα. Περίμενε να δείς την παράσταση με το Μάινα καλύτερα!
1
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε: στις 23:44, 17-07-13:

Mαλλον καπως ετσι θα γινει.Θενξ παντως
1
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 23:45, 17-07-13:

Κοινη λογικη το οχι στο Ρουβα αι γκεςς
Παντως ενταξει αγαπω το θεατρο και ολο μειωνεται ο κοσμος στις παραστασεις που αξιζουν και αυτο μου ξενιζει πολυ.
Παλιοτερα πηγαινα να παρω εισητηριο και μου ελεγαν ''καλα που ηρθατε τωρα,γιατι ειναι σχεδον τα τελευταια''
Και τωρα μισοαδεια τα θεατρα.Ειναι πολυ κριμα.
Ναι εντάξει. Αυτό είναι ένα άλλο θέμα.
Για τις Βάκχες με τον Ρουβά που λέγαμε τι να σου πω....Πάρε το ρίσκο. Μην σε πάρω και στο λαιμό μου.
Αλλά να ξέρεις μιλάμε για τον μεγαλύτερο τενεκέ της ελληνικής σόου μπιζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ
Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

H _Νηρηίς_ έγραψε: στις 23:47, 17-07-13:

Mαλλον καπως ετσι θα γινει.Θενξ παντως
Εγώ την έχω πάθει πάντως να πάω στην Επίδαυρο σε μία παράσταση, να έχω διαβάσει την υπόθεση, να έχω ρωτήσει έναν γνωστό φιλόλογό μου για να με κατατοπίσει πλήρως και τελικά η παράσταση μου φάνηκε υπερβολή για την υπερβολή.
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε: στις 00:05, 18-07-13:

Το ξερω και γω την εχω παθει ετσι. Παντως αν αξιζει και ενας εστω ηθοποιος θα θελα να πηγαινω οπου μπορω.
Προσφατα ειδα τον Ερωτοκριτο απο φοιτητες.
Αν και 2,5 ωρες παρασταση ,ηταν πολυ καλοδουλεμενη και καλοφτιαγμενη.
Αγαπω πολυ τετοιες ενεργειες
Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

H _Νηρηίς_ έγραψε: στις 00:12, 18-07-13:

Το ξερω και γω την εχω παθει ετσι. Παντως αν αξιζει και ενας εστω ηθοποιος θα θελα να πηγαινω οπου μπορω.
Προσφατα ειδα τον Ερωτοκριτο απο φοιτητες.
Αν και 2,5 ωρες παρασταση ,ηταν πολυ καλοδουλεμενη και καλοφτιαγμενη.
Αγαπω πολυ τετοιες ενεργειες
Πράγματι. Αυτά είναι τα θετικά του να ζείς σε μία μεγάλη, όσο γίνεται έστω, πόλη έχεις πολλές ευκαιρίες. Όχι σαν εμένα και άλλους τόσους που πρέπει να πάμε σε κοντινές πόλεις όπου περιοδεύουν.
1
Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 850 μηνύματα.

O Βλα έγραψε: στις 15:06, 17-08-13:

Παράθεση

Brightside:) (Δανάη)

Νεοφερμένος

H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H Brightside:) εμμ, γειιααα... έγραψε: στις 20:12, 23-08-13:

Εγω απλα το λατρευω!!! Και παιζω και θεατρο!!! Εκτος απο μια δυο αθλιες παραστασεις που εχω παει ολες οι αλλες μου εχουν μεινει!! Δεν μπορω να καταλαβω ολουςς εσας που λετε οτι δεν σας αρεσει ειναι απλα μαγικο!! Νταξει δεν σας κατηγορω εννοειται γουστα ειναι αυτα απλα δεν σας καταλαβαινω!! Το προτιμω χιλιες φορες απο το σινεμα αλλα νταξει δεν γινεται να πηγαινεις και πολυ συχνα επειδη συγκριτικα με τον κινηματογραφο η τιμη ειναι υψηλοτερη...
2
Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 977 μηνύματα.

H Alireza έγραψε: στις 09:23, 24-08-13:

Πφφ λέτε δηλαδή πως δεν αξίζει η παράσταση επειδή παίζει ο Ρουβάς ε? Γιατί είχα κανονίσει να πάω αλλά ας μη δώσω τσάμπα λεφτά..
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 18:15, 24-08-13:

Έχει πάει κανείς στην Μήδεια με τον Κιμούλη; Πως σας φάνηκε; Έρχεται τέλη Αυγούστου και λέω να πάω.
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,965 μηνύματα.

H aba έγραψε: στις 23:54, 25-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alireza
Πφφ λέτε δηλαδή πως δεν αξίζει η παράσταση επειδή παίζει ο Ρουβάς ε? Γιατί είχα κανονίσει να πάω αλλά ας μη δώσω τσάμπα λεφτά..
Αρχική Δημοσίευση από Loreley
Έχει πάει κανείς στην Μήδεια με τον Κιμούλη; Πως σας φάνηκε; Έρχεται τέλη Αυγούστου και λέω να πάω.
Δεν έτυχε να δω καμία από τις δύο, αλλά έχω ακούσει για την πρώτη τα καλύτερα, ενώ για τη δεύτερη τα χειρότερα
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 01:29, 27-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από aba
Δεν έτυχε να δω καμία από τις δύο, αλλά έχω ακούσει για την πρώτη τα καλύτερα, ενώ για τη δεύτερη τα χειρότερα
Διάβασα και εγώ μερικές κριτικές, και από ότι είδα είναι ή του ύψους ή του βάθους. Μερικοί βρίσκουν την παράσταση καταπληκτική, κάποιοι άλλη απαράδεκτη. Το σκέφτηκα πάντως, και μάλλον θα πάω σε κανένα θερινό σινεμά, γιατί πολύ φοβάμαι ότι η παράσταση δεν θα μου αρέσει.
1
Παράθεση

anna-what if??

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H anna-what if?? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H anna-what if?? έγραψε: στις 00:06, 29-09-13:

Η καλύτερη παράσταση που έχω δει: "Ο κήπος των θαυμάτων" του Καμπανέλλη σε παραγωγή του Εθνικού. Ο Κωσταντίνος Ασπιώτης απλά καταπληκτικός! Ήμουν συγκλονισμένη όταν τελείωσε.. Γενικά λατρεύω το θέατρο, αλλά δυστυχώς στην επαρχία και ειδικά στα νησιά δεν υπάρχουν πολλές ευκαιρίες να δεις μια καλή παράσταση...
Παράθεση

dimpaokara (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.

O dimpaokara έγραψε: στις 00:41, 29-09-13:

τελευταία φορά που πήγα στο θέατρο ήταν στην τριήμερη στην Αθήνα και είδαμε το fame
Υ.Γ.=η demy είναι πολύ όμορφη
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,638 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 18:10, 27-10-18:

Εγώ περιμένω να ξεκινήσει το Τζασμίν με την Ελένη Ράντου. Δεν χάνω ποτέ παράστασή της

Όσον αφορά γενικά το θέατρο, έχω ως κανόνα να κάθομαι 2η ή 3η σειρά και κέντρο. Τόσο για να ακούω καλύτερα (καθώς είμαι βαρήκοος) όσο και για να απολαμβάνω περισσότερο το δρώμενο.
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια