Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,963 μέλη και 2,478,039 μηνύματα σε 78,923 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 531 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ηλίθιοι και αστείοι λόγοι χωρισμού που έχετε ακούσει/πει

Menoula

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 10 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H Menoula Something totally different.. έγραψε: στις 20:25, 12-12-11:

Χαχαχα εχω ακουσει το αλλο το ωραιο οτι δεν ηθελε ο ενας να παει διακοπες με τον αλλον και γιαυτο το λογο εγινε μεγαλος τσακωμος και οδηγησε σε χωρισμο του τυπου...δεν θελω να σε ξαναδω γιατι δεν θες να εισαι πραγματικα μαζι μου χαχαχα
Καλα τελειως ανωρυμο αν ισχυει πραγματικα απο μονο του ολο αυτο..αν και νομιζω οτι ηταν η αφορμη αυτο και οδηγησε χωρισμος..τεσπα :Ρ
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε: στις 22:59, 07-09-12:

Λογος χωρισμου που ετυχε στην ξαδερφη μου: Το αγορι της γενικα ειναι πολυ ζηλιαρης...σε βαθμο κουραστικο!Η ξαδερφη μου λατρευει τον ΤUS...τον εκανε λοιπον add στο φεις και του εστειλε σε μηνυμα ποσο καταπληκτικος ειναι(ναι..ειναι λιγο τρελη η κοπελα=Ρ)...μπαινει το αγορι της στο φεις της την επομενη μερα(εχει τους κωδικους της) και βλεπει το μηνυμα!Ε ρε ποιος τον ειδε και δεν το φοβηθηκε!Τα πηρε για τα καλα!Και της κανει:ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥΥ!!!ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟΝ TUS ΣΟΥ!!!ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗ ΣΟΥ!!ΑΦΟΥ ΑΥΤΟΝ ΘΕΣ!!!ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΞΑΝΑΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ!!!!ΠΟΤΕΕΕ!

προσωπικα το θεωρω ΤΡΑΤΖΙΚ!οταν μου το ειπε η κοπελα ΕΜΕΙΝΑ!=Ρ(τελικα τα ξαναβρηκαν και ειναι και παλι =Ρ)
1
Παράθεση

laurentides

Δραστήριο Μέλος

H laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H laurentides έγραψε: στις 15:46, 19-03-14:

Αυτό το δεν σου αξίζω δεν είναι πάντα ψέμμα
2
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Losing all hope, was freedom! έγραψε: στις 14:21, 01-12-14:

Χώρισαν γιατί διαφωνούσαν για το ποιος αγαπάει περισσότερο τον άλλον..
Το έχω ακούσει
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,516 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 15:22, 01-12-14:

<<Η σχέση μας είναι τέλεια, αγαπιόμαστε και περνάμε πολύ όμορφα. Όμως, πρέπει να χωρίσουμε για να μείνει σε όλη μας τη ζωή μια ωραία και γλυκιά ανάμνηση. Διαφορετικά, η σχέση μας με το χρόνο θα φθαρεί, θα πάψουμε να θέλουμε ο ένας τον άλλο, θα αρχίσουμε να μαλώνουμε, ο χωρισμός μας θα είναι βίαιος και θα μείνουμε με πικρές αναμνήσεις>>

Παράθεση

KeepDreaming!

Διάσημο Μέλος

H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε: στις 15:54, 01-12-14:

Να έχουμε να βρεθούμε 1 μήνα,τα σπίτια μας να απέχουν μια ώρα και κάτι μεταξύ του και όταν τους είπα ότι δεν μ'αρέσει αυτή η κατάσταση και θέλω να τελειώνουμε μου είπε"Το ήξερα ότι δεν θα κρατήσει γιατί το άτομο που είμαστε μαζί, το θέλω κοντά μου"!
Λες και μέναμε σε διαφορετικές χώρες ας πούμε!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη KeepDreaming! : 01-12-14 στις 15:57.
Παράθεση

aladdin

Περιβόητο Μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 908 μηνύματα.

O aladdin έγραψε: στις 16:45, 01-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από georgia.94
Λογος χωρισμου που ετυχε στην ξαδερφη μου: Το αγορι της γενικα ειναι πολυ ζηλιαρης...σε βαθμο κουραστικο!Η ξαδερφη μου λατρευει τον ΤUS...τον εκανε λοιπον add στο φεις και του εστειλε σε μηνυμα ποσο καταπληκτικος ειναι(ναι..ειναι λιγο τρελη η κοπελα=Ρ)...μπαινει το αγορι της στο φεις της την επομενη μερα(εχει τους κωδικους της) και βλεπει το μηνυμα!Ε ρε ποιος τον ειδε και δεν το φοβηθηκε!Τα πηρε για τα καλα!Και της κανει:ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥΥ!!!ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟΝ TUS ΣΟΥ!!!ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗ ΣΟΥ!!ΑΦΟΥ ΑΥΤΟΝ ΘΕΣ!!!ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΞΑΝΑΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ!!!!ΠΟΤΕΕΕ!

προσωπικα το θεωρω ΤΡΑΤΖΙΚ!οταν μου το ειπε η κοπελα ΕΜΕΙΝΑ!=Ρ(τελικα τα ξαναβρηκαν και ειναι και παλι =Ρ)
Μαλλον ερωτευτηκε τη λαθος κοπελια!
Παράθεση

φρι-κη

Αποκλεισμένος χρήστης

H φρι-κη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H φρι-κη έγραψε: στις 20:40, 01-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
<<Η σχέση μας είναι τέλεια, αγαπιόμαστε και περνάμε πολύ όμορφα. Όμως, πρέπει να χωρίσουμε για να μείνει σε όλη μας τη ζωή μια ωραία και γλυκιά ανάμνηση. Διαφορετικά, η σχέση μας με το χρόνο θα φθαρεί, θα πάψουμε να θέλουμε ο ένας τον άλλο, θα αρχίσουμε να μαλώνουμε, ο χωρισμός μας θα είναι βίαιος και θα μείνουμε με πικρές αναμνήσεις>>

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,516 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 22:43, 01-12-14:

1) Βαρέθηκα τη γκρίνια σου.
2) Δεν σε εγκρίνει η μαμά μου.
3) Βρήκα μια καλύτερη.
4) Θέλω να αποκτήσω εμπειρίες.
5) Δεν ξέρεις πολλά κόλπα.
6) Πάχυνες.
7) Ανακάλυψα ότι δεν ταιριάζουμε.
8.) Τα ξανάφτιαξα με την πρώην.
9) Η σχέση μας με πνίγει.
10) Θα κλειστώ σε μοναστήρι.

1
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Losing all hope, was freedom! έγραψε: στις 17:39, 03-12-14:

Το θέμα είναι να μην στεναχωριέσαι, δεν σε θέλει, δεν την θέλεις...
Βρίσκεις άλλον/άλλη.

Επίσης "σπαστικό" είναι όταν ανακατεύεται η παρέα στην σχέση... Για κάποιο λόγο η παρέα του παλικαριού δεν χωνεύει την κοπέλα, και η παρέα της κοπέλας δεν χωνεύει το παλικάρι... :S

Ειδικά όταν κανονίζεις να πας βόλτα μαζί της, και έρχεται και η φιλενάδα της μαζί...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια