Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,003 μέλη και 2,480,003 μηνύματα σε 79,006 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 570 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγκαλιές και χάδια

(Άντρες!) Θέλετε αγκαλίες μετά το σεξ ?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 50)
Μμμμμμ ναι πάντα μου αρέσει! (Ναι)
40
80,00%
Τι λες τώρα? Ναι όσο και το να πηγαίνουμε μαζί για ψώνια! (Όχι
1
2,00%
Ανάλογα, κάποιες φορές ναι (όταν έχω κάνει λαδιά) κάποιες όχι!( Champions League!) (Ναι και όχι!)
3
6,00%
Αυτό το κουμπάκι τι κάνει ? (Κουμπάκιας!)
6
12,00%

phyllis (αθηνα)

Δραστήριο Μέλος

H αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 406 μηνύματα.

H phyllis έγραψε: στις 09:06, 14-05-07:

καλημερα παιδια τι μου κανετε?

ο συντοροφος σας μετα το σεξ σας ζηταει αγκαλιτσες και χαδακια?
εμενα τωρα τελευταια ο δικος μου με αγκαλιαζει σφιχτα και με χαιδευει στα μαλλια και ειναι ολο γλυκες και μου αρεσει γιατι ειναι ευαισθητουλης και τρυφερος!!
μου ειπε οτι νιωθει πολυ ομορφα απλα και μονο που με εχει αγκαλια!
τελικα ειναι και οι αντρες ευαισθητοι ε? (πλακα κανω!)

εσας πως ειναι ο συντροφος σας μετα? κοιμαται, καπνιζει θελει χαδακια?
για πειτε, για πειτε να ξεκινησουμε καλα τη βδομαδα!
αχ σημερα κλεινουμε 4 μηνες με το αγορι μου!
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 09:11, 14-05-07:

Οι περισσότεροι άντρες που ξέρω, θέλουν αγκαλίτσες και χαδάκια μετά το σεξ, τουλάχιστον για λίγο Εμένα συνήθως θέλει απλά ..δεύτερο γύρο!
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 09:35, 14-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από phyllis
τελικα ειναι και οι αντρες ευαισθητοι ε? (πλακα κανω!)
Μην κάνεις καθόλου πλάκα. Οι άντρες είναι πολύ ευαίσθητοι μην κοιτάς που προσπαθούν να το κρύβουν
3
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,814 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 09:37, 14-05-07:

ολοι οι αντρες μετα το σεξ θελουν αγκαλιτσες οπως κι εμεις αλλωστε... λογικο δεν ειναι;
Παράθεση

phyllis (αθηνα)

Δραστήριο Μέλος

H αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 406 μηνύματα.

H phyllis έγραψε: στις 09:47, 14-05-07:

ναι? και εγω νομιζα οτι δεν τους αρεσουν τοσο τα χαδια και κοροιδευουν εμας που τα ζηταμε..........
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 09:48, 14-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
ολοι οι αντρες μετα το σεξ θελουν αγκαλιτσες οπως κι εμεις αλλωστε... λογικο δεν ειναι;
???? Ναι ε?
Δεν νομίζω ότι έχεις δίκιο, μήπως να βάζαμε poll?
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 10:26, 14-05-07:

Και δεν βάζουμε; Κι εγώ την έχω την απορία (αν και το .. προσωπικό στατιστικό μου δείγμα λέει πως τις θέλουν )
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 364 μηνύματα.

H torry έγραψε: στις 21:52, 14-05-07:

Εγώ θέλω αγκαλίτσες και χαδάκια όμως ο άντρας μου πολλές φορές δεν θέλει ούτε να τον αγγίζω για λίγο, μέχρι να χαλαρώσει μετά με κάνει αγκαλίτσα και μου χαϊδευει τα μαλλιά μέχρι να κανω νάνι
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη torry : 15-05-07 στις 20:55.
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,595 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 21:55, 14-05-07:

Εμένα πάντως μου αρέσουν οι αγκαλίτσες και τα χάδια, αλλά όχι αμέσως... Λίγο αργότερα, μετά το μπάνιο που ακολουθεί

Γενικά όμως είμαι πολύ χαδιάρης...

Αρχική Δημοσίευση από torry
μετά με κάνει αγκαλίτσα και μου χαϊδευει τα μαλλιά μέχρι να κλανω νάνι
δεν μπορούσα να αποφύγω το quote!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 09:39, 15-05-07:

Χαδάκια θέλουμε και οι δύο άλλα είναι λίγο περίεργη η κατάσταση στο τέλος που δεν είναι πολλύ εφυκτό οπώτε κάνουμε στο τέλος γενικότερα
Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 434 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε: στις 09:51, 15-05-07:

Μου έχουν τύχει και τα δύο..και ας είμαι γυναίκα!Από την μία να γυρίζω την πλάτη μου και να πέφτω ξερή για ύπνο (ειδικά αν έχουμε πιει) και άλλες φορές να μην ξεκολλάω! Οι εκάστοτε σύντροφοί μου πάντως ήταν πολύ τρυφεροί. Ίσως παίζει το γεγονός ότι δεν έχω κάνει free σχέσεις αλλά πιο ουσιαστικές.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 10:07, 15-05-07:

Μπα, εμένα και στις free όλοι ήθελαν χάδια μετά.. ίσως επειδή γενικά είμαι πολύ τρυφερός άνθρωπος να τους το έβγαζα, δεν ξέρω
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 10:29, 15-05-07:

Πάντα αγκαλίτσες και χαζολογάκια!!
1
Παράθεση

phyllis (αθηνα)

Δραστήριο Μέλος

H phyllis έγραψε: στις 11:46, 15-05-07:

βρε παιδια μια απορια θελω να μου λυσετε...σορρυ για την τολμηρη ερωτηση αλλα να σας ρωτησω κατι? ειμαι πρωταρα στο σεξ και δεν ξερω πολλα πολλα
με ποια σταση πετυχαινετε τον οργασμο?
περναω καλα σε αυτο το θεμα δε λεω αλλα δεν εχω νιωσει πολλες φορες το μεγαλο μπαμ συνηθως οταν ειμαι εγω απο πανω νιωθω περισσοτερα.προτεινετε καμια σταση για να νιωσω εμ..... ξερετε!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 11:53, 15-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από phyllis
βρε παιδια μια απορια θελω να μου λυσετε...σορρυ για την τολμηρη ερωτηση αλλα να σας ρωτησω κατι? ειμαι πρωταρα στο σεξ και δεν ξερω πολλα πολλα
με ποια σταση πετυχαινετε τον οργασμο?
περναω καλα σε αυτο το θεμα δε λεω αλλα δεν εχω νιωσει πολλες φορες το μεγαλο μπαμ συνηθως οταν ειμαι εγω απο πανω νιωθω περισσοτερα.προτεινετε καμια σταση για να νιωσω εμ..... ξερετε!
Περίμενε λίγο Ποια ειναι η αγαπημένη σας στάση; έρχοντε και άλλα θέματα

πολλαπλοι οργασμοι! δες άν σε καλύπτει κάποιο
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 00:50, 11-02-11:

Ναι παντα ειμαστε αγκαλια μετα την ερωτικη συνευρευση ...δεν θα μπορουσε να ηταν αλλιως...
Παράθεση

VivianVivian

Νεοφερμένος

H VivianVivian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H VivianVivian έγραψε: στις 02:04, 11-02-11:

Αν στη ζωή δεν υπήρχαν κι αυτά, τότε................................................... Δε θα υπήρχε ζωή! Οι αγκαλιές, τα φιλιά και τα χάδια από ανθρώπους που πραγματικά το εννοούν και σ'αγαπούν, είναι ο καλύτερος λόγος για να χαμογελάς και να είσαι αισιόδοξος................... Και τελικά, ίσως και να είναι το μεγαλύτερο βραβείο που θα μπορούσε να πάρει κανείς! Ίσως σε κάποιους φανούν τετριμμένα αυτά που γράφω, αλλά ας δοκιμάσουν να ζήσουν λίγο καιρό χωρίς αγκαλιές, χάδια και αγάπη από τα κοντινά τους πρόσωπα.......... Δεν παίζεται η κατάσταση!!!! Εκτός αν οι συνθήκες το φέρνουν έτσι ώστε οι αγαπημένοι άνθρωποι να είναι μακριά............. Τότε, θέλει υπομονή........... Και πολύ ύπνο!!! >>>>>>>>....................Για να ονειρευόμαστε αυτούς που μας λείπουν!
8
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε: στις 06:03, 20-04-11:

Πάντα προκαταρκτικά,και μετά ξανά και μετά σεξ ξανά και όποιος αντέξει...
1
1
Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 683 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε: στις 15:34, 26-04-11:

Αγκαλιες ,χαδια και μασαζ!
και οποια αντεξει............στον παρθενο ερωτα!
1
Παράθεση

DreamRider (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 100 μηνύματα.

O DreamRider έγραψε: στις 16:39, 26-04-11:

Πιστευω πως για ολα υπαρχει η καταλληλη στιγμη σε μια σχεση.
Υπαρχουν στιγμες που ολοι ειμαστε "της αγκαλιας" και "του χαδιου" και δεν λεω ειναι ωραιες στιγμες αυτες.Αλλα το πολυ το μελι με ληγωνει.
Ειναι στιγμες που το ολο θεμα ειναι κουραστικο και κατανταει πολυ παιδιαριστικο και ψευτικο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια