Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,826 μέλη και 2,472,691 μηνύματα σε 78,650 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 625 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Game of Thrones

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,284 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 15:39, 22-05-19:

Πάντως ο μόνος που έκανε σταθερά καλή δουλειά χωρίς βιασύνες και βλακείες από την αρχή ως το τέλος ήταν ο Ramin Djawadi. Ειδικά με το The Night King απλά μεγαλούργησε.
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,521 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 16:46, 22-05-19:

Να ήταν μόνο εκεί Σερενα! The Iron Throne, Not Today, The Last of the Starks, Break the Wheel, For Cersei, A Song of Ice and Fire, όλα κομματάρες, βάλτα στο YouTube, εγώ έχω ήδη ακούσει όλο το Soundtrack της 8ης αρκετές φορές.

Έλειπα από το τόπικ όσο πήγαινε η σειρά γιατί ήθελα να βγάλω μια ολοκληρωμένη εικόνα. Θα κάτσω κάποια στιγμή να γράψω τις απόψεις μου. Για το φινάλε να πω μόνο ότι είναι ότι έπρεπε να μας δώσουν. Αισθάνθηκα ότι βλέπω τελευταία φορά Game of Thrones και είδα οι ιστορίες των χαρακτήρων μας να τελειώνουν, άλλοι τραγικά, άλλοι χαρούμενα, άλλοι πικρά. Αλλά τελείωσε. Ολοκληρώθηκε μια ιστορία που δύσκολα θα ξαναυπάρξει παρόμοια. In the end no one is really happy. And it is a good compromise.

Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,284 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 20:20, 22-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Να ήταν μόνο εκεί Σερενα! The Iron Throne, Not Today, The Last of the Starks, Break the Wheel, For Cersei, A Song of Ice and Fire, όλα κομματάρες, βάλτα στο YouTube, εγώ έχω ήδη ακούσει όλο το Soundtrack της 8ης αρκετές φορές.

Συγκλονιστική δουλειά σε όλα τα κομμάτια της σειράς, όχι μόνο της σεζόν! Και γω τα έχω βάλει όλα. Το light of the seven ήταν το αγαπημένο μου μέχρι τα φετινά και αυτό που ακούγεται όταν βγαίνουν οι δράκοι μου είναι ακόμα ανατριχιαστικό. Το the night king όμως είναι το καλύτερο soundtrack που έχω ακούσει ποτέ σε ταινία ή σειρά για μένα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Game of Thrones - Από Pupilloscope
      Το θέμα έχει λάβει 412 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-03-19 στις 10:49.
    • Παλέρμο #38 - The Game of Thrones - Από MissKit
      Το θέμα έχει λάβει 2034 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-07-12 στις 08:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα