Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,968 μέλη και 2,478,352 μηνύματα σε 78,936 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 499 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Με τι κάνετε πλέον τις μετακινήσεις σας στην πόλη;

Με τί κάνετε πλέον τις μετακινήσεις σας στην πόλη;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 41)
Μέσα Μαζικής Μεταφοράς
17
41,46%
Αυτοκίνητο
1
2,44%
Με τα πόδια
18
43,90%
Ποδηλατο
3
7,32%
Μηχανακι/Μηχανη
2
4,88%

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 18:28, 03-03-12:

Πόδια, ΜΜΜ. Κυρίως με τα πόδια. Μου αρέσει το περπάτημα!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

boss.

Διάσημο Μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 782 μηνύματα.

O boss. έγραψε: στις 21:36, 03-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Λεωφορεία, τρόλει και τραμ (το μετρό έχει καταντήσει πολυτέλεια...)
γιατι το μετρο εχει καταντησει πολυτελεια ?

οποτε χρειαζεται να παω καπου, για δουλεια, σχολη κτλ χρεισιμοποιω τα ΜΜΜ , μετρο και τρολευ συνιθως! (εχω να χτυπησω εισητηριο περιπου ενα χρονο )
τις μερες που εχει απεργια την βγαζω με το ποδηλατο! ξετρυπωσα καπου στην αποθηκη ενα χρεπι, και με λιγα ευρω το εκανα απλα να τσουλαει και να σταματαει!
και γενικα στις βολτες μου, παρασκευοσαββατα, πλεον μετακινουμε με αυτοκινητο!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 03-03-12 στις 21:37. Αιτία: Συνενωση συνεχομενων αναρτησεων :)
Παράθεση

marina98 (Μαρίνα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 105 μηνύματα.

H marina98 έγραψε: στις 21:48, 03-03-12:

Με τα πόδια (έτσι κ αλλιώς μένω σε σχετικά μικρή πόλη, οπότε οι αποστάσεις είναι μικρές).
Παράθεση

thanosmylo (Θάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Πωλητής/ρια και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 551 μηνύματα.

O thanosmylo Welcome in our little crazy world... έγραψε: στις 07:34, 04-03-12:

Πάντως παιδιά έχω φάει πολύ ταλαιπωρία με αυτό το θέμα... Ειδικά 15:00 το μεσημέρι δεν παλεύεται η κατάσταση στα λεωφορεία...

Αλλά αυτό που μου αρέσει όταν παίρνω μέσα είναι ότι δεν ψάχνω για θέση στάθμευσης. Πραγματικά είναι ευλογία θεού... χαχα
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 23:54, 08-06-12:

Xρησιμοποιω αστικο μονο για να πηγαινω στο πανεπιστημιο γιατι ειναι μακρυα,αλλιως παντα με τα ποδια!! γυμναζομαι κιολας,2 σε 1!!!
Παράθεση

penni_k (Πεννυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H penni_k λογικα ειμαι τρελη έγραψε: στις 02:29, 10-06-12:

Ποδηλατο!
1ο θετικο: Μετακινουμε ποιο γρηγορα απ'οτι με ΜΜΜ
2ο θετικο: Κανω γυμναστικη
3ο θετικο: Ειναι ποιο ευχαριστο απο το να περπατας
(ενα αρνητικο ειναι η βροχη!)
Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,747 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 22:39, 15-06-12:

κυριως με τα ποδια
αν ειναι μεγαλη η αποσταση ΜΜΜ (λεωφορειο,μετρο,προαστιακος)
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε: στις 23:04, 15-06-12:

Προτιμώ τα πόδια... Αποφεύγω τα ΜΜΜ ... και όποτε υπάρχει ανάγκη ταξί...
Παράθεση

aristi

Νεοφερμένος

H aristi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H aristi έγραψε: στις 14:12, 03-07-12:

Κι εγώ προτιμώ τα πόδια ... Αλλά μένω μακριά από το πανεπιστήμιο, οπότε αναγκαστικά ταλαιπωρούμαι κάθε μέρα με τα αστικά - ειδικά από Μάιο και έπειτα .. Δεν παλεύεται με τη ζέστη. Και δεν έχουν όλα κλιματισμό !
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 227 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε: στις 14:38, 03-07-12:

Πόδια!! Εχω γίνει ο Πίου το μαύρο πιστόλι... δεν πιάνονται οι τετρακέφαλοι μου!!
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 14:48, 03-07-12:

Ποδήλατο, πόδια και Μ.Μ.Μ. Οοοόταν έχω μια οικονομική άνεση θα πάρω και ενα δίπλωμα για μηχανή να ξεμπερδεύω.
Παράθεση

ελενη_

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ελενη_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H ελενη_ έγραψε: στις 15:49, 03-07-12:

Λεωφορειο δαγκωτο!! Ειναι πιτα βεβαια και κανει πολλη ωρα, αλλα ειναι το μονο που βολευει και ταξι με τιποτα!
Παράθεση

nafs

Δραστήριο Μέλος

H nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.

H nafs έγραψε: στις 15:58, 03-07-12:

Λεωφορείο-φυσικά- αφού εκτός από ταξί δεν υπάρχει άλλο ΜΜΜ εδώ. Αλλά η ζέστη δεν παλεύεται ειδικά αν έχει κόσμο και στα περισσότερα για κλιματισμό ούτε λόγος!
Αλλά αν βολεύει τους γονείς μου κυρίως το χειμώνα με αυτοκίνητο.
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 16:24, 03-07-12:

Το σπιτι μου ειναι 10 λεπτα απο πολη!! Καμια φορα κανω με το ποδηλατο αν και τωρα κανει ζεστες και εχω αρχισει μαθηματα!! Προτιμω παντως με τα ποδια Με το αυτοκινητο 1-2 φορες την εβδομαδα με παιρνουν!!
Παράθεση

Dogie (Ειρήνη)

Περιβόητο Μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.

H Dogie έγραψε: στις 16:29, 03-07-12:

Με λεωφορείο και φυσικά με τα πόδια!
1
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 17:21, 03-07-12:

Σχεδόν πάντα με τα πόδια ή με το ποδήλατο. Εξαίρεση είναι οι μέρες που βρέχει το χειμώνα. Δεν μένω και σε καμιά μεγάλη πόλη, σιγά.
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 18:02, 03-07-12:

Με το Batmobile μου φυσικά 8)
1
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 18:02, 03-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dalian
Με το Batmobile μου φυσικά 8)
Και πού το παρκάρεις; Εδώ με smart και δεν βρίσκεις...
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Dalian έγραψε: στις 22:14, 03-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Και πού το παρκάρεις; Εδώ με smart και δεν βρίσκεις...
Το παρκάρω υπογείως στην Μπατσπηλιά
Παράθεση

ZinaM (Ζήνα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ζήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H ZinaM toujours recommancer... έγραψε: στις 00:50, 04-07-12:

Κυρίως με λεωφορείο, ενώ τις νύχτες με παίρνει ο πατέρας μου με τ'αυτοκίνητό του. Ταξί μόνο όταν βιάζομαι ή δεν έχω πρόσβαση με Μ.Μ.Ε.Του χρόνου όμως λέω να πάρω δίπλωμα οδήγησης. Αυτές οι ταχύτητες να μην υπήρχαν..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος