Πιστεύετε στον έρωτα με την πρώτη ματιά;

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
έρωτας όχι, κλικ όμως στάνταρ!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Φυσικά και πιστεύω!!!!
κι αν δεν πιστεύει ο άλλος αρχίζω τις κωλοτούμπες μέχρι να με δει πολλές ματιές :hehe: :hehe:


ό,τι καλύτερο έχω ζήσει στη ζωή μου, ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά....
αυτό αποζητώ πάντα... αυτό θέλω... είναι η τροφή του πάθους μου, πηγή ενέργειας μου....
Αν δεν είμαι ερωτευμένη νιώθω σχεδόν κενή.....


(ένας φίλος μου λεει, οτι φταίει που έχω τον σκορπιό στην αφροδίτη μου :hehe:)


04-07-05 είχα δώσει αυτή την απάντηση... εξακολουθώ να έχω τα ίδια πιστεύω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
04-07-05 είχα δώσει αυτή την απάντηση... εξακολουθώ να έχω τα ίδια πιστεύω :P
Σιγά.....
Εγώ έχω την ίδια άποψη τα τελευταία 20 χρόνια.....:D :D :D
Και πίστεψέ με, είναι πολύ διαφορετική από τη δική σου......:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σιγά.....
Εγώ έχω την ίδια άποψη τα τελευταία 20 χρόνια.....:D :D :D
Και πίστεψέ με, είναι πολύ διαφορετική από τη δική σου......:D :D

εσύ απ όσο έχω διαβάσει γενικώς εδώ μέσα έχεις πολύ διαφορετική άποψη γενικώς για τον έρωτα και τις σχέσεις απ ότι ο περισσότερος κόσμος οπότε .... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Oυί.......:) :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Βεβαίως!
Επίσης πιστεύω στον Αη Βασίλη,στις νεραϊδες,στον μάγο του Οζ και στους βρυκόλακες!

Κι εγω. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Ναιιιιιιιιιιιιιιι ...βέβαια αν υπάρχει αντπόκριση στην πορεία γίνεται ακόμη πιο δυνατό.
Απλά δεν συμβαίνει σε πολλούς. :loveangel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Πιστεύετε στον έρωτα με την πρώτη ματιά?Σας έχει τύχει?Αν ναι..πείτε κατι γι'αυτό...Που,πως,πότε,πως εξελίχθηκε...? :redface: :inlove:

Nαι πιστεύω,αλλά "καρφώθηκα" και εξελίχθηκε σε αποτυχία,πριν 10 χρόνια...Βέβαια πήρε ένα μεγάλο διάστημα για να εξελιχθεί σε αποτυχία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cakrit

Νεοφερμένος

Ο cakrit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Όχι,
Πιστεύω στο οτι μπορεί να υπάρχει πάρα πολύ δυνατή χημεία ... αλλά μου φαίνεται αδύνατο να υπάρχει έρωτας απλά από την οπτική επαφη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
οχι...δεν ειναι ερωτας απο την πρωτη ματια...
ερωτικη ελξη μπορει...ερωτας ομως δεν νομιζω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Πιστεύω απόλυτα. Και αυτό γιατί πιστεύω πως η εμφάνιση μας δηλώνει απίστευτα πολλά για το ποιοι είμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πιστεύω απόλυτα. Και αυτό γιατί πιστεύω πως η εμφάνιση μας δηλώνει απίστευτα πολλά για το ποιοι είμαστε.

αυτή είναι μια ενδιαφέρουσα τοποθέτηση
ίσως να χρειαστεί να πάμε για split αλλά θες να επεκταθείς λίγο?
γιατί εγώ πιστεύω ότι αυτό δεν είναι δυνατόν....
οι περισσότεροι καλά καλά δεν ξέρουμε εμείς ποιοι είμαστε... πως οι άλλοι με μια ματιά θα βγάλουν συμπεράσματα...
το "Δεν κάνουν τα ράσα τον παπά" με βρίσκει σύμφωνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
αυτή είναι μια ενδιαφέρουσα τοποθέτηση
ίσως να χρειαστεί να πάμε για split αλλά θες να επεκταθείς λίγο?
γιατί εγώ πιστεύω ότι αυτό δεν είναι δυνατόν....
οι περισσότεροι καλά καλά δεν ξέρουμε εμείς ποιοι είμαστε... πως οι άλλοι με μια ματιά θα βγάλουν συμπεράσματα...
το "Δεν κάνουν τα ράσα τον παπά" με βρίσκει σύμφωνη


Θεωρώ πως οι ίδιοι επηρεάζουμε την εμφάνιση μας, είτε σε επίπεδο ρουχισμού, τρόπου που κινούμαστε κτλ. με βάση τον χαρακτήρα μας. Επίσης, πιστεύω πως ο χαρακτήρας μας χτίζεται πάνω στην φυσική μας εμφάνιση, είτε από την εικόνα που έχουμε οι ίδιοι για τον εαυτό μας, είτε από τον τρόπο που μας αντιμετωπίζουν οι άλλοι λόγω αυτής. :|

Δεν περιμένω να συμφωνήσει κανείς, είναι κάπως περίεργη άποψη, αλλά προσωπικά δίνω πολύ σημασία στην εμφάνιση, αν και όχι με τον συνηθισμένο τρόπο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

s_PAO_piata

Νεοφερμένος

Ο s_PAO_piata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγω συμφωνω μαζι σου ως προς το οτι η εξωτερικη μας εμφανιση αντικατοπτριζει και το χαρακτηρα μας.Σε αυτο που δεν συμφωνω ειναι για τα ρουχα αυτα μπορούν να ξεγελασουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ναι και μάλιστα ακράδαντα...:D
Την έχω πατήσει έτσι και πολύ χαίρομαι για αυτό.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Αν και άνθρωπος που κινούμαι βάση λογικής κ.ο.κ ναι πιστεύω και μου έχει συμβεί. Δεν συγκρίνεται με τίποτα..πόσο μάλλον όταν δεν είναι μονόπλευρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ναι ειπα την πρωτη φορα που απαντησα εδω (και εκανα πλακα) αλλα τωρα δεν κανω πλακα

Ναι και παλι Ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ούτε με την πρώτη, ούτε με τη δεύτερη, ούτε με καμία.....:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Σίγουρα μπορεί να υπάρχει μία ιδιαίτερη εντύπωση με την πρώτη ματιά αλλά όχι και έρωτας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Ούτε με την πρώτη, ούτε με τη δεύτερη, ούτε με καμία.....:) :)

Σορρυ κιολας για το θαρρος, αλλα αυτο σημαινει οτι δεν εχεις ερωτευτει ποτε??? :|

Οσο για μενα θα πω επισης οτι πιστευω στην ελξη με την πρωτη ματια, καποιες φορες μπορεις να συναντησεις καποιον και να νιωσεις αμεσως χημεια αναμεσα σας χωρις καλα καλα να τον ξερεις. Τωρα αυτο δεν ειναι ερωτας αλλα καπως ετσι δεν ξεκιναει ο ερωτας???

Αν και συνηθως αυτο που συμβαινει σ'εμενα ειναι να ερωτευομαι ατομα που αρχικα ουτε που μου περνουσε απ'το μυαλο οτι θα μπορουσε να παιχτει κατι αναμεσα μας. Μου αλλαζουν ομως τον τροπο που τους βλεπω με τον χαρακτηρα τους, αφου τους γνωρισω καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top