Αν γυρίζατε το χρόνο πίσω τι θα αλλάζατε;

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Αχ και μην αρχίσετε τα κλασσικά ''τίποτα. τα λάθη με έκαναν αυτό που είμαι'' :P

εμ αφου ισχυει αυτο! θες να σου πουμε ψεματα δλδ? :P:P

ωραιο να κανεις σεναρια για το αν, αν και αν αλλα Ignorance is bliss...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θέλω να μου πείτε τη συνέχεια του ''αν...'' πριν βιαστείτε να πείτε το ''αλλά τα λάθη με έκαναν αυτό που είμαι''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

f(f(chris))

Νεοφερμένος

Ο f(f(chris)) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αν ήθελα να αλλάξω κάτι........εε.....Θα ήθελα να μην έκανα κάποια πράγματα σε άλλους...που δεν θα ήθελα να τα έκαναν αυτοί σε μένα......:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Την όσο γίνεται μικρότερη έκθεση του εαυτού μου σε ηλίθιες υπάρξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
δακρυα που εχυσα, και θα ερριχνα μαυρο κατευθειαν σε οποιον ενιωθα οτι με εκμεταλλευεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν θα ίσιωνα τόσο συχνά το μαλλί μου :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
θα αλλαζα καποιες αποφασεις μου που τωρα μετενιωνω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Θα έβγαζα μερικούς ανθρώπους από την ζωή μου που μονό
καλό δεν μου έκαναν ποτέ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Δεν θα έκλαιγα, μετά τη γέννα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Θα άλλαζα κάποια πράγματα που έχω πει! Η ζωή είναι τόσο λίγη και κάθε λεπτό τόσο πολύτιμο που θα προτιμούσα να προσέφερα σε ορισμένα άτομα μόνο χαμόγελα και τίποτα άλλο! Επίσης θα άλλαζα κάποιες αποφάσεις που έχω πάρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga_serb

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η olga_serb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Δεν θα σπούδαζα αυτό που σπούδαζα...... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τον χαρακτηρα μου... Δηλαδη αυτον που απεκτησα απο τις επιλογες μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Τον χαρακτηρα μου... Δηλαδη αυτον που απεκτησα απο τις επιλογες μου

Μεγάλη κουβέντα αυτή που λες :hmm: στο χέρι σου είναι να αλλάξεις κάτι στον χαρακτήρα σου... απλά δεν γίνεται από τη μια μέρα στην άλλη.. χρειάζεται υπομονή και επιμονή φυσικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μεγάλη κουβέντα αυτή που λες :hmm: στο χέρι σου είναι να αλλάξεις κάτι στον χαρακτήρα σου... απλά δεν γίνεται από τη μια μέρα στην άλλη.. χρειάζεται υπομονή και επιμονή φυσικά!

Aν ησουν στην θεση μου.... Ξερεις ποσα λαθη εχω κανει? Θα μου πεις και ποιος δεν εχει κανει αλλα... Εχω μεανιωσει γι αυτα που εχω κανει σε καποιους... Δεν ξερεις πως με βλεπουν Μελανια....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Aν ησουν στην θεση μου.... Ξερεις ποσα λαθη εχω κανει? Θα μου πεις και ποιος δεν εχει κανει αλλα... Εχω μεανιωσει γι αυτα που εχω κανει σε καποιους... Δεν ξερεις πως με βλεπουν Μελανια....:(

Δεν διαφωνώ ότι έχεις κάνει λάθος στην ζωή σου! Όλοι κάνουμε και πολλά μάλιστα! Το θέμα ποιο είναι? Ότι μαθαίνουμε από αυτά! Δεν πρέπει να ζητάς να είχες άλλο χαρακτήρα.. γιατί αυτό που λες ξέρεις τι δείχνει για σένα? Ότι έχεις αυτογνωσία και αναγνωρίζεις τα λάθη σου... κι αυτό είναι το πρώτο βήμα για να γίνεις καλύτερος άνθρωπος... :) Είσαι σε καλό δρόμο Μαράκι... συνέχισε έτσι... και κάποια στιγμή θα μπορείς να κοιτάς στα μάτια τον εαυτό σου και να χαίρεσαι με αυτό που βλέπεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roxim

Δραστήριο μέλος

Η {Fucking Dreamer} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Aν ησουν στην θεση μου.... Ξερεις ποσα λαθη εχω κανει? Θα μου πεις και ποιος δεν εχει κανει αλλα... Εχω μεανιωσει γι αυτα που εχω κανει σε καποιους... Δεν ξερεις πως με βλεπουν Μελανια....:(

Άστους να λένε παιδάκι μου σε όσους αρέσεις τους άλλους να πάνε στο δ@@@@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Δεν διαφωνώ ότι έχεις κάνει λάθος στην ζωή σου! Όλοι κάνουμε και πολλά μάλιστα! Το θέμα ποιο είναι? Ότι μαθαίνουμε από αυτά! Δεν πρέπει να ζητάς να είχες άλλο χαρακτήρα.. γιατί αυτό που λες ξέρεις τι δείχνει για σένα? Ότι έχεις αυτογνωσία και αναγνωρίζεις τα λάθη σου... κι αυτό είναι το πρώτο βήμα για να γίνεις καλύτερος άνθρωπος... :) Είσαι σε καλό δρόμο Μαράκι... συνέχισε έτσι... και κάποια στιγμή θα μπορείς να κοιτάς στα μάτια τον εαυτό σου και να χαίρεσαι με αυτό που βλέπεις :)

Μακαρι ρε συ.... Πραγματικα κοιτα ας πουμε τωρα... Ειμαι στην γιαγια μου οκ? Ναι ηλθα να δω τους δικους μου κακο ειναι? Ναι θελω να τους δω λιγακι ΜΟΝΟ αυτους παλι λαθος εχω κανει? Μου ζητουν φιλοι να βρεθουμε αλλα εγω αρνουμε και ξερεις γιατι? γιατι δεν ξερω τι να τους πω... Μια φιλη με πηρε και μου λεει: Μαρια εμαθα εισαι στα μερη μας τι λες για το βραδυ? κι εγω: Χαρηκα που σε ακουσα Ελπιδα αλλα οχι... Εχω ελθει να δω τους δικους μου... και η Ελπιδα απαντα: Α καλα καταλαβα... και κλεινει το τηλεφωνο χωρις να πει αντιο! Παει και το λεει σε ολους με κανει ρεζιλι και οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

Μακαρι ρε συ.... Πραγματικα κοιτα ας πουμε τωρα... Ειμαι στην γιαγια μου οκ? Ναι ηλθα να δω τους δικους μου κακο ειναι? Ναι θελω να τους δω λιγακι ΜΟΝΟ αυτους παλι λαθος εχω κανει? Μου ζητουν φιλοι να βρεθουμε αλλα εγω αρνουμε και ξερεις γιατι? γιατι δεν ξερω τι να τους πω... Μια φιλη με πηρε και μου λεει: Μαρια εμαθα εισαι στα μερη μας τι λες για το βραδυ? κι εγω: Χαρηκα που σε ακουσα Ελπιδα αλλα οχι... Εχω ελθει να δω τους δικους μου... και η Ελπιδα απαντα: Α καλα καταλαβα... και κλεινει το τηλεφωνο χωρις να πει αντιο! Παει και το λεει σε ολους με κανει ρεζιλι και οκ!

Σε αυτό κοπέλα μου δεν μπορείς να κάνεις κάτι... ήρθε η ώρα να ξεχωρίσεις ποιοι είναι πραγματικά φίλοι σου ;) και θα είναι αυτοί που θα σου δείχνουν κατανόηση κι όχι την... πλάτη τους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε αυτό κοπέλα μου δεν μπορείς να κάνεις κάτι... ήρθε η ώρα να ξεχωρίσεις ποιοι είναι πραγματικά φίλοι σου ;) και θα είναι αυτοί που θα σου δείχνουν κατανόηση κι όχι την... πλάτη τους ;)

Δικαιο εχεις... Αν αρχισω να ξεχωριζω Μελανια φοβαμαι πως το πολυ να μεινουν 2!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Δικαιο εχεις... Αν αρχισω να ξεχωριζω Μελανια φοβαμαι πως το πολυ να μεινουν 2!

Και ένας να έμενε αν είναι πραγματικά φίλος σου θα αξίζει όσο 50 ψεύτικοι και υποκριτές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top