Χριστουγεννιάτικος μπουφές/τραπέζι!

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Mακάρι να μπορούσα.. :( Και δεν λέει να έρθω, να φάω και να φύγω να πάω στο πάρτυ που θα με περιμένουν.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ο Ωρίωνας έχει Date; Αλλιώς να το συνοδεύσω εγώ το παιδί!!! Θα έρθω άφαγη, μην ανησυχείς!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ο Ωρίωνας έχει Date; Αλλιώς να το συνοδεύσω εγώ το παιδί!!! Θα έρθω άφαγη, μην ανησυχείς!;)


υποθέτω ότι μάλλον σας αρέσουν οι επιλογές μου ε? :P
πρόσθεσα και καναπεδάκια με ψημένο ψωμάκι του τοστ/κοπανιστή/τηγανητά μανιτάρια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ξέρω και να κρατάω μωρά! Ξέρω και να μασάω! Θα βγάζω τις φωτογραφίες άμα θέμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Και μενα μου αρεσαν πολυ, αλλα εχω μια παρατηρησουλα... Η δευτερη σαλατα ισως να επρεπε να ειναι κατι πιο παραδοσιακο, μιας και μοιαζει με την πρωτη. Μια χωριατικη ισως?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Και μενα μου αρεσαν πολυ, αλλα εχω μια παρατηρησουλα... Η δευτερη σαλατα ισως να επρεπε να ειναι κατι πιο παραδοσιακο, μιας και μοιαζει με την πρωτη. Μια χωριατικη ισως?:D


:hmm: λες?
δεν είμαι σίγουρη ότι ταιριάζει η χωριάτικη γιατί όλες οι γεύσεις είναι λίγο κάπως και δεν υπάρχει κάτι "παραδοσιακό" :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ναι ισως, το σκεφτηκα και αυτο. Αλλα μαλλον εννουσα κατι λιγοτερο γλυκο ισως... Θα σκεφτω και θα σου πω αν βρω καμια ιδεα παντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ναι ισως, το σκεφτηκα και αυτο. Αλλα μαλλον εννουσα κατι λιγοτερο γλυκο ισως... Θα σκεφτω και θα σου πω αν βρω καμια ιδεα παντως...

νι αυτό θέλω! σένικου :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Μήπως πατατοσαλάτα; Με ωραία σως μαγιονεζίτσας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Μήπως πατατοσαλάτα; Με ωραία σως μαγιονεζίτσας;

Αχ τελεια ιδεα!

Επισης εγω ειχα σκεφτει κατι με προσουτο και μοτσαρελα, η κοτοπουλακι και κατσικισιο τυρι και μαρουλακια. Αλλα προτιμω Μολκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αχ τελεια ιδεα!

Επισης εγω ειχα σκεφτει κατι με προσουτο και μοτσαρελα, η κοτοπουλακι και κατσικισιο τυρι και μαρουλακια. Αλλα προτιμω Μολκα!


χμ.... :hmm: ναι καλή ιδέα....

αλλά και η μοτσαρέλα τυλιγμένη σε φετούλα προσούτο και κλειδωμένη με αρωματικό... δεν είναι άσχημο ορεκτικούλι ε? :hmm:


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
λοιπόν για να μην ανοίγω κι άλλο θέμα... ζητάω τη συνδρομή σας εδώ για χριστουγεννιάτικο τραπέζι κι όχι μποουφέ :P (αν με αφήσει το evouli θα το προσθέσω στον τίτλο :redface:)

καλε ναι, τι ρωτας κι ολας;;;; :D
και μονο που εμπλουτιζεται το θεμα με φαγιά :P ειμαστε τελεια!!!!
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
χμ.... :hmm: ναι καλή ιδέα....

αλλά και η μοτσαρέλα τυλιγμένη σε φετούλα προσούτο και κλειδωμένη με αρωματικό... δεν είναι άσχημο ορεκτικούλι ε? :hmm:


:P

Γιαααααααααααααμ!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γιαμ όντως, και αυτά είναι ωραίο να βουτάνε σε πατέ μαύρης ελιάς! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Γιαμ όντως, και αυτά είναι ωραίο να βουτάνε σε πατέ μαύρης ελιάς! :)

τέλειο!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
όλα είναι τόσο μα τόσο ωραία, όσα γράφεις κουεδάκι μου! ποιος θα τα πρωτοφάει δε ξέρω:):)

τουλάχιστον, κάνε ένα μόνο ορντεβρ. Εμένα μου αρέσει περισσότερο η ιδέα με τη μοτσαρέλα!
Μη πλακωθούν στα πρώτα και μετά δεν τιμήσουν επαρκώς τα κυρίως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
χμ.... :hmm: ναι καλή ιδέα....

αλλά και η μοτσαρέλα τυλιγμένη σε φετούλα προσούτο και κλειδωμένη με αρωματικό... δεν είναι άσχημο ορεκτικούλι ε? :hmm:
:P
Ατςςςςς.....τρεμε Μαμαλακη και Όλιβερ ! LOL
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Λίγα για τον Όλιβερ εσύ από πάνω (:D :P), και χαρά στο κουράγιο σου ΚουΕ μου :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
σκεφτομαι να κανω τραπεζι στις μαμαδες μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
αυτο ειναι για μπουφέ...

ΠΙΤΣΑΚΙΑ!!

αγοράζεις μικρές πιττούλες από σουβλάκια τα οποία τα ψηνεις στο γκριλ 10 λεπτα
μετά τα αλοιφεις με λίγη σαλτουλα ή κετσαπ
τυρί και αλλαντικά
ψήνεις στο μικροκυμμάρων για 5 λεπτά να λιωσει το τυρί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top