Προϊόντα της Ruyan

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Καλα ρε παιδια τοση ωρα διαβαζω στο φορουμ και δεν εχω καταλαβει :hmm: γιατι εχετε κολλησει στο Gammuci και το RuToo.Οσοι τα εχουν αγορασει καλα κανουν και μας λενε τα προβληματα που αντιμετωπιζουν ,αλλα επροκειτο για δυο πολυ μετρια τσιγαρα (τα εχω δοκιμασει και τα δυο).
Δεν διαβασα πουθενα να προτεινεται το καλυτερο.
Το καλυτερο λοιπον ηλεκτρονικο τσιγαρο αυτη την στιγμη παγκοσμιως ειναι της κινεζικης RUYAN,ειτε το CLASSIC ειτε το YENTL https://ruyanxpress.com/index.php με πολυ καλη τιμη και φθηνα cartridges (4,5 euro τα 5).Επισης πωλουν ξεχωριστα ολα τα εξαρτηματα-atomizer,battery.Το μοναδικο μειον που βρηκα ειναι τα υψηλα εξοδα αποστολης-22 ευρω-,αλλα και παλι βγαινει πιο φθηνα απο το Rutoo για παραδειγμα,αν παραγγειλεις αρκετα cartridges.
Δυστυχως δεν το εχω παρει ακομα,αλλα ολα τα ξενα φορουμ σε αυτο αναφερονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Mousatos thanks, φαίνεται πολύ ενδιαφέρον!!! :D
Μην ξεχάσεις να μας γράψεις γνώμη όταν το πάρεις!!!

edit: Το κοίταξα λίγο παραπάνω και φαίνεται ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ενδιαφέρον!!! :jumpy: Πότε περιμένεις να σου ρθει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsgiorgos

Νεοφερμένος

Ο tsgiorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλα ρε παιδια τοση ωρα διαβαζω στο φορουμ και δεν εχω καταλαβει :hmm: γιατι εχετε κολλησει στο Gammuci και το RuToo.Οσοι τα εχουν αγορασει καλα κανουν και μας λενε τα προβληματα που αντιμετωπιζουν ,αλλα επροκειτο για δυο πολυ μετρια τσιγαρα (τα εχω δοκιμασει και τα δυο).
Δεν διαβασα πουθενα να προτεινεται το καλυτερο.
Το καλυτερο λοιπον ηλεκτρονικο τσιγαρο αυτη την στιγμη παγκοσμιως ειναι της κινεζικης RUYAN,ειτε το CLASSIC ειτε το YENTL https://ruyanxpress.com/index.php με πολυ καλη τιμη και φθηνα cartridges (4,5 euro τα 5).Επισης πωλουν ξεχωριστα ολα τα εξαρτηματα-atomizer,battery.Το μοναδικο μειον που βρηκα ειναι τα υψηλα εξοδα αποστολης-22 ευρω-,αλλα και παλι βγαινει πιο φθηνα απο το Rutoo για παραδειγμα,αν παραγγειλεις αρκετα cartridges.
Δυστυχως δεν το εχω παρει ακομα,αλλα ολα τα ξενα φορουμ σε αυτο αναφερονται.

Συμφωνό μαζί σου ότι πολλά ακούγονται για την RUYAN αλλά δεν πρόκειται να σχολιάσω e-τσιγάρα που δεν έχω στην κατοχή μου και να διαδώσω τι άκουσα απλώς και δεύτερον δεν πρόκειται να κάνω παραγγελία εκτός ευρώπης γιατί αμα την "πιάσει" το τελωνείο τότε να δείς πόσο θα το πληρώσεις το τσιγάρο (σου μιλάω εκ πείρας για τις ταλαιπωρίες μου με τελωνεία).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Συμφωνό μαζί σου ότι πολλά ακούγονται για την RUYAN αλλά δεν πρόκειται να σχολιάσω e-τσιγάρα που δεν έχω στην κατοχή μου και να διαδώσω τι άκουσα απλώς και δεύτερον δεν πρόκειται να κάνω παραγγελία εκτός ευρώπης γιατί αμα την "πιάσει" το τελωνείο τότε να δείς πόσο θα το πληρώσεις το τσιγάρο (σου μιλάω εκ πείρας για τις ταλαιπωρίες μου με τελωνεία).
Καλά, και δεν τα φέρνει κανένα e-shop εντός ΕΕ να τα πάρουμε από εκει;
Επίσης, εσύ τι έχεις ακούσει για την RUYAN?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Mousatos thanks, φαίνεται πολύ ενδιαφέρον!!! :D
Μην ξεχάσεις να μας γράψεις γνώμη όταν το πάρεις!!!

edit: Το κοίταξα λίγο παραπάνω και φαίνεται ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ενδιαφέρον!!! :jumpy: Πότε περιμένεις να σου ρθει;

Δεν το εχω παραγγειλει ακομα.Αλλωστε θα φερουν καινουριες παρτιδες μετα τις 26/5 γιατι εχουν γινει ηδη 2 φορες sold out (μιλαω παντα για το K.I.S.S. BOX)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Συμφωνό μαζί σου ότι πολλά ακούγονται για την RUYAN αλλά δεν πρόκειται να σχολιάσω e-τσιγάρα που δεν έχω στην κατοχή μου και να διαδώσω τι άκουσα απλώς και δεύτερον δεν πρόκειται να κάνω παραγγελία εκτός ευρώπης γιατί αμα την "πιάσει" το τελωνείο τότε να δείς πόσο θα το πληρώσεις το τσιγάρο (σου μιλάω εκ πείρας για τις ταλαιπωρίες μου με τελωνεία).

Πρωτον,δεν σου ζητησε κανεις να σχολιασεις οτιδηποτε.Ανοιχτο φορουμ ειναι και ο καθενας μοιραζετε οτι πληροφοριες εχει για να βοηθησει τους υπολοιπους.
Δευτερον,αυτα που αναφερω για την RUYAN ειναι αυτα που γραφονται σε ΟΛΑ τα ξενα φορουμ που ασχολουνται με το θεμα e-cigarette απο περσι το καλοκαιρι(!) :eek:,ασχετα που γιναν γνωστα μεχρι προσφατα.
Τωρα οσον αφορα για παραγγελεια εκτος Ευρωπης ωφειλω να ομολογησω οτι και εγω εχω καποιες επιφυλαξεις.

tsgiorgos no offence
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsgiorgos

Νεοφερμένος

Ο tsgiorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλά, και δεν τα φέρνει κανένα e-shop εντός ΕΕ να τα πάρουμε από εκει;
Επίσης, εσύ τι έχεις ακούσει για την RUYAN?
Δέν τα έχω βρεί ούτε και έγω από ΕΕ :/:. Καμιά βοήθεια βρε παιδιά !! :/:
Δεν το εχω παραγγειλει ακομα.Αλλωστε θα φερουν καινουριες παρτιδες μετα τις 26/5 γιατι εχουν γινει ηδη 2 φορες sold out (μιλαω παντα για το K.I.S.S. BOX)
Το KISS BOX είναι το "στολίδι", πρέπει να είναι φοβερή συσκευή :). Φουμάρεις μέσω USB και δεν έχεις πρόβλημα με μπαταρίες. Υπάρχει όμως και εναλλακτική λύση για το e-cigar που εύκολα μετατρέπεται για να χρησιμοποιεί USB power.
Ξεχάστε την ατάκα "έχετε φωτιά;", τώρα πια λέμε "μπορώ να χρησιμοποιήσω την USB θύρα σας;" με όλα τα σεξιστικά υπονοούμενα :whistle:.
Πρωτον,δεν σου ζητησε κανεις να σχολιασεις οτιδηποτε.Ανοιχτο φορουμ ειναι και ο καθενας μοιραζετε οτι πληροφοριες εχει για να βοηθησει τους υπολοιπους.
Δευτερον,αυτα που αναφερω για την RUYAN ειναι αυτα που γραφονται σε ΟΛΑ τα ξενα φορουμ που ασχολουνται με το θεμα e-cigarette απο περσι το καλοκαιρι(!) :eek:,ασχετα που γιναν γνωστα μεχρι προσφατα.
Τωρα οσον αφορα για παραγγελεια εκτος Ευρωπης ωφειλω να ομολογησω οτι και εγω εχω καποιες επιφυλαξεις. tsgiorgos no offence
None taken :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
mousatos, γιατί λες ότι τα έξοδα αποστολής του Janty είναι E22?
Στη σελίδα Shipping λένε ότι για Ευρώπη είναι 12,75, εκτός αν είναι πάνω από 2 κιλά το δέμα (καλά πόσο βαρύ είναι πιά? :P)

Επίσης λέει ότι επειδή ξέρουν ότι τα κόστη αποστολής είναι ακριβά, σου δίνουν δώρο cartridges αξίας 5-10 ευρώ με κάθε παραγγελία.

Πάντως, ενώ στα fora για e-cigs μιλάνε αρκετά για αυτό, δεν βρήκα ούτε ΕΝΑ review... Υπήρχαν άτομα που το πήραν, το μόνο που είπαν είναι ότι οι μπαταρίες αρχικά θέλουν φόρτιση 16 ώρες και το USB cable 3 (για την πρώτη χρήση). Ξέρει κανείς που θα βρω κάποιο ολοκληρωμένο review?

Α επίσης, η χαλασμένη μπαταρία του Gamucci φαίνεται να έφτιαξε, με τον τρόπο που μου είπε ο trojy! trojy ευχαριστώ πάρα πολύ!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
mousatos, γιατί λες ότι τα έξοδα αποστολής του Janty είναι E22?
Στη σελίδα Shipping λένε ότι για Ευρώπη είναι 12,75, εκτός αν είναι πάνω από 2 κιλά το δέμα (καλά πόσο βαρύ είναι πιά? :P)

"***Shipping rates for some European countries :hmm: and countries outside Europe like the US, are 21 EURO for shipping as express parcel by resgistered post.""
Επειδη δεν ξερω ακομα ποσο ειναι για Ελλαδα, εγω εβαλα το χειροτερο σεναριο.

Επίσης λέει ότι επειδή ξέρουν ότι τα κόστη αποστολής είναι ακριβά, σου δίνουν δώρο cartridges αξίας 5-10 ευρώ με κάθε παραγγελία.
"We will always add extra free items worth 5 up to 10 EURO (depending on the amount of your order) to your shipment IF your order is a minimum total of 100 EURO :whistle:, because we know that the shipping cost is expensive."
Μαλλον χλωμο να κανεις παραγγελια πανω απο 100 ευρω,αν εξαιρεσεις την πρωτη παραγγελια.

Πάντως, ενώ στα fora για e-cigs μιλάνε αρκετά για αυτό, δεν βρήκα ούτε ΕΝΑ review...
https://www.esigaret.nl/viewtopic.php?t=759&lang=1
https://www.esigaret.nl/viewtopic.php?p=55280&sid=b116ad449e167500f1ea6e9988c65000&lang=1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
"***Shipping rates for some European countries :hmm: and countries outside Europe like the US, are 21 EURO for shipping as express parcel by resgistered post.""
Επειδη δεν ξερω ακομα ποσο ειναι για Ελλαδα, εγω εβαλα το χειροτερο σεναριο.
LOL ναι, μάλλον παραείμαι αισιόδοξη! :redface:
"We will always add extra free items worth 5 up to 10 EURO (depending on the amount of your order) to your shipment IF your order is a minimum total of 100 EURO :whistle:, because we know that the shipping cost is expensive."
Μαλλον χλωμο να κανεις παραγγελια πανω απο 100 ευρω,αν εξαιρεσεις την πρωτη παραγγελια.
Βασικά το ότι στέλνουν με κάθε παραγγελία το διάβασα από έναν εκπρόσωπο τους στο e-cigarette-forum.com. Βέβαια εκεί ήταν και ένας που παραπονιόταν ότι τίποτα δεν του στείλανε :P

Άλλο το Janty Classic και άλλο το Janty Kissbox Classic ;)
Εγώ αναφερόμουν στο δεύτερο.

Πάντως τελικά δεν θα το πάρω το Kissbox, διότι λένε ότι τον Ιούνιο θα βγάλουν καλύτερο μοντέλο (αν και λένε επίσης ότι και καλά θα το πουλάνε μόνο σε όσους έχουν αγοράσει ήδη kissbox, αλλά αυτό δεν στέκει επιχειρηματικά, απλά προφανώς δεν θέλουν να πέσουν τώρα οι πωλήσεις του kissbox, αλλά θέλουν να πουν και για το νέο προιόν).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τελικά δεν άντεξα, παραγγείλαμε χτες ένα Kissbox :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Πάντως τελικά δεν θα το πάρω το Kissbox, διότι λένε ότι τον Ιούνιο θα βγάλουν καλύτερο μοντέλο (αν και λένε επίσης ότι και καλά θα το πουλάνε μόνο σε όσους έχουν αγοράσει ήδη kissbox, αλλά αυτό δεν στέκει επιχειρηματικά, απλά προφανώς δεν θέλουν να πέσουν τώρα οι πωλήσεις του kissbox, αλλά θέλουν να πουν και για το νέο προιόν).

:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Κατ'αρχας κατα την γνωμη μου εκανες πολυ καλη επιλογη και περιμενουμε ολοι τις εντυπωσεις σου.
Τωρα οσον αφορα οτι τον Ιουνιο θα βγαλουν καινουριο μοντελο,αυτο μαλλον δεν ισχυει ή τελος παντων δεν αναφερει κατι τετοιο στο site.Αυτο που αναφερει και μαλλον εννοεις ειναι ενα "Extension box".Τους εστειλα ενα mail πριν κανενα 10ημερο για το τι πραγμα ειναι αυτο...

[FONT=Verdana, Helvetica, Arial] Hi
I am thinking to buy "JANTY KISSBOX",since it is the best e-cigarette till now,but i show that there will be a "JANTY˙ K.I.S.S. Extension Box".
Can you give me some details about Extension box?
There will be some common items between these two "boxes" or there will just some accessories?
If it worth it,i can wait few weeks more for the complete package.

Thank you


REPLY:

[/FONT][FONT=Verdana, Helvetica, Arial]HI,

The Extension box is nothing really special in fact, just some gadget add ons....


Mvg,

Ludo


Οποτε,καμια σχεση με νεο μοντελο.


[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Είχα διαβάσει να λένε σε ένα thread στο e-cigarette-forum.com ότι θα είναι independent product (αφότου κάποιος τους πίεσε λίγο). Δυστυχώς το θέμα αυτό διαγράφηκε από λάθος ενός moderator εκεί :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μου ήρθε σήμερα!

Πρώτες εντυπώσεις (δεν το έχω ακόμα καπνίσει, έχω το USB να φορτίσει η εσωτερική του μπαταρία πρώτα):

  • Είναι πιο λεπτό από το Gamucci και πιο όμορφο (αν και φοβόμουν το αντίθετο)
  • Πολύ πιο στιβαρή κατασκευή
  • Το USB καλώδιο φαίνεται λίγο πρόχειρο, μου τη σπάει αυτό το εξάρτημα που έχει για να μαζεύεται το καλώδιο σε κουβαράκι, αν δεν προσέξεις μπορεί να χαλαρώσει εκεί μέσα.
  • Έχει μαζί και θήκη η οποία έχει συγκεκριμένη θέση για κάθε εξάρτημα, όχι σαν το pouch του Gamucci που όλα γίνονται κ#λος μέσα.
  • ΔΕΝ έχει κάποιο εξάρτημα για να καπνίζεις απευθείας από πρίζα, όταν λέει ότι είναι εφικτό κάτι τέτοιο εννοεί να βάλεις USB adaptor σε πρίζα.
  • Δεν νομίζω ότι παίρνει εξαρτήματα από άλλα e-cigs, μιας και είναι αρκετά διαφορετικό.
Αυτά από πρώτη εντύπωση, ελπίζω σε μερικές ωρίτσες που θα το καπνίσω να έχω πιο κατατοπιστικές και χρήσιμες πληροφορίες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Προσωπικά με ενόχλησε μόνο το ότι το manual γράφει υπερβολικές απαιτήσεις για τις μπαταρίες, π.χ. να το αφήνω 4 με 5 ώρες αφού ανάψει το πράσινο led.

Κάτι ακόμη, ενώ είναι πιο στιβαρό, δηλαδή δεν υπάρχουν χαλαρά μέρη, τα υλικά που χρησιμοποιήθηκαν δεν είναι το ίδιο ποιοτικά με το Gamucci. Ωστόσο αυτό δεν προβληματίζει μιας και η ποιότητα είναι αρκετά ικανοποιητική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Μου ήρθε σήμερα!

Πρώτες εντυπώσεις (δεν το έχω ακόμα καπνίσει, έχω το USB να φορτίσει η εσωτερική του μπαταρία πρώτα):
  • Είναι πιο λεπτό από το Gamucci και πιο όμορφο (αν και φοβόμουν το αντίθετο)
  • Πολύ πιο στιβαρή κατασκευή
  • Το USB καλώδιο φαίνεται λίγο πρόχειρο, μου τη σπάει αυτό το εξάρτημα που έχει για να μαζεύεται το καλώδιο σε κουβαράκι, αν δεν προσέξεις μπορεί να χαλαρώσει εκεί μέσα.
  • Έχει μαζί και θήκη η οποία έχει συγκεκριμένη θέση για κάθε εξάρτημα, όχι σαν το pouch του Gamucci που όλα γίνονται κ#λος μέσα.
  • ΔΕΝ έχει κάποιο εξάρτημα για να καπνίζεις απευθείας από πρίζα, όταν λέει ότι είναι εφικτό κάτι τέτοιο εννοεί να βάλεις USB adaptor σε πρίζα.
  • Δεν νομίζω ότι παίρνει εξαρτήματα από άλλα e-cigs, μιας και είναι αρκετά διαφορετικό.
Αυτά από πρώτη εντύπωση, ελπίζω σε μερικές ωρίτσες που θα το καπνίσω να έχω πιο κατατοπιστικές και χρήσιμες πληροφορίες :D

Αντε με το καλο :clapup:
Περιμενω με αγωνια τις πρωτες εντυπωσεις!Απο βδομαδα μαλλον θα το παραγγειλω και εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
O Atomizer είναι πολύ δυνατός, καμία σχέση με αυτό του Gamucci.
Μάλιστα σύνδεσα το usb-e με το atomatic switch και με τον Atomizer του Gamucci και ο καπνός ήταν ελάχιστος.

Δοκίμασα τα cartridges Tabacco τα όποια μου αρέσαν, και τα Chocalate τα όποια μου αρέσαν και αυτ.α Τα Tabacco ωστόσο μοιάζουν όντως κάπως με τσιγάρο, δηλαδή δεν νιώθεις απλά ατμό.

Υ.γ.: Δυστυχώς, μάλλον το manual switch είναι χαλασμένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
O Atomizer είναι πολύ δυνατός, καμία σχέση με αυτό του Gamucci.
Μάλιστα σύνδεσα το usb-e με το atomatic switch και με τον Atomizer του Gamucci και ο καπνός ήταν ελάχιστος.

Δοκίμασα τα cartridges Tabacco τα όποια μου αρέσαν, και τα Chocalate τα όποια μου αρέσαν και αυτ.α Τα Tabacco ωστόσο μοιάζουν όντως κάπως με τσιγάρο, δηλαδή δεν νιώθεις απλά ατμό.

Υ.γ.: Δυστυχώς, μάλλον το manual switch είναι χαλασμένο

Διαβασα οτι οντως εχουν καποια προβληματα με το usb και το manual switch και θα εχουν διαθεσιμα νεα βελτιωμενα κομματια απο την αλλη βδομαδα.
Επισης θα στειλουν δωρεαν αυτα τα κομματια σε οσους εχουν ηδη προβλημα.Στειλε mail και πες τους το προβλημα.
Ακομα εχουν βγαλει τα HD cartridges τα οποια διαρκουν 1,5-2 φορες περισσοτερο (ετσι τουλαχιστον λενε) με τιμη 5 ευρω.
Τα παλια cartridges πεσαν στα 3 ευρω.

Υ.Γ Ποσο σου βγηκαν τα εξοδα αποστολης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Υ.Γ Ποσο σου βγηκαν τα εξοδα αποστολης;

Και πόσο πληρώσατε τελωνείο (άν τελικά πληρώσατε) ; Με courier το παραλάβατε ή με ΕΛ.ΤΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Και πόσο πληρώσατε τελωνείο (άν τελικά πληρώσατε) ; Με courier το παραλάβατε ή με ΕΛ.ΤΑ;
Έξοδα αποστολής πρέπει να πληρώσαμε 17 κάτι. Τελωνείο δεν νομίζω να πλήρωσα αφού ο Courier της TNT δεν μου ζήτησε κάτι

Διαβασα οτι οντως εχουν καποια προβληματα με το usb και το manual switch και θα εχουν διαθεσιμα νεα βελτιωμενα κομματια απο την αλλη βδομαδα.Επισης θα στειλουν δωρεαν αυτα τα κομματια σε οσους εχουν ηδη προβλημα.Στειλε mail και πες τους το προβλημα.
Αχα, θένξ για την ενημέρωση
Ακομα εχουν βγαλει τα HD cartridges τα οποια διαρκουν 1,5-2 φορες περισσοτερο (ετσι τουλαχιστον λενε) με τιμη 5 ευρω.
Τα παλια cartridges πεσαν στα 3 ευρω.
Εμένα δεν με αποσχολεί τόσο η διάρκεια. Πάντως στην Michelle αρέσουν πιο πολύ τα Cartridges του Gamucci
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top