Προϊόντα της Ruyan

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμένα πάντως το manual switch δεν με βολεύει...
Μου φαίνεται σαν απλά να μου καίει το λαιμό, χωρίς να βγάζει ατμό :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα!
Το έχω συνέχεια μέσα στη θήκη και δεν το χρησιμοποιώ καθόλου.
Μια χαρά ατμό βγάζει και το αυτόματο και δεν χρειάζεται να παιδεύομαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Σημερα δοκιμασα την γευση ruy4...ειναι σαν να καπνιζεις μαλλι της γριας σε καμμενο μπαμπου..χαλια δηλαδη:mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χειρότερο και από τη μέντα δηλαδή; :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Χειρότερο και από τη μέντα δηλαδή; :mpliaks:

Λοιπον επειδη με εχει φαει η περιεργεια για το πως ειναι η μεντα που δεν σου αρεσε καθολου,μολις εκανα μια αλλαγη απο ry4 σε μεντα.

Ενα εχω να πω....απο το κακο στο χειροτερο:mpliaks::mpliaks::mpliaks::mpliaks:,γαμωτο κρατανε και πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μαζοχιστής είσαι; Τι την αγόρασες; :P
Δοκίμασε Coffee, imho είναι η καλύτερη γεύση τους. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Μαζοχιστής είσαι; Τι την αγόρασες; :P
Δοκίμασε Coffee, imho είναι η καλύτερη γεύση τους. ;)

Exω παρει απο ολες τις γευσεις για δοκιμη :(
Ποιο ειναι το imho;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Σε εμένα τη μέντα μου την έστειλαν δώρο και δεν την δοκίμασα ακόμα...
Θα την δοκιμάσω και θα σας πω εντυπώσεις!
(έτσι ανάποδο που είμαι καμμιά φορά, μπορεί και να μου αρέσει δηλαδή! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

Ρεγγίνα

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Πωπω, παρασύρθηκα κι εγώ τώρα... Θέλω να το παραγγείλω! Πώς πείθουν τη μαμά να μου δώσει την πιστωτική κάρτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Πωπω, παρασύρθηκα κι εγώ τώρα... Θέλω να το παραγγείλω! Πώς πείθουν τη μαμά να μου δώσει την πιστωτική κάρτα?

Της δίνεις την επιλογή: ή τσιγάρο ή ατμός...Μάντεψε τί θα διαλέξει :D !

-----------------------------------------------------------

Τες πα...Ρε παιδιά, αν σας πω ότι μου άρεσε η μέντα θα με κυνηγάτε;
Ναι, η μυρωδιά της είναι απαίσια αλλά η γεύση της σου αφήνει μια αίσθηση κρύου στη γλώσσα και στον ουρανίσκο που πολύ μου άρεσε!
Και να φανταστείτε ότι ποτέ δεν μου άρεσαν τα τσιγάρα με γεύση μέντα!
Όταν σας λέω εγώ ότι καμμιά φορά είμαι εντελώς ανάποδο... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεγγίνα

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αυτό που μπορώ να πληρώσω με μετρητά δυστυχώς... Μου έδωσε την πιστωτική κάρτα τρεις φορές. Υιοθέτησα τρία παιδιά. Προτιμάει να της την κλέψουν παρά να την πάρω εγώ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Τουλάχιστον έχεις παιδιά να σου φέρνουν τσιγάρα στα γεράματα :D
Κάτι είναι και αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεγγίνα

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Βασικά, το ένα είναι στην Κολομβία, οπότε ίσως μπορέσω να κανονίσω κάτι καλύτερο!:P

Πάντως, για να είμαι και μια φορά στη ζωή μου on topic, ακούγεται πολύ καλό... Θα κοιτάξω ή να την πείσω ή να βγάλω μια προπληρωμένη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τες πα...Ρε παιδιά, αν σας πω ότι μου άρεσε η μέντα θα με κυνηγάτε;
Ναι, η μυρωδιά της είναι απαίσια αλλά η γεύση της σου αφήνει μια αίσθηση κρύου στη γλώσσα και στον ουρανίσκο που πολύ μου άρεσε!
Και να φανταστείτε ότι ποτέ δεν μου άρεσαν τα τσιγάρα με γεύση μέντα!
Όταν σας λέω εγώ ότι καμμιά φορά είμαι εντελώς ανάποδο... :)

Σε αυτό συμφωνώ (αν και εμένα μου αρέσουν και τα τσιγάρα με γεύση μέντα) αλλά η γεύση του είναι τόσο χάλια που τι να το κάνεις...

Coffee και πάλι coffee :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moysatos_

Νεοφερμένος

Ο moysatos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γιατρός. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Η καλυτερη λυση ειναι να βγαλεις προ-πληρωμενη καρτα.Εγω ετσι κανω αγορες απο το διαδικτυο.
Δεν χρειαζεται τιποτα,μονο ταυτοτητα και την παιρνεις αμεσως.

Η δευτερη μπαταρια του Janty μαλλον ειναι ελλατωματικη.Μετα απο κανενα 2ωρο κανονικης χρησης αδειαζει.Εστειλα μηνυμα και το θεμα θα διευθετηθει οταν γυρισει ο Harry.

Επισης απο χθες το απογευμα υπαρχει ''διαρροη'' νικοτινης στο στομα μου.Αρκετα συχνα θα ελεγα.Να σημειωσω οτι χρησιμοποιω το αυτοματο.

Λια,τελικα η μεντα δεν ειναι τελικα και τοοοσο ασχημη:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ενίοτε έχω παρατηρήσει κι εγώ διαρροές, αλλά ΠΟΛΥ σπανιότερα απ'ότι με το Gamucci.

Όσον αφορά τη μέντα, δεν με πείθετε που να χτυπιέστε να την ξαναδοκιμάσω :sick: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Ενίοτε έχω παρατηρήσει κι εγώ διαρροές, αλλά ΠΟΛΥ σπανιότερα απ'ότι με το Gamucci.

Έχεις δίκιο. Ενώ στο Gamucci είχα τουλάχιστον πέντε φορές την ημέρα διαρροές με αυτό να έχω το πολύ 1-2 φορές την εβδομάδα.

Γκρρρρ! Μόλις το έγραψα αυτό και την ώρα που ρουφούσα την μέντα μου είχα μόλις διαρροή! Απίστευτο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top