Γνωριμία σε club ή καφέ

Christof

Νεοφερμένος

Ο Christof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλοκαίρι τώρα και προσπαθώ λίγο να φτιάξω την ζωή μου και να σταματήσω να είμαι το φυτό με τα σπιράκια. Έτσι λοιπόν προσπάθησα και μπήκα σε μια παρέα, βγαίνουμε έξω κτλ κτλ.

Αρκετά συχνά όμως στα clubs που πηγαίνουμε μου αρέσουν κάποιες κοπέλες. Πως μπορώ να πλησιάσω κάποια κοπέλα; Παίζει ρόλο η ηλικία της;

Με λίγα λόγια αυτό που ψάχνω είναι κάποιος τρόπος να κάνω κάποια γνωριμία σε club! ;) :redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Christof:
Καλοκαίρι τώρα και προσπαθώ λίγο να φτιάξω την ζωή μου και να σταματήσω να είμαι το φυτό με τα σπιράκια. Έτσι λοιπόν προσπάθησα και μπήκα σε μια παρέα, βγαίνουμε έξω κτλ κτλ.

Αρκετά συχνά όμως στα clubs που πηγαίνουμε μου αρέσουν κάποιες κοπέλες. Πως μπορώ να πλησιάσω κάποια κοπέλα; Παίζει ρόλο η ηλικία της;

Με λίγα λόγια αυτό που ψάχνω είναι κάποιος τρόπος να κάνω κάποια γνωριμία σε club! ;) :redface: :D

Καταρχήν καλά έκανες και βρήκες παρέες και βγαίνεις έξω! 1η ερώτηση: Περνάς καλά με αυτή την παρέα ή για σένα είναι απλά μόνο και μόνο για να μην βγαίνεις μόνος??? (Σημαντικό!!!)
2η: Αμα σου αρέσει εσένα και της αρέσεις, γιατί να παίζει τόσο ρόλο η ηλικία?:confused:
Τώρα για το πώς να πλησιάσεις μιά κοπέλα... Απλά! (Ξέρεις καμμιά φορά τα πράγματα είναι πολύ πιο απλά από όσο δείχνουν!!;)) Πλησίασε την, μίλα της, χόρεψε μαζί της, διασκεδάστε και στο τέλος της βραδιάς ζήτησε της το τηλ της! Απλά το θέμα είναι να μην πάς με υφάκι, είμαι ο γόης και ήρθα να σε ρίξω και δώσε το τηλ σου.. Ή σαν λιγούρης, δώσε μου σε παρακαλώ το τηλ σου, θέλω γκόμενα.. Απλά, όμορφα, φιλικά με τα ψιλοκοπλιμεντάκια σου και μέχρι εκεί.. Προσωπικά θυμάμαι, πριν 4 χρόνια σε ένα club είχαμε γνωρίσει κάτι παιδιά με μια φίλη μου τα οποία μας πλησίασαν πολύ όμορφα ενω χορεύαμε, χόρεψαν μαζί μας, διασκεδάσαμε, κάναμε πλάκες, ρίξαμε απίστευτο γέλιο και στο τέλος της βραδιάς, επειδή περάσαμε πολύ όμορφα ανταλλάξαμε τηλ, ξαναβγήκαμε, περάσαμε το ίδιο χαβααλετζίδικα και μετά από κάποιες μέρες μου είπε το ένα παιδί οτι με γούσταρε... Από όσο ξέρω και από φίλες μου και από όσο θυμάμαι τον εαυτό μου πριν κάνω σχέση, δεν μου άρεσαν οι μουρντάριδες (κοινώς λιγούρηδες) ή οι γόηδες...
Να θυμάσαι: Το απλό είναι και το καλύτερο!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Christof απο την προσωπικη μου εμπειρια αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι στις κοπελες δεν αρεσουν τετρημενα και χιλιοειπενα πραγματα καθως και ατακες γνωριμιας...:sick:
"Φορεσε" το καλος σου χαμογελο, παρε μια ανασα και πηγαινε και να εισαι φυσικος και απλος απεναντι της.
Οι δηθεν κοπελες που θελουν δηθεν τυπους, αστες κατα μερος.Δεν αξιζει ο ιδρωτας.;)
Η ηλικια σε αλλους παιζει ρολο και σε αλλους οχι.
Αλλα μην σε προβληματιζει αυτο.;)
οπως και να ξερεις οτι "ασχημες" ανταποκρισεις απο μερικες "περιεργες" μπορει να λαβεις οσο ομορφα και αν τις πλησιασεις, αλλα να μην σε παρει απο κατω εαν σου τυχει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christof

Νεοφερμένος

Ο Christof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τι να πω;
Δεν ξερώ. Όσες φορές προσπάθησα να κάνω κάτι ... απέτυχαν

Να σας ρωτήσω είναι καλή ίδεα να στείλω τον υπάλληλο να της κεράσει ένα πότο;(Καλά μόνο σε καφετέρια μπορεί να γίνει αυτό ...)

Η Ιδέα καθώς φεύγω να αφήσω το τηλέφωνο μου σε ένα χαρτάκι πως την βλέπετε;

Stalitsa, από την παρέα συμπαθώ μόνο 1 άτομο. Ευτυχώς όμως αυτό το 1 άτομο μπορεί να κάθεται μέχρι πολύ αργά και αρκετές φορές στο club καταλήγουμε να είμαστε μόνη.

Όμως την ρόλο παίζει αν συμπαθώ την παρέα μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
δεν μου φαινεται ασχημο να κερασεισ ποτο...... να αφησεις ομως το τηλ σε χαρτακι :hmm:εεε δεν ξερω. προσωπικα δεν θα εδινα πολυ σημασια. η ηλικια δεν παιζει ρολο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christof

Νεοφερμένος

Ο Christof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
οσο αφορα το ποτο ... πως το κερναω; δηλαδη λεω στον υπαλληλο να την κερασει ένα συγγκερκιμένο ποτο ή του λεω να την κερασει οτι θελει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σνιθος κερνας ενα ακομα απο οτι πεινει. Πες εσυ στον υπαλιλο να την κερασει και ξερει αυτος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Christof:
Καλοκαίρι τώρα και προσπαθώ λίγο να φτιάξω την ζωή μου και να σταματήσω να είμαι το φυτό με τα σπιράκια. Έτσι λοιπόν προσπάθησα και μπήκα σε μια παρέα, βγαίνουμε έξω κτλ κτλ.

Αρκετά συχνά όμως στα clubs που πηγαίνουμε μου αρέσουν κάποιες κοπέλες. Πως μπορώ να πλησιάσω κάποια κοπέλα; Παίζει ρόλο η ηλικία της;

Με λίγα λόγια αυτό που ψάχνω είναι κάποιος τρόπος να κάνω κάποια γνωριμία σε club! ;) :redface: :D

Δεν υπαρχει καποιος συγκεκριμενος τροπος για να πιασεις κουβεντα με μια αγνωστη.Απλως να εισαι ο εαυτος σου και προσπαθησε πριν της μιλησεις να την ''κοψεις'' λιγο για τι ατομο φαινεται για να εισαι καπως προετοιμασμενος πως να της μιλησεις.Ελπιζω να καταλαβαινεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ναι αλλα τι να της πει ρε παιδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εγώ από την άλλη πιστεύω ότι πολύ δύσκολα γίνεται γνωριμία με άγνωστη και να το επιδιώκεις. Η μόνη μου το πετυχαίνουν είναι οι αντίστοιχοι στο ανδρικό φύλλο με τις θέες ή αυτό που θεωρούν θείο σε ένα άνδρα (θέμα προς διδακτορικό!:D !!!)

Καλύτερα επικεντρώσου σε γνωριμίες μέσω γνωστών!! Εκτός και αν το έχεις το θέμα. Πάντως όταν είναι σκασιλάρα σου πιο εύκολα έρχεται γιατί και μια επαφή ξεκινά πιο χαλαρά και με λιγότερο άγχος. Αυτά βέβαια είναι υποκειμενικά για τον καθένα! Δοκιμάζοντας και βλέποντας!

:offtopic: alert :offtopic: alert
Να κάνω και μια άσχετη ερώτηση?? Γιατί ο χορός είναι τόσο σημαντικός για τις γυναίκες σε μια τέτοια κατάσταση?? Δλδ κάποιος που δεν χωρεύει δεν ??? Ειλικρινά μου φαίνεται πολύ ελεϊνό!

Και εμένα μαρέσει να βλέπω ζωγραφιές αλλα αυτό δεν σημαίνει ότι θέλω να ζωγραφίσω κιόλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Να κάνω και μια άσχετη ερώτηση?? Γιατί ο χορός είναι τόσο σημαντικός για τις γυναίκες σε μια τέτοια κατάσταση?? Δλδ κάποιος που δεν χωρεύει δεν ??? Ειλικρινά μου φαίνεται πολύ ελεϊνό!

Δεν νομιζω πως ισχυει αυτο.
Προσωπικα, αν δω καποιον να χορευει τσιφτετελι ας πουμε (για αρσενικο μιλαω, ε?!) εκνευριζομαι απιστευτα. Καλα.. και αν παρα-κουνιεται με πιανουν τρελα γελια. :worry:
Μου αρεσει να δω εναν αντρα που ΞΕΡΕΙ να χορευει ζειμπεκικο, αλλα δεν με ενοχλει και να μην χορευει καθολου.
Γενικα παντως, δεν νομιζω οτι ισχυει αυτο που λες. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Εγώ από την άλλη πιστεύω ότι πολύ δύσκολα γίνεται γνωριμία με άγνωστη και να το επιδιώκεις. Η μόνη μου το πετυχαίνουν είναι οι αντίστοιχοι στο ανδρικό φύλλο με τις θέες ή αυτό που θεωρούν θείο σε ένα άνδρα (θέμα προς διδακτορικό!:D !!!)
Kαι αν καποιος δεν εχει καλες δημοσιες σχεσεις; Ή αν καποιος δεν βρισκει το ιδανικο σε καποια γνωστη; Τελος, μπορει επισης καποιος απλως να ζηταει και το λεγομενο "σεξ μιας βραδιας" ... ε αυτο καλλιτερα να γινεται με αγνωστες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Kαι αν καποιος δεν εχει καλες δημοσιες σχεσεις; Ή αν καποιος δεν βρισκει το ιδανικο σε καποια γνωστη; Τελος, μπορει επισης καποιος απλως να ζηταει και το λεγομενο "σεξ μιας βραδιας" ... ε αυτο καλλιτερα να γινεται με αγνωστες!

Καλά σωστό και αυτό. Το θέμα είναι και υποκειμενικό. Απλά η άποψη μου είναι ότι προβάλλεται πάρα πολύ σαν κάτι must και προσθέτει άγχος στον κόσμο!!! Τράβα να περάσεις καλά στο μαγαζί που θα περάσεις καλά (εννοώ του στίλ σου) και για το άλλο βλέπουμε!

Πάντως αν δεν έχεις καλές δημόσιες σχέσεις είναι ακόμα πιο δύσκολο όταν δεν τον ξέρεις τον άλλον. Νομίζω είναι πιο εύκολο μέσω μιας γνωριμίας!

Been there done that αλλά σε νορμάλ καταστάσεις, έτσι για να έχω δοκιμάσει και να έχω και άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Λοιπον μετα απο χρονια συζητησεων με γνωστες και φιλες κατεληξα στα παρακατω:
1. Εντοπιζεις μια κοπελα που σου αρεσει και την πλησιαζεις! Προσεξε να φροντισεις να ειναι σε σημειο με οσο τον δυνατον φωτισμο! Ατακες του στυλ: Εεεε, ξερεις σε ειδα απο μακρια και νομισα οτι εισαι ωραια, αλλα απο κοντα...αντε γεια:P ΑΠΟΚΛΕΙΟΝΤΑΙ!
2. Οταν δεις μια κοπελα να χορευει, δεν πας και της κολλας απο πισω σαν το στρειδι, ελπιζοντας να την πεισεις με τα...προσοντα σου:redface:
3. Να εισαι ο ευαυτος σου και οσο γινεται ειλικρινης, αλλα μην την πλησιασεις και αρχισεις να της λες: Μολις σε ειδα σε ερωτευτηκα!, γιατι δεν προκειται να σε πιστεψει:D
Αντε και καλη επιτυχια:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eγω παντως να σας πω την αμαρτια μου σε μπαρακια και καφε ειδικα Ελλαδα ειμαι τρομερα επιφυλακτικος και ισως αρνητικα προδιαθετημενος να κανω κινηση...
Αν και οποτε το εχω αποφασισει δεν εχω χασει, και παλι...δεν ξερω...με χαλανε πολλα πραγματα.
Στην Ιταλια ειναι πολυ διαφορετικα τα πραγματα.(Δεν κανω συγκριση ε!)
Παντως πολλες φορες οταν βλεπω οτι υπαρχει καποιο προσωπο που με ενδιαφερει και μαλιστα εχουμε και απομακρυσμενη οπτικη επαφη πολλες φορες με διαφορα τεχνασματα την κανω να ερθει αυτη και να μου μιλησει...(Μην με ρωτατε πως...:| Ειναι οτι μου βγει εκεινη την ωρα και που να περιγραφω...μπαχαλο θα τα κανω.:redface: )
Τι να πω...το σιγουρο ειναι πως πρεπει να εχει καποια αυτοπεποιθηση.
Την σωστη ποσοτητα.Ουτε Σακης Ρουβας να το παιξεις αλλα και ουτε η αυτοπεπεοιθηση σου να πιανει θερμοκρασιες Νευροκοπιου τον Ιανουαριο...Κανουν μπαμ και οι δυο περιπτωσεις και δεν ειναι οτι καλυτερο.
Αλλα και παλι δεν υπαρχουν στανταρ...αλλες θελουν τυπους αλλα J.Travolta, αλλες τυπους σαν τον Dexter...οποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Εγώ από την άλλη πιστεύω ότι πολύ δύσκολα γίνεται γνωριμία με άγνωστη και να το επιδιώκεις. Η μόνη μου το πετυχαίνουν είναι οι αντίστοιχοι στο ανδρικό φύλλο με τις θέες ή αυτό που θεωρούν θείο σε ένα άνδρα (θέμα προς διδακτορικό!:D !!!)

Δεν πιστευω οτι ισχυει αυτο που λες, αν και θα ηθελα! Τοτε θα σημαινε οτι και εγω και ο κολλητος μου ειμαστε θεοι! :P

Γενικα θεωρω οτι αν:
* Η κοπελα δεν ειναι ψωναρα/σνομπ
*Δεν εχει ηδη σχεση/ δεν εχει προβλημα γενικα να κανει κατι με ενα καινουργιο ατομο
*Της αρεσεις εμφανισιακα

θα ανταποκριθει θετικα σε οποιοδηποτε "μετριοπαθες" (απο αποψη υφους εννοω) σχολια ή ατακα γνωριμιας. Κοινως, αν απλα πας και τη χαιρετησεις ή πεις καποιο ρεαλιστικο κοπλιμεντο (και οχι "Εισαι η πιο ωραια γυναικα που εχω δει ποτε μου"...ΑΚομα και αν ισχυει! ;) :clapup: ) δεν θα χασεις. Εννοειται, τα "ζαχαροπλαστης ηταν ο μπαμπας σου;", "Ελα να αγαπηθουμε νταρλινγκ" περνανε μονο αμα εισαι μεχρι δευτερου βαθμου συγγενης του Σταθη Ψαλτη...:P

Αν παλι δεν ισχυουν τα παραπανω για την κοπελα, ουτως ή αλλως δεν εχει νοημα τι θα πεις, χαμενος απο χερι εισαι, και μαλλον καλυτερα ετσι :) Παντως, μη φοβασαι, δεν ειναι τιποτα να γνωρισεις καποια κοπελα (το δυσκολα μετα ερχονται! :whistle: ) Απλα μην το κανεις και σε οποια σου αρεσει. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κασσετοφωνάκι και .....

"Γιου αρ μπιουτιφουλ, άι λαβ γιου".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
be yourself:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,321 μηνύματα.
1) μην κερνας ποτε, ειναι σαν να εξαγωραζεις το χρονο της.

2) για να προσεγγισεις απλα ΡΩΤΑ κατι ΧΩΡΙΣ να σου τρεχουν τα σαλια, ρωτα την αποψη αυτης και της παρεας της για κατι, θυμασαι ποια ειναι τα 7 θανασημα αμαρτηματα? Οχι, πηγαινε ρωτα τους, πιασε κουβεντα και μετα βλεπεις τι γινεται.

Αν θες περισοτερες λεπτομεριες ριξε μου ενα πι εμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top